Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

prevara od muza

> cipelitza: > > sadgirl: > > Iskreno neki pojedini komentari su me iznenadili jer sam ispala ja u ovoj prici neka posesivna zena pogotovo od doticne katarine di ja ispadan ovdje luda ja sam trazila neku potporu misljenje il mozda zenu koja se mozda nasla u slicnoj situaciji a ne da me se napada ako ne znas dat savjet onda ni nemoj ja nisam savrsena al sam dobra majka i vodim svoj zivot najbolje sto mogu mogla bi ja tu jos puno pricat al iskreno previse je toga ako napisem knjigu mozete je procitat > Prvo moras nac posao, da imas cime financirat tu knjigu. Ja vama tu ne mogu u par recenica uopce opisat ili docarat cijelu moju situaciju zato san rekla da bi mogla napisat knjigu o tome nije me zivot mazio i nisu mi se uvjek poslozile kockice u zivotu al to sad nije bitno prvi put uopce pisem na nekom forumu i mislim i zadnji put one koje su mi dale podrsku i lijepe rijeci hvala puno a one koje su me ismijavale takoder govori o njima kakve su nemojte nikad sudit drugome jer nikad ne znate sta vas moze sutra docekat
2017 08 05
> sadgirl: > Od nekoliko blokiranih zena na fejsu koje sam pronasla odlucila sam na svoju ruku poslati svakoj por i pitati pa makar se osramotila i da imala sam sta cut bira je neudane rastavljene javljao im se na fejs poziva na kavu sladoled provod predstavljao se kao slobodan muskarac kojeg je cura ostavila nakon svega toga sta sam cula odlucila sam mu rec on je bia izvan sebe jer nije mogao vjerovati da sam ga otkrila izmislja je prvo da ih ne poznaje pa onda da su one njega pozivale na kavu ma uglavnom pokusa se izvuc naravno da sam mu rekla da je gotovo on ne moze da prihvati to misli da cu mu oprostit Jesi li sigurna da on uopće radi, jer za sve to treba puno love, a bome i vremena.? Sad se baci na traženje posla, ako tvoj suprug ne pristane na razvod, predloži blokirane cure i rastavljene žene iz njegove liste sa Facebooka za svjedoke i obavezno curu šogora, jer ćeš morati dokazati da postoje objektivne okolnosti za poremećeni odnos u braku, tj. prevaru.
2017 08 05
> sadgirl: > > cipelitza: > > > sadgirl: > > > Iskreno neki pojedini komentari su me iznenadili jer sam ispala ja u ovoj prici neka posesivna zena pogotovo od doticne katarine di ja ispadan ovdje luda ja sam trazila neku potporu misljenje il mozda zenu koja se mozda nasla u slicnoj situaciji a ne da me se napada ako ne znas dat savjet onda ni nemoj ja nisam savrsena al sam dobra majka i vodim svoj zivot najbolje sto mogu mogla bi ja tu jos puno pricat al iskreno previse je toga ako napisem knjigu mozete je procitat > > Prvo moras nac posao, da imas cime financirat tu knjigu. > Ja vama tu ne mogu u par recenica uopce opisat ili docarat cijelu moju situaciju zato san rekla da bi mogla napisat knjigu o tome nije me zivot mazio i nisu mi se uvjek poslozile kockice u zivotu al to sad nije bitno prvi put uopce pisem na nekom forumu i mislim i zadnji put one koje su mi dale podrsku i lijepe rijeci hvala puno a one koje su me ismijavale takoder govori o njima kakve su nemojte nikad sudit drugome jer nikad ne znate sta vas moze sutra docekat Cek...da ne sudimo? Ne trazis li od nas da sudimo tvom skrbniku? Kak sad da ne sudimo? Nis od trazenja posla, ha?
2017 08 05
> katarinamartina: > > sadgirl: > > Od nekoliko blokiranih zena na fejsu koje sam pronasla odlucila sam na svoju ruku poslati svakoj por i pitati pa makar se osramotila i da imala sam sta cut bira je neudane rastavljene javljao im se na fejs poziva na kavu sladoled provod predstavljao se kao slobodan muskarac kojeg je cura ostavila nakon svega toga sta sam cula odlucila sam mu rec on je bia izvan sebe jer nije mogao vjerovati da sam ga otkrila izmislja je prvo da ih ne poznaje pa onda da su one njega pozivale na kavu ma uglavnom pokusa se izvuc naravno da sam mu rekla da je gotovo on ne moze da prihvati to misli da cu mu oprostit > Jesi li sigurna da on uopće radi, jer za sve to treba puno love.? > Sad se baci na traženje posla, ako tvoj suprug ne pristane na razvod, predloži blokirane cure i rastavljene žene iz njegove liste sa Facebooka za svjedoke i obavezno curu šogora, jer ćeš morati dokazati da postoje objektivne okolnosti za poremećeni odnos u braku, tj. prevaru. Slusaj radi on al ako nesto oces uvik ces nac vrimena nije da radi 24h na dan dok je bia odsutan jedno vrime nije moga nac posao pa je vjerojatno imao vrimena za dopisivanje i vec kao sto sam navela na pocetku dok je kuci on nigdi nije izlazia i bia je amo rec uzoran nego kad se desi da negdi ode vjerojatno trazi avanturu za jednu noc koju ja ne bi mogla saznat trenutno je jos tu ne pricamo sljedeci tjedan idem do jedne odvjetnice koju sam dobila na preporuku i vidit kako dalje sta me slijedi ne znan al borit cu se kako znam i mogu ne mislim ja njega ni tuzit ni nista pokusat cu rijesit sve mirnim putem jer nemam snage za sudove i prepucavanja nadam se da mi nece radit probleme
2017 08 05
> sadgirl: > Iskreno neki pojedini komentari su me iznenadili jer sam ispala ja u ovoj prici neka posesivna zena pogotovo od doticne katarine di ja ispadan ovdje luda ja sam trazila neku potporu misljenje il mozda zenu koja se mozda nasla u slicnoj situaciji a ne da me se napada ako ne znas dat savjet onda ni nemoj ja nisam savrsena al sam dobra majka i vodim svoj zivot najbolje sto mogu mogla bi ja tu jos puno pricat al iskreno previse je toga ako napisem knjigu mozete je procitat Nigdje ja nisam napisala da si 'luda', ne izmišljaj. Sama si napisala da si od supruga odlazila pa se vraćala i tako više puta. Oprosti, ali nije mi jasno ako si znala kakav je, zašto si se vraćala? Kao majka dvoje djece moraš imati stav i ako doneseš odluku pridržavaj se iste, a ne malo ovako, malo onako. Djeca trebaju normalno odrastanje, a ne ovo što imaju. Oni ne mogu birati roditelje, na žalost, ali ne moraju biti niti 'oružje' u međusobnom prepucavanju i ucjenjivanju roditelja. Idi, kukaj, plači, moli da ti djecu prime u gradski vrtić, jer privatni bojim se da nećeš moći isfinancirati, bez obzira na visinu alimentacije. Za sud tvoj suprug mora priložiti dokaz o visini primanja, ako radi u fušu, možeš mačku o rep objesiti. SRETNO!
2017 08 05
> sadgirl: > > katarinamartina: > > > sadgirl: > > > Od nekoliko blokiranih zena na fejsu koje sam pronasla odlucila sam na svoju ruku poslati svakoj por i pitati pa makar se osramotila i da imala sam sta cut bira je neudane rastavljene javljao im se na fejs poziva na kavu sladoled provod predstavljao se kao slobodan muskarac kojeg je cura ostavila nakon svega toga sta sam cula odlucila sam mu rec on je bia izvan sebe jer nije mogao vjerovati da sam ga otkrila izmislja je prvo da ih ne poznaje pa onda da su one njega pozivale na kavu ma uglavnom pokusa se izvuc naravno da sam mu rekla da je gotovo on ne moze da prihvati to misli da cu mu oprostit > > Jesi li sigurna da on uopće radi, jer za sve to treba puno love.? > > Sad se baci na traženje posla, ako tvoj suprug ne pristane na razvod, predloži blokirane cure i rastavljene žene iz njegove liste sa Facebooka za svjedoke i obavezno curu šogora, jer ćeš morati dokazati da postoje objektivne okolnosti za poremećeni odnos u braku, tj. prevaru. > Slusaj radi on al ako nesto oces uvik ces nac vrimena nije da radi 24h na dan dok je bia odsutan jedno vrime nije moga nac posao pa je vjerojatno imao vrimena za dopisivanje i vec kao sto sam navela na pocetku dok je kuci on nigdi nije izlazia i bia je amo rec uzoran nego kad se desi da negdi ode vjerojatno trazi avanturu za jednu noc koju ja ne bi mogla saznat trenutno je jos tu ne pricamo sljedeci tjedan idem do jedne odvjetnice koju sam dobila na preporuku i vidit kako dalje sta me slijedi ne znan al borit cu se kako znam i mogu ne mislim ja njega ni tuzit ni nista pokusat cu rijesit sve mirnim putem jer nemam snage za sudove i prepucavanja nadam se da mi nece radit probleme Tako je. Ako nesto stvarno hoces, naci ces vremena. Primjeni u praksi vlastitu propovjed. Zelis se osloboditi svog braka u kojem si potpuno ovisna o muzu? Nadji posao kako bi imala kamo otici. Trenutno nemas para ni za savjetodavni razgovor s odvjetnikom.
2017 08 05
> cipelitza: > > sadgirl: > > > cipelitza: > > > > sadgirl: > > > > Iskreno neki pojedini komentari su me iznenadili jer sam ispala ja u ovoj prici neka posesivna zena pogotovo od doticne katarine di ja ispadan ovdje luda ja sam trazila neku potporu misljenje il mozda zenu koja se mozda nasla u slicnoj situaciji a ne da me se napada ako ne znas dat savjet onda ni nemoj ja nisam savrsena al sam dobra majka i vodim svoj zivot najbolje sto mogu mogla bi ja tu jos puno pricat al iskreno previse je toga ako napisem knjigu mozete je procitat > > > Prvo moras nac posao, da imas cime financirat tu knjigu. > > Ja vama tu ne mogu u par recenica uopce opisat ili docarat cijelu moju situaciju zato san rekla da bi mogla napisat knjigu o tome nije me zivot mazio i nisu mi se uvjek poslozile kockice u zivotu al to sad nije bitno prvi put uopce pisem na nekom forumu i mislim i zadnji put one koje su mi dale podrsku i lijepe rijeci hvala puno a one koje su me ismijavale takoder govori o njima kakve su nemojte nikad sudit drugome jer nikad ne znate sta vas moze sutra docekat > Cek...da ne sudimo? Ne trazis li od nas da sudimo tvom skrbniku? Kak sad da ne sudimo? > Nis od trazenja posla, ha? A ti se molin te vise ostavi mog posla to sto trenutno ne radim ne mora znacit da nikad nisam radila da samo znas sta sam radila i za koju lovu sigurno ovo ne bi pisala ja ne znam jesi se ti dosla tu meni rugat il sta iz jedne moje recenice si izvukla konteks da sam ocajna kucanica inace ne upotrebljavam ruzne rijeci al ti si vec toliko ogranicena da pises nesto sto nema veze s temom vjerojatno imas savrsen zivot bez problema pa ni ne znas kako je to drago mi je ako je tako nadam se da ima jos sretnih ljudi poput tebe
2017 08 05
> sadgirl: > A ti se molin te vise ostavi mog posla to sto trenutno ne radim ne mora znacit da nikad nisam radila da samo znas sta sam radila i za koju lovu sigurno ovo ne bi pisala ja ne znam jesi se ti dosla tu meni rugat il sta iz jedne moje recenice si izvukla konteks da sam ocajna kucanica inace ne upotrebljavam ruzne rijeci al ti si vec toliko ogranicena da pises nesto sto nema veze s temom vjerojatno imas savrsen zivot bez problema pa ni ne znas kako je to drago mi je ako je tako nadam se da ima jos sretnih ljudi poput tebe Otvorila si temu o tome kako zelis van iz braka. U kojem imas dvoje djece, ne radis, suprug te uzdrzava kao trece dijete. Tvoj opis situacije. Savjet "nadji posao" tebi je ruganje? Raditi je tebi nesto sramotno? Ograniceno? Molim te prosiri nam vidike.
2017 08 05
> katarinamartina: > > sadgirl: > > Iskreno neki pojedini komentari su me iznenadili jer sam ispala ja u ovoj prici neka posesivna zena pogotovo od doticne katarine di ja ispadan ovdje luda ja sam trazila neku potporu misljenje il mozda zenu koja se mozda nasla u slicnoj situaciji a ne da me se napada ako ne znas dat savjet onda ni nemoj ja nisam savrsena al sam dobra majka i vodim svoj zivot najbolje sto mogu mogla bi ja tu jos puno pricat al iskreno previse je toga ako napisem knjigu mozete je procitat > Nigdje ja nisam napisala da si 'luda', ne izmišljaj. > Sama si napisala da si od supruga odlazila pa se vraćala i tako više puta. Oprosti, ali nije mi jasno ako si znala kakav je, zašto si se vraćala? > Kao majka dvoje djece moraš imati stav i ako doneseš odluku pridržavaj se iste, a ne malo ovako, malo onako. > Djeca trebaju normalno odrastanje, a ne ovo što imaju. Oni ne mogu birati roditelje, na žalost, ali ne moraju biti niti 'oružje' u međusobnom prepucavanju i ucjenjivanju roditelja. > Idi, kukaj, plači, moli da ti djecu prime u gradski vrtić, jer privatni bojim se da nećeš moći isfinancirati, bez obzira na visinu alimentacije. > Za sud tvoj suprug mora priložiti dokaz o visini primanja, ako radi u fušu, možeš mačku o rep objesiti. > SRETNO! Pogrijesila sam priznajem eto bila sam jedna od onih koje vjeruju da ce doci bolje sutra priznajem za to nikoga ne krivim mozda bi i otisla vec odavno da sam imala di mozda od svih stvari ovo je bila zadnja kap koja mi je otvorila oci svi oko mene imaju svoje obitelji svoje obaveze svoje planove svoj zivot mozda nisam htjela njima priznat jer di god dodem svi kukaju o svom zivotu i svojim problemima mislila sam ma jos najbolje da ce se bavit mojim svi imaju svoje muke ja sam svoju drzala u sebi
2017 08 05
> > > > sadgirl: > > Slusaj radi on al ako nesto oces uvik ces nac vrimena nije da radi 24h na dan dok je bia odsutan jedno vrime nije moga nac posao pa je vjerojatno imao vrimena za dopisivanje i vec kao sto sam navela na pocetku dok je kuci on nigdi nije izlazia i bia je amo rec uzoran nego kad se desi da negdi ode vjerojatno trazi avanturu za jednu noc koju ja ne bi mogla saznat trenutno je jos tu ne pricamo sljedeci tjedan idem do jedne odvjetnice koju sam dobila na preporuku i vidit kako dalje sta me slijedi ne znan al borit cu se kako znam i mogu ne mislim ja njega ni tuzit ni nista pokusat cu rijesit sve mirnim putem jer nemam snage za sudove i prepucavanja nadam se da mi nece radit probleme Ok, dobro. Sjetila sam se jedne žene koja se nakon par mjeseci rastala, jer je saznala da joj suprug, sada već bivši, imao višegodišnju ljubavnicu. Bila bi ona sretna da je bio kao tvoj, jer je ovaj financirao i ljubavnicu i njeno dijete. Nije bila mala lova u pitanju. Nabaci osmijeh od uha do uha i ne kukaj više. Izbori se na miran i normalan način, zaposli se bilo gdje i imaj svoju kunu. Djeca najmanje trebaju uznemirenu majku. I što dalje od kompa. Nije mi jasno, kako si mu uspjela ući u profil? :D
2017 08 05
> cipelitza: > > sadgirl: > > A ti se molin te vise ostavi mog posla to sto trenutno ne radim ne mora znacit da nikad nisam radila da samo znas sta sam radila i za koju lovu sigurno ovo ne bi pisala ja ne znam jesi se ti dosla tu meni rugat il sta iz jedne moje recenice si izvukla konteks da sam ocajna kucanica inace ne upotrebljavam ruzne rijeci al ti si vec toliko ogranicena da pises nesto sto nema veze s temom vjerojatno imas savrsen zivot bez problema pa ni ne znas kako je to drago mi je ako je tako nadam se da ima jos sretnih ljudi poput tebe > Otvorila si temu o tome kako zelis van iz braka. U kojem imas dvoje djece, ne radis, suprug te uzdrzava kao trece dijete. Tvoj opis situacije. Savjet "nadji posao" tebi je ruganje? Raditi je tebi nesto sramotno? Ograniceno? Molim te prosiri nam vidike. Ja stvarno ne znam koje ti gluposti pises ja ocito tribam tebi crtat da bi ti svatila ti si se uvatila na svaku moju izjavu nadi posao i to si vec toliko puta ponovila ka da san ja glupa i da ne znam da to moram hvala bogu nikad me nije bilo sramota radit i di god sam radila bila sam jedna od najboljih i govna sam tuda cistila da oprostite vec san rekla trenutna je situacija da ne radim jer nemam babe svekrve kraj sebe il bilo koga zato molin te svati vise sta zelim rec
2017 08 05
> sadgirl: > > cipelitza: > > > sadgirl: > > > A ti se molin te vise ostavi mog posla to sto trenutno ne radim ne mora znacit da nikad nisam radila da samo znas sta sam radila i za koju lovu sigurno ovo ne bi pisala ja ne znam jesi se ti dosla tu meni rugat il sta iz jedne moje recenice si izvukla konteks da sam ocajna kucanica inace ne upotrebljavam ruzne rijeci al ti si vec toliko ogranicena da pises nesto sto nema veze s temom vjerojatno imas savrsen zivot bez problema pa ni ne znas kako je to drago mi je ako je tako nadam se da ima jos sretnih ljudi poput tebe > > Otvorila si temu o tome kako zelis van iz braka. U kojem imas dvoje djece, ne radis, suprug te uzdrzava kao trece dijete. Tvoj opis situacije. Savjet "nadji posao" tebi je ruganje? Raditi je tebi nesto sramotno? Ograniceno? Molim te prosiri nam vidike. > Ja stvarno ne znam koje ti gluposti pises ja ocito tribam tebi crtat da bi ti svatila ti si se uvatila na svaku moju izjavu nadi posao i to si vec toliko puta ponovila ka da san ja glupa i da ne znam da to moram hvala bogu nikad me nije bilo sramota radit i di god sam radila bila sam jedna od najboljih i govna sam tuda cistila da oprostite vec san rekla trenutna je situacija da ne radim jer nemam babe svekrve kraj sebe il bilo koga zato molin te svati vise sta zelim rec Bogati. Nemas babu svekrvu. Ma daj?
2017 08 05
> katarinamartina: > > > > > sadgirl: > > > Slusaj radi on al ako nesto oces uvik ces nac vrimena nije da radi 24h na dan dok je bia odsutan jedno vrime nije moga nac posao pa je vjerojatno imao vrimena za dopisivanje i vec kao sto sam navela na pocetku dok je kuci on nigdi nije izlazia i bia je amo rec uzoran nego kad se desi da negdi ode vjerojatno trazi avanturu za jednu noc koju ja ne bi mogla saznat trenutno je jos tu ne pricamo sljedeci tjedan idem do jedne odvjetnice koju sam dobila na preporuku i vidit kako dalje sta me slijedi ne znan al borit cu se kako znam i mogu ne mislim ja njega ni tuzit ni nista pokusat cu rijesit sve mirnim putem jer nemam snage za sudove i prepucavanja nadam se da mi nece radit probleme > Ok, dobro. Sjetila sam se jedne žene koja se nakon par mjeseci rastala, jer je saznala da joj suprug, sada već bivši, imao višegodišnju ljubavnicu. Bila bi ona sretna da je bio kao tvoj, jer je ovaj financirao i ljubavnicu i njeno dijete. Nije bila mala lova u pitanju. > Nabaci osmijeh od uha do uha i ne kukaj više. Izbori se na miran i normalan način, zaposli se bilo gdje i imaj svoju kunu. > Djeca najmanje trebaju uznemirenu majku. I što dalje od kompa. > Nije mi jasno, kako si mu uspjela ući u profil? :D Prvo da objasnim nisam bas tip zene koja visi po internetu ok mozda ovih zadnjih dana jesam malo vise inace kad dica odu lec prolistam fejs i instagram ka i svaka ovdi vjerojatno inace sam snalazljiva i uvik mogu sve stic ima dana kad mi se ni ne da nista i prelezim ih nisam savrsena a u profil sam mu usla kad je otisa lec zaboravia se odjavit x-) evo i smajlic
2017 08 05
Mhm. Prolistas. A mojposao malo prolistat, to ne, a? Nis on nije zaboravio, pokusava te se rijesit tako da razgulis sama, da te ne mora tjerat.
2017 08 05
> sadgirl: > > cipelitza: > > > sadgirl: > > > A ti se molin te vise ostavi mog posla to sto trenutno ne radim ne mora znacit da nikad nisam radila da samo znas sta sam radila i za koju lovu sigurno ovo ne bi pisala ja ne znam jesi se ti dosla tu meni rugat il sta iz jedne moje recenice si izvukla konteks da sam ocajna kucanica inace ne upotrebljavam ruzne rijeci al ti si vec toliko ogranicena da pises nesto sto nema veze s temom vjerojatno imas savrsen zivot bez problema pa ni ne znas kako je to drago mi je ako je tako nadam se da ima jos sretnih ljudi poput tebe > > Otvorila si temu o tome kako zelis van iz braka. U kojem imas dvoje djece, ne radis, suprug te uzdrzava kao trece dijete. Tvoj opis situacije. Savjet "nadji posao" tebi je ruganje? Raditi je tebi nesto sramotno? Ograniceno? Molim te prosiri nam vidike. > Ja stvarno ne znam koje ti gluposti pises ja ocito tribam tebi crtat da bi ti svatila ti si se uvatila na svaku moju izjavu nadi posao i to si vec toliko puta ponovila ka da san ja glupa i da ne znam da to moram hvala bogu nikad me nije bilo sramota radit i di god sam radila bila sam jedna od najboljih i govna sam tuda cistila da oprostite vec san rekla trenutna je situacija da ne radim jer nemam babe svekrve kraj sebe il bilo koga zato molin te svati vise sta zelim rec Vrijeđaj ti svog supruga, njemu reci da piše gluposti. Sada ću ti ponoviti ono što sam jučer napisala. Nije mi tebe uopće žao, žao mi je malene djece tvoje ili bilo čije koja se nađu u sličnim situacijama.! A sada nastavi twittati, možda je i tamo prisutan.
2017 08 05
1 2 3 4 5 6 7 8