Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

prevara od muza

> cipelitza: > > emili1: > > > cipelitza: > > > > IrenaAR: > > > > Potpisujem sve što je emili1 napisala...i savjet- odi u Centar za socijalnu skrb i tamo ćeš kod njihovog pravnika dobiti besplatan savjet o svemu što te zanima vezano za razvod, povjeru djece i sl...i da, djecu ti ne može oduzeti on nego sud na prijedlog centra, zato to su gluposti i ne nasjedaj na takve priče...zna on da uz djecu nema ništa od načina života koji si priželjkuje;-) > > > a tko kaze da upravo ti nisi nasjela na mucku laz besposlicarke koja se skriva iza djece i golem visak slobodnog vremena ubija tako sto si muzu skace po ni krivoj ni duznoj glavi :') muz je onaj koji to sve financira. djeca su u gledalistu cijele nebuloze, s kokicama u krilu. > > > e da, uzmi u obzir da i muz i djeca uopce postoje, takodjer. > > Ehh detektivko..zar u svemu vidiš potencijalnu prijevaru? > > Uostalom..ne misliš li, ukoliko bi se radilo o mućkoj laži, da bi otvaračica teme u postovima koristila puno više smajlija? >:( :/ :'( :,'( :,'( :,'( ,:( :@ :o :| > Ocito nisam bila dovoljno jasna. > Da ti pojasnim, meni je ova tema, tim vise, cak i ako je i djelomicno stvarna, uvreda svakoj zeni koja se nasla u stvarnom problemu. Ti tjesis osobu koja iznosi da si zlostavlja skrbnika (skrbnik je osoba na ciji rn dise). Ne bi li bar u svojim ocima sebe podigla njega ponizivsi. Makar samo brusec jezicinu na njemu pred svima samo ne pred njim. Moja iskrena sucut svima koji iz bilo kojeg razloga ikad zavrse s ovakvim partnerima. E to je tragedija. A sad ju podebljaj cinjenicom da tamo neka djeca imaju ovakve majke za ogledni primjer u odrastanju. > I da ti odgovorim na pitanje - ne, ne mislim. Ufff..ne veli se uzalud "žena je ženi vuk".. Dakle..slobodno švrlja okolo jer donosi novčiće u kuću?
2017 08 04
> emili1: > Kada bi otvorila temu na forumu da me netko prevario..ti ne samo da bi znala kak prevarantica izgleda, kontakt broj, tko su joj susjedi, već bi znala i što je jutros doručkovala..tak da, kaj da dalje napravim? tvoj savjet bi poslušala..tako da, ovo "detektivka", to nije bila uvreda.. > A gle..mi otvaračicu teme ne poznajemo, niti ona zna tko smo mi..ponekad se lakše izjadati nepoznatoj osobi? Možda se nema kome izjadati a da je ne osuđuju? Srami se? Dobro je čuti različita mišljenja i razmišljanja..i na kraju donijeti vlastitu odluku, ne? Dramaticna si skroz, bas te ide ... Nego, ponovimo gradivo. Ne vidim da igdje ikome branim, na bilo koji nacin sporim pravo da tjesi zlostavljaca kao da je zrtva. Ja samo govorim da trea tvar nazvat pravim imenom. Ako je prica istinita, ovdje zlostavljac trazi podrsku. Ne zlostavljani. That simple. Ovo je ravno tome da fizickom nasilniku stavljate obloge na sake i koljena nakon sto je odradio session kiropraktike na partnerici/partneru.
2017 08 04
> emili1: > > cipelitza: > > > emili1: > > > > cipelitza: > > > > > IrenaAR: > > > > > Potpisujem sve što je emili1 napisala...i savjet- odi u Centar za socijalnu skrb i tamo ćeš kod njihovog pravnika dobiti besplatan savjet o svemu što te zanima vezano za razvod, povjeru djece i sl...i da, djecu ti ne može oduzeti on nego sud na prijedlog centra, zato to su gluposti i ne nasjedaj na takve priče...zna on da uz djecu nema ništa od načina života koji si priželjkuje;-) > > > > a tko kaze da upravo ti nisi nasjela na mucku laz besposlicarke koja se skriva iza djece i golem visak slobodnog vremena ubija tako sto si muzu skace po ni krivoj ni duznoj glavi :') muz je onaj koji to sve financira. djeca su u gledalistu cijele nebuloze, s kokicama u krilu. > > > > e da, uzmi u obzir da i muz i djeca uopce postoje, takodjer. > > > Ehh detektivko..zar u svemu vidiš potencijalnu prijevaru? > > > Uostalom..ne misliš li, ukoliko bi se radilo o mućkoj laži, da bi otvaračica teme u postovima koristila puno više smajlija? >:( :/ :'( :,'( :,'( :,'( ,:( :@ :o :| > > Ocito nisam bila dovoljno jasna. > > Da ti pojasnim, meni je ova tema, tim vise, cak i ako je i djelomicno stvarna, uvreda svakoj zeni koja se nasla u stvarnom problemu. Ti tjesis osobu koja iznosi da si zlostavlja skrbnika (skrbnik je osoba na ciji rn dise). Ne bi li bar u svojim ocima sebe podigla njega ponizivsi. Makar samo brusec jezicinu na njemu pred svima samo ne pred njim. Moja iskrena sucut svima koji iz bilo kojeg razloga ikad zavrse s ovakvim partnerima. E to je tragedija. A sad ju podebljaj cinjenicom da tamo neka djeca imaju ovakve majke za ogledni primjer u odrastanju. > > I da ti odgovorim na pitanje - ne, ne mislim. > Ufff..ne veli se uzalud "žena je ženi vuk".. > Dakle..slobodno švrlja okolo jer donosi novčiće u kuću? Emili, masila si ceo fudbal. Ovdje je zena vlastitom muzu vuk.
2017 08 04
Zašto bi mu nariktavala neku "da ga uloviš", kad ti ZNAŠ da te on vara i ta prija, šogorica, što li, ti je to rekla? Em si mu pretražila mobitel uzduž i popreko, em si mu upratila fejs...Eto, znaš. Ili je cilj da se omraženi suprug pokupi iz stana, ali da nastavi financirati familiju?
2017 08 04
> corygan: > Zašto bi mu nariktavala neku "da ga uloviš", kad ti ZNAŠ da te on vara i ta prija, šogorica, što li, ti je to rekla? Em si mu pretražila mobitel uzduž i popreko, em si mu upratila fejs...Eto, znaš. > Ili je cilj da se omraženi suprug pokupi iz stana, ali da nastavi financirati familiju? Nema argumente da ju vara, barem je to u uvodnom postu napisala, cit.: ' uvjek je tu bilo sumnji al nikad nista dokazano' Ma baš mi znamo pravu istinu. Možda se čovjeku ne dolazi doma, jer se osjeća kao pred sucem istražiteljem.
2017 08 04
> emili1: > Kada bi otvorila temu na forumu da me netko prevario..ti ne samo da bi znala kak prevarantica izgleda, kontakt broj, tko su joj susjedi, već bi znala i što je jutros doručkovala..tak da, kaj da dalje napravim? tvoj savjet bi poslušala..tako da, ovo "detektivka", to nije bila uvreda.. > A gle..mi otvaračicu teme ne poznajemo, niti ona zna tko smo mi..ponekad se lakše izjadati nepoznatoj osobi? Možda se nema kome izjadati a da je ne osuđuju? Srami se? Dobro je čuti različita mišljenja i razmišljanja..i na kraju donijeti vlastitu odluku, ne? Mišljenja osoba koje ne znaju pravo stanje, pravu situaciju, mogu je samo zbuniti ili povećati broj buba u glavi. Treba smanjiti broj savjeta, jer nisu sve sudbine iste, nisu niti dvije, sve su različite. Trebala bi prije svega sama sa sobom se dogovoriti kako i na koji način dalje. Ima toliko puno slikovnica prilagođenih starosti njene djece pa neka lijepo sjedne na pod, čita im, priča, valja se s njima, smije, pleše, a ne gubiti vrijeme na gluposti. Ona je majka, ne znam, mislim da majci nikada ne može biti dosadno s djecom ili da ima previše slobodnog vremena uz dječicu koja još ne mogu stabilno hodati. Tko se o djeci brine dok je ona na 'straži' uz komp, mob i tako dalje i bliže.?
2017 08 04
> emili1: > Dakle..slobodno švrlja okolo jer donosi novčiće u kuću? Kad on uspije švrljati okolo, ako ona kaže da radi non - stop.?
2017 08 04
Ni ne trebaš znati "pravo stanje" da bi joj mogla dati tako lijepi savjet (koji si joj dala) kako ima puno lijepih slikovnica prilagođenih starosti njene djece, neka im čita, priča, neka plešu.. i kako bi bilo bolje da prestane misliti na gluposti? Možda njoj nitko nikada nije čitao..pa joj je to nešto novo? Mlada mama? Ne zna? Daj pogle..rečenica bez točke, zareza..u 30 redova? Nije otvorila temu da bi srala po hranitelju obitelji..vrag ti i takvog hranitelja koji ženi uzme sav novac iz kuće! :@ . Otvori si tajni račun, da kad ti odući put uzme sve iz kuće, da djeci možeš kupiti nešto za jelo..da se ne dovedeš u situaciju da prosiš kruh po kućama? Da potražiš pravni savjet? Nemoj si dozvoliti da ovisiš o muževu novcu i počni tražiti posao? Pobrini se za djecu? Prestani stalkati muža? Sretno? Mislim da joj ništa krivo nismo rekle..možda smo je bacile na razmišljanje da treba krenuti od sebe same? I to je puno..
2017 08 05
> emili1: > Ni ne trebaš znati "pravo stanje" da bi joj mogla dati tako lijepi savjet (koji si joj dala) kako ima puno lijepih slikovnica prilagođenih starosti njene djece, neka im čita, priča, neka plešu.. i kako bi bilo bolje da prestane misliti na gluposti? Možda njoj nitko nikada nije čitao..pa joj je to nešto novo? Mlada mama? Ne zna? Emili, napisala je da djecu vodi u šetnju. Gdje? U kafić ili park? Ima u parku mladih mama, neka s njima razgovara, a i net je krcat savjetima što/kako s malenom dječicom. Jaki izgovor, nitko njoj nije čitao, a ona zna listati sve društvene mreže na kojima je on prisutan, kontrolirati mu mob, jer je svaka njegova poruka, dolazni, odlazni poziv, mail, za nju je znak da je vara. Kako reagira ako joj se od 100 poziva jednom ne javi, jer radi ili bi i to trebao biti znak da je baš u tom trenutku s jednom od masu žena.? Pa da, nego što drugo. Nemojte joj davati savjete tipa..pokupi djecu i bježi. Gdje? Naći će se pred 'zidom', a u takvim situacijama je svašta moguće, neka se za savjet/pomoć obrati ljudima od struke, jedino kvalitetno rješenje. 'Mislim da me vara, ali nije dokazano' Pametnom dovoljno. Ne mogu vjerovati da baš nikoga u njenoj obitelji nema s kim bi mogla razgovarati.
2017 08 05
> emili1: Otvori si tajni račun, da kad ti odući put uzme sve iz kuće, da djeci možeš kupiti nešto za jelo..da se ne dovedeš u situaciju da prosiš kruh po kućama? To se samo jednom dogodilo, što navodi na zaključak da je novac bio u kući i ona je imala dovoljno za djecu, nju, najam stana i sve ostalo. Ipak mislim da taj čovjek ne bi dozvolio da ona po kućama prosi za kruh djeci i sebi. Odlazila je pa se vraćala, zašto? Mala doza ljubomore u vezi je ok, ali kada to izađe iz svih okvira, ajme.
2017 08 05
Evo da se javim vidim da ste se raspisali i da ste zakljucili da sam detektivka koja muzu ne da mira i da sam umislila sve to pisala sam ovdi iz razloga jer ipak kad ispricas nekom drugom koga ne poznajes moze dati bolje misljenje od onoga sta vec poznaje tvoju situaciju i da ne stavljam smajlice i zareze jer kad tipkam ne razmisljam o tome vec pisem sta mi srce kaze samo sam tila javit da su moje sumnje bile istinite to sto sam mu ja pregledavala profil bila je zenska intuicija nije da sam visila danonocno i provjeravala
2017 08 05
Od nekoliko blokiranih zena na fejsu koje sam pronasla odlucila sam na svoju ruku poslati svakoj por i pitati pa makar se osramotila i da imala sam sta cut bira je neudane rastavljene javljao im se na fejs poziva na kavu sladoled provod predstavljao se kao slobodan muskarac kojeg je cura ostavila nakon svega toga sta sam cula odlucila sam mu rec on je bia izvan sebe jer nije mogao vjerovati da sam ga otkrila izmislja je prvo da ih ne poznaje pa onda da su one njega pozivale na kavu ma uglavnom pokusa se izvuc naravno da sam mu rekla da je gotovo on ne moze da prihvati to misli da cu mu oprostit
2017 08 05
> sadgirl: > Evo da se javim vidim da ste se raspisali i da ste zakljucili da sam detektivka koja muzu ne da mira i da sam umislila sve to pisala sam ovdi iz razloga jer ipak kad ispricas nekom drugom koga ne poznajes moze dati bolje misljenje od onoga sta vec poznaje tvoju situaciju i da ne stavljam smajlice i zareze jer kad tipkam ne razmisljam o tome vec pisem sta mi srce kaze samo sam tila javit da su moje sumnje bile istinite to sto sam mu ja pregledavala profil bila je zenska intuicija nije da sam visila danonocno i provjeravala Sva sreca da si se "javilo". Vec me brinulo da se nisi predoziralo listanjem "mojposao-neta".
2017 08 05
Iskreno neki pojedini komentari su me iznenadili jer sam ispala ja u ovoj prici neka posesivna zena pogotovo od doticne katarine di ja ispadan ovdje luda ja sam trazila neku potporu misljenje il mozda zenu koja se mozda nasla u slicnoj situaciji a ne da me se napada ako ne znas dat savjet onda ni nemoj ja nisam savrsena al sam dobra majka i vodim svoj zivot najbolje sto mogu mogla bi ja tu jos puno pricat al iskreno previse je toga ako napisem knjigu mozete je procitat
2017 08 05
> sadgirl: > Iskreno neki pojedini komentari su me iznenadili jer sam ispala ja u ovoj prici neka posesivna zena pogotovo od doticne katarine di ja ispadan ovdje luda ja sam trazila neku potporu misljenje il mozda zenu koja se mozda nasla u slicnoj situaciji a ne da me se napada ako ne znas dat savjet onda ni nemoj ja nisam savrsena al sam dobra majka i vodim svoj zivot najbolje sto mogu mogla bi ja tu jos puno pricat al iskreno previse je toga ako napisem knjigu mozete je procitat Prvo moras nac posao, da imas cime financirat tu knjigu.
2017 08 05
1 2 3 4 5 6 7 ... 8