Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako mogu obrisati profil, budući da mi više ne treba?

Pozz, pokušavam na sve načine ali mi nikako ne ide... :@
2017 08 19
Često pitanje, odgovor je da se nažalost ne može. :/ Jednostavno se prestani ulogiravati i tjt.
2017 08 19
To nije u redu,ta bi opcija trebala postojati
2017 08 20
Trebaš se javiti administratorici...
2017 08 20
Izbrisi sve artike i vise se nemoj prijavljivat i stvar rijeswna :)
2017 08 20
Meni je gl... da nema ta opcija. Jer tako mojekrpice ima miljon i vise korisnika a na kraju samo mali broj je aktivan. Pola, mozda i vise ili je blokiran ili ne zanima vise koristiti ta stranica. Lijepo bi bilo da admini uvedu tu opciju! Makar bi bilo jos puno stvari za tu uredivat!
2017 08 20
> RobertaF: > Meni je gl... da nema ta opcija. Jer tako mojekrpice ima miljon i vise korisnika a na kraju samo mali broj je aktivan. Pola, mozda i vise ili je blokiran ili ne zanima vise koristiti ta stranica. > Lijepo bi bilo da admini uvedu tu opciju! > Makar bi bilo jos puno stvari za tu uredivat! ne treba ta opcija jer tko bi tek onda stao na kraj prevaranticama, kad bi same mogle brisati svoje profile. admin bi inače trebao imati tu opciju, barem svaka normalna stranica ima, šta znači da ova nema.
2017 08 20
> HellyWoom: > Pozz, pokušavam na sve načine ali mi nikako ne ide... :@ Molim obrisite moj profil,hvala
2018 01 18