Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Najbolji način plaćanja - vaša iskustva

Zanima me kako plaćate na krpicama? Do sada sam samo mijenjala ili prodavala stvari. Nije mi jasno ako kupujem jedan komad odjeće, platim poštanske troškove i još proviziju u Fini, nekako mi onda ispadne da za taj novac mogu kupiti novo u trgovini. Zanima me gdje vi plaćate ( pošta, fina...) i koliko uzimaju proviziju na iznos koji uplaćujete? Nemam internet bankarstvo. Samo želim čuti vaša iskustva... :)
2017 08 28
Ja uvijek posaljem u kojoj banci je racun pa onaj tko mi uplacuje moze otici u tu banku i uplatiti besplatno. Isto trazim i od onih kojima ja uplacujem
2017 08 28
Zato ja prakticiram primopredaju jer ne košta ništa osim mog vremena.
2017 08 28
Po pitanju cijena Krpice su ipak povoljnije od kupnje u trgovini, ako zanemarimo Zara artikle (možda i Mango) i preprodaju no name krpa. Uglavnom,ali nije pravilo ;) Zadnje 2kupnje na mk su mi ispale povoljnije od trgovine a artikli za 10! Treba procijeniti dobro valjda artikl i cijenu provjeriti ako je to moguće.
2017 08 28
plaćanje vršim tokenom preko računala ... a najdraža mi je primopredaja u Zgb jer mogu vidjeti i isprobati robu...
2017 08 28
Kod mene ide prvo uplata, znači cijena artikla + poštarina i kad vidim da je sjelo, pošaljem preporučeno na adresu i kupac moze pratiti di je paket i to je po meni najbolje 8-)
2017 08 28
ja plaćam preko internet bankinga, a kupcima pošaljem podatke uključujući i banku pa da mogu i direktno u banci ako žele. preko fine/pošte nikada ne plaćam niti preporučam plaćati i to uglavnom zbog provizije koju uzimaju
2017 08 28
Internet bankarstvo - po transakciji 1 kn
2017 08 28
Internet bankarstvom, provizija 2kn. Tražim i sama šaljem Tiskom ili preporučeno/paket poštom-potonje mi je draže jer slanje izađe oko 20kn (ukoliko ne stavljam vrijednost paketa preko 100-150kn). Valja pažljivo brcati po oglasima na krpicama i može se naići na zaista jeftine i povoljne artikle. Provjeriti prije uplate crnu listu i osigurati se koliko-toliko. Ako smijem nadodati još- valja i biti realan i ne očekivati original dizajnerske i markirane nove krpice po 20-30kn. Moraš biti vraške sreće da to ubodeš.
2017 08 28
Uvijek se može dogovoriti o manjoj cijeni..pogotovo ako kupujete više artikala najviše se isplati..i zna se ubosti fina stvar za male novce...samo treba malo tražiti..i naići .. :")
2017 08 28
Internet bankarstvom. ;)
2017 08 28
Internet bankarstvom, slazem se, brzo a provizija 2kn za razlicite banke, ako ste ista banka onda nema provizije.
2017 08 28
Internet bankarstvom.🙂
2017 08 28
Internet bankarstvo :)
2017 08 28
Internet bankarstvom
2017 08 28
1 2