Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Da li kupiti? Nema povratne..

Hej curke! Nasla sam si jedne tenisice na oglasu tu na krpicama, 400kn. Cura ima samo taj 1 artikal u ponudi i nema jos povratnih i zadnji log in prije 15 dana. Poslala sam joj jucer poruku nema jos odgovora. Sto i ako odgovori kako da se osiguram da prođe sve ok? Ne bih htjela biti sumnjičava i odmah u startu misliti negativno ali ipak je to 400kn a s obzirom kakvih sve prevara ima zelim biti oprezna. osobno preuzimanje ne moze - razl. gradovi Da li mozda placanje pouzecem? Sta bi vi napravile?
2017 09 03
Kod mene bi došlo u obzir samo plačanje pouzečem,rijetko kupujem stvari od onih krpičarki koje imaju 1-2 artikla i nemaju povratnih,a kad mi se nešto stvarno jako svidi onda riskiram s tim da to budu puno manji iznosi,
2017 09 03
Ja bi kupila samo ako pristane na primopredaju,mozete zamoliti ovdje ako ima neka pouzdana cura iz njenog grada da joj nije tesko preuzeti umjesto Vas 😕
2017 09 03
Najprije slanje, onda plaćanje, ili organiziranje primopredaje, kako predlaže nadadamic10, kojoj uzgred šaljem pozdrave :")
2017 09 03
Gitaaaaa❤ pusaaaa💋
2017 09 03
i ja bih pristala samo na primorpedaju ajd napisi iz kojeg je grada pa da neka od nas ako je u nasem gradu obavi primopredaju :)
2017 09 03
pouzecem ili da uplatite dio novaca i da vam slika kad posalje :)
2017 09 03
Pise da je iz Zg. Nije se jos javila ali ima na profilu br moba pa cu ju nazvati j javiti sta smo dogovorile, pitati cu ju koji je kvart Hvala na prijedlozima! I ako je koja zaonteresirana za uslugu da obavi primopredaju neka mi se slobodno javi, platiti cu uslugu naravno!
2017 09 03
Slažem se s curama, pouzećem ili primopredaja..evo ja sam u Zg pa ako treba mogu pomoći:)
2017 09 03
> sovausara: > Kod mene bi došlo u obzir samo plačanje pouzečem,rijetko kupujem stvari od onih krpičarki koje imaju 1-2 artikla i nemaju povratnih,a kad mi se nešto stvarno jako svidi onda riskiram s tim da to budu puno manji iznosi, Nije niti slati pouzećem baš sigurno, jer ti u paketu može biti sve i svašta samo ne ono što kupuješ. Ako ti poštar ili na pošti dozvole otvoriti, ne odgovara ti pa vratiš, uvijek može reći da si otvorila i uzela kupljeno.
2017 09 03
Ja na tvom mjestu ne bi kupila. Jer ima puno prevara, tako da je sigurnije kupovati od članova koji imaju povratne. :")
2017 09 03
> katarinamartina: > > maleficent123: > > Ja na tvom mjestu ne bi kupila. Jer ima puno prevara, tako da je sigurnije kupovati od članova koji imaju povratne. :") > Nema pravila. Osim što smo svi počeli sa 0 povratnih, imala sam prekrasnih iskustava s curama 0 povratnih i isto tako bez jednog artikla u prodaji i poslala sam im robicu prije uplate. Nisu me prevarile.
2017 09 03
Kupila bi,svi smo bili jednom bez povratnih i traźila bi ju broj mobitela....pa možda i da se čujemo prije...
2017 09 03
Ja bih predlozila pouzece , iskreno nije bas mala cifra u pitanju ..Moze proci sve u naj boljem redu a moze se dogoditi i ono naj gore da ostanete bez novaca. Kupujem od korisnica bez povratnih ali za manje cifre vecinom ispod 100kn za vece pouzece ili primopredaja Sretno :)
2017 09 03
Cure da vam se javim sa super iskustvom! Nazvala sam curu i ne da je super nego sam oduševljena. Rekla je da mi odmah sutra šalje pa da joj uplatim kada stignu još se i brine ako mi me budu dobre da joj vratim.. Evo uvijek se nađe dobrih i postenih prodavaca! I ja sam vec u 2 navrata slala mobitel kupcu prije nego mi je uplatio..
2017 09 04
1 2