Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molim objasnjenje

Ovo NIJE PRVI put, ali sad trazim objasnjenje ZASTO MI JE IZBRISAN OGLAS u kojem je prva slika MOJA, slika MENE u kosulji koju pordajem? Zasto se admin ne bavi ovim trolovima po forumu i bezbrojnim temama istih, laznim tagovima, prevaranticama, profilima s 5 i vise negativnih povratnih, nego se eto brisu tek tako oglasi bez PROVJERE! Sliku vise nemam, jer nakon uploada brisem, znaci sad za tu istu bluzu trebam ponovno slikavati, pisati opis itd. MNOGO HVALA! Kao stari i provjereni clan zasluzila sam malo vise povjerenja!
2017 09 03
kako ti se zvao oglas? iskopat ćemo ga na guglu da barem skineš slike za ponovni upload :/
2017 09 03
Oprosti Sandra sto skrecem s teme ali sta je ovo rozara??😀😀😀 Najbolje poslat upit adminu tesko da ces ovdje dobit odgovor
2017 09 03
> SaraKedavra: > kako ti se zvao oglas? iskopat ćemo ga na guglu da barem skineš slike za ponovni upload :/ hvala ti, Sara, nasla sam sliku
2017 09 03
ajde, bar nešto.
2017 09 03
> Mikimaus1213: > Oprosti Sandra sto skrecem s teme ali sta je ovo rozara??😀😀😀 > Najbolje poslat upit adminu tesko da ces ovdje dobit odgovor sta je to, ja ne znam, ali u naslovu pise Zara! dakle, laze. I taj oglas stoji, stovise, vise je oglasa za istu bundicu.
2017 09 03
a oglasa s prvom slikom s interneta MORE, MOOOOORE i bas ja dobijem "odgojnu". Mislim, SVASTA
2017 09 03
Mene najvise smetaju lazni tagovi jer me ometa u trazenju necega i onda cesto izgubim volju A inace mi je glupo ovo kako uvodi red,ili nek se cisti sve ili nista a ne polovicno. A slike s neta se ne utvrdjuju odokativno nego se valjda na googlu potraze A Rozara je definitivno smjeh x-)
2017 09 03
> Mikimaus1213: > A slike s neta se ne utvrdjuju odokativno nego se valjda na googlu potraze > moja sigurno nije na guglu nadena, zato i trazim objasnjenje
2017 09 03
Rozara tuniku i lot novih majica prodajem
2017 09 03
A objasnjenje ce biti da im se ucinilo da je s neta x-)
2017 09 03
> Mikimaus1213: > A objasnjenje ce biti da im se ucinilo da je s neta x-) vjerojatno, x-) x-) x-)
2017 09 03
Stojim iza toga misljenja da se prijavljuju takvi oglasi a adminka ne stize pregledati sve detaljno uz pomoc googlea pa brise. Ili se netko igra admina.
2017 09 03
Možda si prodavala tjesteninu zapravo?! RoZara... ijuijuju! Mašti nema kraja. Edit: sad tek vidim. Problem je bio vjerojatno što nisi lijepo složila košuljicu u hlače. Onak je malo k'o neuredno: i je i nije u hlačama. Mislim da je to bio problem. Ili to ili tjestenina.
2017 09 03
Moguće da se oglasi automatski brišu kad admin upiše u tražilicu, jer je meni izbrisano više od 2 strane oglasa. :@ Evo koje sam objašnjenje dobila od admina na temi koju sam otvorila: Brisala sam slike s neta, trazim oglase, adidas za 150 kn, neispravne kolaže npr više od dvije slike ili screenshotove, kaveze, vibratore, zavjese, knjige, komplete parfema i kistova te cvike, apartmane, badiće i calzedoniu iz preprodaje, tehniku i jednu tjesteninu. Da, zato sam Vam obrisala dvije strane oglasa iz čistog mira jer eto, nisam imala pametnijega posla 😄 A sad ozbiljno, tablete lijekove, mobitele knjige i ino brišem svako malo. Možda ste imali kolaže od dvije slike sa puno sivoga okolo pa je zbog toga obrisano.
2017 09 03
1 2