Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molim objasnjenje

podivljala si s punim pravom, i ja bi. Zaboga dragoga uz sva sra*ja na stranici, netko se bavi ovime?!
2017 09 03
Meni je slika savršena a ti si prezgodna ženskica! Iz čiste ljubomore briše slike :') 100% I meni će čini mi se radi ovog komentara..
2017 09 04
Ne znam što se događa s krpicama. Neke slike izgledaju stvarno kao da su s neta od nekih korisnica, ali opet mislim da se vidi razlika :)
2017 09 04
> Nina72: > Meni je slika savršena a ti si prezgodna ženskica! > Iz čiste ljubomore briše slike :') 100% > I meni će čini mi se radi ovog komentara.. hahah, možda ti odeš odmah na block listu hahaha
2017 09 04
Sandrlje, fakat si zgodna i slike ti izgledaju bolje nego one sa Zarine stranice s onim kakti modelima :) Kad ti žensko kaže da si zgodna, onda znaš koliko je sati :D Možda je adminka zaista pomislila da su s neta. Još ako si imala neku maništru na stolu u pozadini...
2017 09 04
> kikibu5: > > Nina72: > > Meni je slika savršena a ti si prezgodna ženskica! > > Iz čiste ljubomore briše slike :') 100% > > I meni će čini mi se radi ovog komentara.. > hahah, možda ti odeš odmah na block listu hahaha :') :') :')
2017 09 04
A na naslovnoj, među popularnim artiklima sve slike s neta. Like Zara, like Asos 🙈
2017 09 04
hvala, na komplimentu i sto me nasmijaste :') kad uhvatim vremena, opet cu dignit oglas, mozda u Paintu, onako traljavo, na fotografiju dodam natpis "moja slika" :) :) :')
2017 09 04
Meni je nedavno isto izbrisan oglas,doduše kolaž ali su sve moje slike bile u njemu.. Slažem se, tisuće je oglasa i profila sa slikama s neta i nikome ništa,a da ne spominjem prevarantice... Otišlo je sve ovo u tri p.m.,a ako admin ne stigne neka nađu još jednog...
2017 09 06
> Mikimaus1213: > A Rozara je definitivno smjeh x-) ROZARA ima super kvalitetnih komada robice, ali to je indijska tvrtka, nema nikakve poveznice sa Zarom pa je možda cura zabunom napisala Zara. :)
2017 09 06
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija