Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Pilates <3

krpicarke, ima li jos obozavateljica ovog nacina vjezbanja, osim mene? :) nadam se da ima, jer zanimaju me dobri onilne workut video-uradci, posto mi je kriza, pa nemam para za clanarine u fitness-klubovima vise :) ako netko iam dobar link, molim zalijepite ga :)
2013 04 17
i mene to zanima., [:zaljubljen]
2013 04 17
Jaooooo di me nađe [:zaljubljen] Ovisnica totalna! [:smijesi] Vježbam već jako dugo, s tim da sam imala i veće stanke, ali evo trenutno se ne dam, imam nekih par treninga koje rotiram tako da mi ne dosadi. Također sam nekad išla na grupne treninge, a sad radim doma uz YT ili neke skinute videe [:sramezljiv]
2013 04 17
pa daj nam link, da i mi vježbamo [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2013 04 17
e nju sam i ja pratila, je malo je piskutava al su dobre vjezbe :)
2013 04 18
cure, malo odmak od pilatesa, evo da preporucim video-vjezbe od jillian michaels 30day shred, fenomenalno, pola sata traju, treba svaki dan raditi, ima 3 levela, svaki traje po 10 dana, stvarno je zakon! imate na youtubeu cijeli video
2013 04 20
Ja sam uvijek mislila sa je pilates nekoristan al eto idem tek tri tjedna i rezultati su vec vidljivi da ne vjerujes pre zadovoljna sam [:kesi]
2013 04 29
pilats radi cuda, ja znam napraviti stanke i do 3mjseca na zalost, no treba mi svega par treninga da se odmah vrate rezulati, guza cvrsta samo tako!!!!
2015 02 23