Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Stvari koje ne možete nigdje pronaći

lesock, ma kakvi, od dječjeg bih mogla samo neku trenirku rastezljivu trenirku navući ,:) ema, nikad me se xnation nije dojmio, moram priznat. Tamo je sve uvijek bilo sivo, nježno rozo ili smeđe. Siva još može proći za hlače, ove ostale 2 boje ni u ludilu x-) ali sam primjetila da je baš jako teško naći majicu bez ičega. Sve imaju neke bogove po sebi, nakindžureno, šljikice, slika, leopard, patka, pa red perja i kuglica. Ne volem.
2017 09 06
Vec neko vrijeme trazim kvalitetne crne traperice koje dobro stoje. Da nisu preskupe i da nemaju nikakvih poderotina ili rupa. I ne antracit vec bas crne crne :)
2017 09 06
ne biste vjerovali ali ne mogu naći stopalice 41-42 da su pamučne i da nisu muške, sve su 39-41, kad to operem pretvore se u mini čarapice za bebe, onda mi upadaju u tenisice, naravno tenisice me onda žuljaju, kad nađem broj onda su samo crne i plave, kad nađem super boje (C&A 6 pari u kompletu) onda je 30% poliamid i užasne su za nošenje, muške su mi preširoke, uglavnom muka živa, pa ako netko javi gdje toga ima a da ne koštaju 50 kn par bit ću mu zahvalna do neba :") čizme sam tražila 5 duuuugih godina i sve su mi bile prekratke, ono fali 10 cm čizme u visinu, kad nađem visoke pitam 42 žene se iščuđavaju...onda sam odlučila odustati od traganja...jedno popodne pregledavam na krpicama i nađem svoje omiljene čizme, visoke, na vezanje.... uglavnom, kad odlučim odustati onda to slučajno pronađem, to mi se često dogodi ,:)
2017 09 06
I> Katica1983: > ili običan bijeli top punijeg pamuka i elastina da de ne prozire, sa širim naramenicama i da nije do pupka! > zar toga više nigdje nema po ducanima? :) čak sam u očaju pretražila i dućane sa donjim rubljem u nadi da ću pronaći među potkosuljama ili slično. .nigdje! :)
2017 09 07
Imate u hm-u 😊> lauracuska: > I> Katica1983: > > ili običan bijeli top punijeg pamuka i elastina da de ne prozire, sa širim naramenicama i da nije do pupka! > > zar toga više nigdje nema po ducanima? :) čak sam u očaju pretražila i dućane sa donjim rubljem u nadi da ću pronaći među potkosuljama ili slično. .nigdje! :)
2017 09 07
Nečete vjerovati..tražim dugačku majicu..ali ne široku..nego da prati liniju tijela...kupila bi si takvu jedan broj veču...ali taj model..ali da je tako dugačka da prekrije bokove...preko ljeta sam tražila sa kratkim rukavima..tamniju boju..i da je kvalitetan pamuk...ne neku koja se nakon pranja pretvori u krpu..NEMA ..... :s
2017 09 07
pamučne neprozirne tajice. kupila sam ih davno u srednjoj i još danas ih nosim. imaju lagano mucice, ali i dalje su nosive i najbolje tajice ikad. proizvođač je pletix, kažu da su ih davno prestali proizvoditi :,'( i nevezano za odjeću - kvalitetnu jogi plahtu. sve tanke, pa se rastegnu, izližu izmucaju u roku 5 pranja.
2017 09 07
Cure hvala vam na informacijama, mogu zaključiti da je najveći problem nedostatak kvalitetne odjeće, odnosno kvalitetnih materijala, pišite još!
2017 09 07
> poleirish: > pamučne neprozirne tajice. kupila sam ih davno u srednjoj i još danas ih nosim. imaju lagano mucice, ali i dalje su nosive i najbolje tajice ikad. proizvođač je pletix, kažu da su ih davno prestali proizvoditi :,'( > i nevezano za odjeću - kvalitetnu jogi plahtu. sve tanke, pa se rastegnu, izližu izmucaju u roku 5 pranja. Ja sam se iznenadila i kupila u Tezenisu po redovnoj cijeni od 69 kuna. Crne, ne razvuku se nakon nekoliko nošenja i pranja, i samim time se ne proziru. Baš su guste. Što se tiče boje, to kao i sa svim ostalim tamnim stvarima - što manje prati, paziti kako se pere i čime. Planiram si kupiti ove jeseni još barem dvoje da sam mirna. Nadam se da će ih imati. :)
2017 09 09
> miss007: > Vec neko vrijeme trazim kvalitetne crne traperice koje dobro stoje. Da nisu preskupe i da nemaju nikakvih poderotina ili rupa. I ne antracit vec bas crne crne :) Ajme, da, čitave traperice. Nisam takve vidjela valjda već nekoliko godina.
2017 09 09
1 2