Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Negativne povratne - kada i zašto

Žena se ocito nema namjeru javiti pa cu ostaviti negativnu. Od sada cu definitivno biti puno opreznija prilikom kupovine ovdje. Do sada sam se vodila brojem povratnih, no to ocito nema nikakve veze.
2017 09 10
> teehee: > Sanja, nije za užinu već za mužnju. Novaca, dakako. Cijeli taj profil je za mužnju. Gledam cijene i ne vjerujem; Zara, H&M krpe po 200- 400 kn?!? Ma daaaaj. A još gore je što to ljudi kupuju. I onda dobiju rascufano. Koja je to psihologija?
2017 09 10
> teehee: > Sanja, nije za užinu već za mužnju. Novaca, dakako. :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
2017 09 10
> Tanči14: > > teehee: > > Sanja, nije za užinu već za mužnju. Novaca, dakako. > Cijeli taj profil je za mužnju. > Gledam cijene i ne vjerujem; Zara, H&M krpe po 200- 400 kn?!? > Ma daaaaj. > A još gore je što to ljudi kupuju. > I onda dobiju rascufano. > Koja je to psihologija? mislim da je psihologija ta da će se naći netko s otoka ili malog mjesta kojem dućani nisu pred nosom, ne može organizirati shoping jer ima 3 male djece pa je prisiljen naručiti da ide ukorak s modom i ne zatupi po tom pitanju... :,'(
2017 09 10
Mislim da je stvarno neukusno komentirati necije cijene, sto se mene tice nek svatko prodaje za koliko hoce, ALI kostala krpica 10 ili 500 kuna, ocekujem da stigne u identicnom stanju kao na slici, bez presucenih nedostataka.
2017 09 10
Aveira, tocno. I to sam korisnici InStyle i napisala u poruci - da sam znala da je haljina u ovakvom stanju sigurno je ne bih kupila. Svakome se moze dogoditi da nesto previdi, ali onda pretpostavljam da se posteni ljudi ispricaju i pokusaju rijesiti situaciju. Makar ove konce koji vire po haljini je bilo tesko ne primijetiti jer to je prvo sto sam vidjela kad sam ju izvadila iz paketa.
2017 09 10
Tema je javna i problem je objavljen javno. I imam pravo komentirati sve pa i cijene. Jer su bezobrazne. I još je roba s oštećenjima. Svi ili barem većina nas jako dobro znamo koliko koštaju stvari u H&M-U, Zari pa i na e-bayu. I ok, neka netko cijenu stavi i 1000 kn, ali to je za mene lopovluk, prevara... U svakom slučaju nisu čista posla. I onda se uvali oštećeno i umjesto da se ispriča i vrati novce, prodavačica ignorira. Jer je napisala na profilu da ne vrši povrat, kupac je trebao pitati sve prije kupnje... Što točno? Molim Vas, je li haljina rascufana, ima li sto izvučenih končića...? Neee, haljina je NOVA! Ma dajte najte. Tak sam ja gledala jedne cipele i u naslovu piše- nove, u opisu oglasa- nošene dvaput, a na moj upit sam dobila odgovor da su nošene jednom, a na slici se vidi da su nošene i to sigurno više od jednom, dvaput. Ima i negativnu sa sličnom tematikom. I kad sam se ljubazno zahvalila napisavši joj da mi je preskupo, pitala me koliko meni vrijede. Ja sam joj napisala koliko. Nisam žicala da mi ih proda po toj cijeni, to ne. Samo sam napisala koliko MENI vrijede, a pritom joj čak nisam ni napisala da sam na sniženju našla dva modela , naravno novih cipela istog proizvođača jeftinije nego što ona cijeni rabljene. I tada me tako napala, takvom silinom i nekulturom da je to za nevjerovati, a posebno me zaprepastilo količina zloče i način na koji ona prodaje. Ničim izazvana, sama mi je napisala da bude oglas izbrisala i ponovno stavila, tako da ispadne da su cipele nove, od jučer, a ne par godina stare jer joj je taj oglas star dvije godine i slične bljuvotine. Nisu bitne cipele, kao ni ova haljina oko koje je krenula rasprava, nego su bitni ljudi koji stoje iza tih oglasa. Ja znam da svatko može pogriješiti, previdjeti nešto...ali onda budi čovjek i to ljudski riješi. Ništa više, ni manje.
2017 09 10
> Aveira: > Mislim da je stvarno neukusno komentirati necije cijene, sto se mene tice nek svatko prodaje za koliko hoce, ALI kostala krpica 10 ili 500 kuna, ocekujem da stigne u identicnom stanju kao na slici, bez presucenih nedostataka. to svakako, nedostatke na vidjelo što se tiče komentiranja nečijih cijena, među "Popularnim temama" uvijek stoji tema pod naslovom "Pretjerivanje s cijenama" i ima već preko 2000 upisa pa nisam smatrala da time narušavamo pravila ovdje također postoji tema s jeftinim profilima, zamišljena je da korisnice stavljaju povoljne a dobre profile drugih korisnica, no babe ko babe gore sebe hvale i stavljaju svoje profile pa je ta tema otišla u prdac, šteta!!
2017 09 10
Meni je najkomičniji njezin odgovor na tvoju negativnu povratnu "Dan, ispricavam se nisam namjerno poslala "ostecenu" haljinu iako po meni ovo stvarno ne izgledaju kao velika ostecenja jer ipak radi se o Zara haljini a svi znamo da njihova kvaliteta i nije nesto. Lp" Haha, da, svi znamo kakva je Zara kvaliteta, zato ona fino nabije cijenu od 200/300/400 kn i više za njihovu nošenu robu. Znam taj profil, također sam ga zaobišla u širokom luku zbog nerealnih cijena. A najžalosnije je stvarno što žene kupuju polovnu robu po cijenama jednakima, ili čak većina nego u trgovini.
2017 09 10
Iskreno sam bez teksta nakon sto sam procitala odgovor na negativnu i njenu poruku koju sam dobila u inbox a gotovo je istog sadrzaja. Nisam znala da je ovdje pod normalno ocekivati Zarinu odjecu s ostecenjima jer to ionako nije neka kvaliteta. Da ne povjerujes.
2017 09 10
Je li iskazala interes za povrat novca? Mislim, ako oštećenje nije neko, lako će prodati haljinu nekome drugome, nekomu tko je možda navikao kupovati Zarinu robu s oštećenjem... Ako nije iskazala nikakav interes, predlažem da podatke staviš na crnu listu i kažeš joj da ćeš to uraditi. Ako joj je stalo do toga da joj podaci ne budu na listi s prevaratnima, javno dostupni svakome tko ju potraži imenom i prezimenom na internetu, vratit će ti novac.
2017 09 10
Ma kakvi, nema rijeci o povratu. Kaze da joj je zao sto nisam zadovoljna ali da to i nisu neka ostecenja.
2017 09 10
Sto se tice cijena, naravno da imate pravo komentirati sto hocete i nije protiv pravila, ali to ne mijenja cinjenicu da su ti komentari i dalje neukusni, a izjednacavanje prave prijevare i lopovluka s nabijanjem cijena uopce necu komentirati. Reci cu samo - zakon ponude i potraznje - a ako netko smatra da su necije cijene nerealne, slobodan je zaobilaziti taj profil, bas kao sto je napisala korisnica Tamara5485. A ova zena za koju to nisu neka ostecenja, zasto ih nije navela u oglasu kad ocito misli da nisu problem... Podaci na crnu listu. Mene bi bilo sram.
2017 09 10
> Audrey_Hepburn: > Ma kakvi, nema rijeci o povratu. > Kaze da joj je zao sto nisam zadovoljna ali da to i nisu neka ostecenja. Komentar je genijalan. Tako je na drugoj temi jedna uvalila lažni parfem i kupcu odgovorila da je to za nju original. Strašno. Koliko košta ljudski obraz? Baš me zanima.
2017 09 10
> Aveira: > Sto se tice cijena, naravno da imate pravo komentirati sto hocete i nije protiv pravila, ali to ne mijenja cinjenicu da su ti komentari i dalje neukusni, a izjednacavanje prave prijevare i lopovluka s nabijanjem cijena uopce necu komentirati. Reci cu samo - zakon ponude i potraznje - a ako netko smatra da su necije cijene nerealne, slobodan je zaobilaziti taj profil, bas kao sto je napisala korisnica Tamara5485. > A ova zena za koju to nisu neka ostecenja, zasto ih nije navela u oglasu kad ocito misli da nisu problem... Podaci na crnu listu. Mene bi bilo sram. Jedino se ipak moram složiti s curama koje su rekle da je ovdje veća cijena od one u trgovini - "lopovluk". Tu se apsolutno slažem, jer se time varaju neupućene djevojke. To je u najmanju ruku preprodaja, što je ovdje također zabranjeno. A za ovu korisnicu nemam komentara, nadam se da si ju već stavila na crnu listu. Ako joj 200 kuna znači više nego dostojanstvo, jbg, neka joj bude.
2017 09 10