Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kupljene usluge, ali u Mojim uslugama ih uopće nema!

> IVY.ROOM: > Admin Vam je napisao gore da je došlo do problema i da će nas o svemu obavijestiti te da će nam usluge biti vraćene. ok, i? nasi su novci u pitanju, valjda nas smije zanimati kada ce to biti. ☺
2017 09 12
I ja sam danas kupila vip clanstvo i promovirane artikle, mislim da se tako zove, uglavnom 8 kn mi je skinulo i nista nemam. Pise da nema aktiviranih usluga. Jel ima admin neku evidenciju tko je sto aktivirao pa ce svima redom dati usluge kad prorade ili svatko od nas mora posebno mejl slat s objasnjenjem?
2017 09 12
I kaj ti onda nije jasno anna1207 ??? Sačekat trebaš isto kao i svi ostali. Čemu drama ako se je Admin javio ??? Ako je rečeno da će biti riješeno biti će riješeno a sad hoće li to biti danas ili sutra ne igra nikakvu životnu ulogu jer je bitno da se riješi spram toga čekaj kao i svi ostali. Nije pitanje života i smrti.
2017 09 12
> IVY.ROOM: > I kaj ti onda nije jasno anna1207 ??? Sačekat trebaš isto kao i svi ostali. Čemu drama ako se je Admin javio ??? Ako je rečeno da će biti riješeno biti će riješeno a sad hoće li to biti danas ili sutra ne igra nikakvu životnu ulogu jer je bitno da se riješi spram toga čekaj kao i svi ostali. Nije pitanje života i smrti. Nema smisla za ovakvim tonom...Nije pitanje zivota ili smrti ali situacija je malo glupa i tjt... ☺️
2017 09 12
👍> marijica18: > > IVY.ROOM: > > I kaj ti onda nije jasno anna1207 ??? Sačekat trebaš isto kao i svi ostali. Čemu drama ako se je Admin javio ??? Ako je rečeno da će biti riješeno biti će riješeno a sad hoće li to biti danas ili sutra ne igra nikakvu životnu ulogu jer je bitno da se riješi spram toga čekaj kao i svi ostali. Nije pitanje života i smrti. > Nema smisla za ovakvim tonom...Nije pitanje zivota ili smrti ali situacija je malo glupa i tjt... ☺️
2017 09 12
> IVY.ROOM: > I kaj ti onda nije jasno anna1207 ??? Sačekat trebaš isto kao i svi ostali. Čemu drama ako se je Admin javio ??? Ako je rečeno da će biti riješeno biti će riješeno a sad hoće li to biti danas ili sutra ne igra nikakvu životnu ulogu jer je bitno da se riješi spram toga čekaj kao i svi ostali. Nije pitanje života i smrti. Ivy.room - smiri se, diši. ;-)
2017 09 12
Ja sam skroz smirena bez brige nemam takvih problema.
2017 09 12
> IVY.ROOM: > Ja sam skroz smirena bez brige nemam takvih problema. eto onda je sve u redu.
2017 09 12
Cure sve će biti okej, novci vam neće propasti, ali mi je glupo dodijeljivati usluge sada dok ne rade. Kad bude riješeno ću svima poklikati te usluge. Evidenciju nemam, javite mi se u inbox ili ovamo na temu.
2017 09 12
> Admin2nd: > Cure sve će biti okej, novci vam neće propasti, ali mi je glupo dodijeljivati usluge sada dok ne rade. Kad bude riješeno ću svima poklikati te usluge. Evidenciju nemam, javite mi se u inbox ili ovamo na temu. Hvala 🤗🤗
2017 09 12
> Admin2nd: > Cure sve će biti okej, novci vam neće propasti, ali mi je glupo dodijeljivati usluge sada dok ne rade. Kad bude riješeno ću svima poklikati te usluge. Evidenciju nemam, javite mi se u inbox ili ovamo na temu. Thanks admin! ja samo znam da sam poklikala 15 kn usluga i that's it..
2017 09 12
Također, 4 usluge kupljene u 2 dana, ni jedna mi nije dostupna.
2017 09 12
Evo admin da i mene evidentiras.Za petak sam 15.9. uplatila.I pitanje do kada ce biti problem sa sustavom i kada cemo opet moci sa sigurnoscu uplacivati usluge?Tnx!Pozz> Admin2nd: > Cure sve će biti okej, novci vam neće propasti, ali mi je glupo dodijeljivati usluge sada dok ne rade. Kad bude riješeno ću svima poklikati te usluge. Evidenciju nemam, javite mi se u inbox ili ovamo na temu.
2017 09 12
Evo i ja sam uplatila usluge u iznosu 7.5 kn, Promovirani artikli, 4 odjeca, 1 obuca 😊 sve je trebalo biti danas...
2017 09 12
meni još nije aktivirano ???? dal nekom jesu ?
2017 09 13