Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kupljene usluge, ali u Mojim uslugama ih uopće nema!

Strpljivo čekam razrješenje situacije, samo napominjem da sam emailom poslala iznos kupljenih usluga.
2017 09 13
> zekomali: > meni još nije aktivirano ???? dal nekom jesu ? nije nikom koliko vidim. Nije bed, al ono.. neozbiljno.
2017 09 13
> Admin2nd: > Cure, ako se usluge ne pojave, svima ćemo vam dodijeliti dodatne. Sad ću poslati mail sa prijavom. Meni se ista stvar dogodila! Molim rješavanje! LP, Lucija
2017 09 14
> Admin2nd: > Cure sve će biti okej, novci vam neće propasti, ali mi je glupo dodijeljivati usluge sada dok ne rade. Kad bude riješeno ću svima poklikati te usluge. Evidenciju nemam, javite mi se u inbox ili ovamo na temu. Uzeto 15 kn usluga: 3 x 3 kn ostalo po 1,5 kn Isto mi nije evidentirano
2017 09 14
I ja sam isto tri puta platila promo artikl i ništa. Da li ih moram posebno kontaktirati mailom ili?
2017 09 14
I ja sam uplatila jednom 3 kn za posebni artikl i 3 puta 1.5 kn za posebni artikl. Slala sam mail u kontakt formi i sada naisla na ovu temu..Novci su mi skinuti sa Novcanika, ali ne mogu niti odabrati artikl koji zelim promovirati jer mi pise da nemam kupljenu uslugu.
2017 09 14
I jos si uspijem obrisati oglas koji je bio u popularnim artiklima dok sam prtljala po uslugama😢😢
2017 09 14
Zna li itko ista kakvo je sad stanje s povratom usluga? Skinuto mi je 8 kn a nijednu uslugu ne mogu ukljuciti...
2017 09 14
Htjedoh otvoriti temu, ali vidim da vec postoji. Ista stvar, prije par dana kupih 3 puta uslugu 'promovirani artikli', ali jos uvijek se nista ne dogadja s povratom novca ili povratom neiskoristenih usluga. Takodjer me zanima da li netko ima informaciju hoce li stvari uskoro biti normalizirane i u funkciji?
2017 09 14
takoder jucer kupio uslugu posebni artikli, skinulo novce, usluga nikad nije dostavljena...
2017 09 15
Da li se trebamo obratit adminu za povrat dodatnih usluga, ili već imaju uvid tko je platio usluge pa sami dodijele ?
2017 09 15
Evo za admina da ima za evidenciju, uplatila sam vip clanstvo i posebne artikle, dakle 5 + 3 kn. Znam da cete riješiti, samo me okvirno zanima kada ako se moze znati. Ako ne, ok, cekam strpljivo :)
2017 09 15
Slazem se! 👍> anaa1207: > > zekomali: > > meni još nije aktivirano ???? dal nekom jesu ? > nije nikom koliko vidim. > Nije bed, al ono.. neozbiljno.
2017 09 15
Neću aktivirati dodatne usluge dok ne dobijem mail da je problem riješen jer se tako i tako vjerojatno neće aktivirati. Zbog toga čekam, ali ne brinite dobit ćete usluge nazad.
2017 09 15
> Admin2nd: > Neću aktivirati dodatne usluge dok ne dobijem mail da je problem riješen jer se tako i tako vjerojatno neće aktivirati. Zbog toga čekam, ali ne brinite dobit ćete usluge nazad. mene samo zanima jel ostata curki di obavjesten da usluge ne rade... jer sve vise i vise curki se javlja, a sumnjam da sve gledaju na forum 🙁
2017 09 15