Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć Iz usluge

Pozdrav, Traži se osobni asistent - muška nezaposlena osoba, ili izvanredni student s vozačkom dozvolom, na području Pule, Fažane i okolice, u rasponu od 20 do 35 godina. Za posao osobnog asistenta nije potrebno dodatno obrazovanje ili školovanje. Posao se radi na pola radnog vremena (4 sata dnevno, dvadeset sati tjedno odnosno 80 sati mjesečno.) Svi zainteresirani za ovaj posao za detaljnije informacije, nek se jave u inbox
2017 09 29
Predivan posao, sretno :D
2017 09 29
> NikaLuce: > Predivan posao, sretno :D hvala.... da lijep je posao jako... i dečko je jako dobar.....
2017 09 29
> valentina1618: > > NikaLuce: > > Predivan posao, sretno :D > hvala.... da lijep je posao jako... i dečko je jako dobar..... Vjerujem, i ja sam osobni asistent 😊
2017 09 29
Koji je posao osobnog asistenta?
2017 09 29
> Aveira: > Nazovite me zajedljivom, zlobnom, pokvarenom, kako god - ali nije mi jasno sto ovaj oglas, pored svih mogucih foruma, oglasnika i prikladnijih mjesta - radi pod ''Pomoc na stranici''. mozda sam negdje drugdje trebala staviti? ne zamjeram vam...
2017 09 29
> Majalike: > Koji je posao osobnog asistenta? Traži se da se dečku pripomogne u nekim stvarima puno toga može sam no ne baš sve.... ide se na putovanja,događaje jer je osoba glazbenik.... jeste li ainteresirana možda? znate nekaoga?
2017 09 29
nisi baš konkretna,,,,, što je to, puno toga...?
2017 09 29
što je osobni asistent mislite? to mislite Znaci vi pomažete dečke pri ulasku u vozilo pošto je invalid, idete sa njime na sastanke,druzenja,koncerte, ima dosta toga. Tko je zainteresiran dati cu broj od dečka pa ćete najbolje sve znati... ovo je oglas iz usluge tako da nisam previše upućena....
2017 09 29
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija