Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ponavljanje gradiva sto se tice tipki Zelim to i Kontaktiraj me

> kristin0: > Hvala gea,tim vise sto mi se gosp.javila u 12:17 da se javim ako sam za kupnju i u 12:37 po ne znam koji put ja trazim podatke.Znaci bila je usred razgovora sa mnom Gea je objasnila no ova kronologija nista ne znaci da vec nije bila s nekim isto u komunikaciji oko istog artikla..samo je on prvi recimo zatrazio podatke za uplatu i nije ni dovodio u pitanje postojanje krune.. ma diskomunikacija od starta..razumim ja i tebe nemoj se ljutit al za to ne ide negativna...nauciti ces se nositi u ovakvim kvazisituacijama..relativno si nova
2017 10 25
Mislim da niste trebali ostaviti neg., i da- zena je uslijed pregovora o kupnji prodala drugom. Znam da pojedini prodavaci funkcioniraju 'ko prvi kupuje njegovo je', ali citajuci u 2navrata razgovor ja sam stvarno mislika da gospodja odmah zeli kupiti i ako ima krunu da je pridoda. U mefjuvremenu gospodja proda artikl al krunu ide potraziti i javi da je nema i da je artikl prodan- moze biti da je je stvarno krivo shvatila, ali ipak- ako s nekim dogovaras kupnju onda drugog kupca stavis na cekanje.
2017 10 25
> kristin0: > Drage moje evo moje price od neki dan tocnije ned.Posaljem gosp.Zelim to i trazim podatke o uplati.Gosp.se javi dr.dan i jos jednom pita hocu li to kupiti,udemo u razgovor i odjednom gosp.salje poruku da joj se netko drugi javio za istu stvar i da je prodano.Osobno za mene tipka Zelim to znaci kupujem to,a tipka Kontaktiraj me znaci potencijalni sam kupac,zelim cuti jos info o proizvodu,cijeni itd...Gosp.sam napisala neg.recenziju i ona zeli da to obrisem.Zelim cuti Vase misljenje o ovoj stvari.Takoder voljela bih i da admin da svoje misljenje,stavit cu i prijepis razgovora.Hvala! Pozz kristin0 :), ne vidim da je do suradnje došlo pa zato se po pravilima neće dati nikakva ocjena, ni - ni +. Ne vidim za što bi bila točno ocjena ako suradnja nije ostvarena? A gospođa je bila ljubazna. Ja sam isto shvatila da bi ti uzela ako ona ima i krunu... po meni samo nesporazum. :/
2017 10 25
Ovo definitvno nije za negativnu ocjenu. Tipka zelim to ne znaci da sigurno kupujete . Pa meni se cure jave ,postave 100 pitanja i ne jave se vise. I sta bi ja sad njima kao potencijalnim kupcima trebala dijelit negativne. U vasem slucaju se jednostavno niste razumjele. Nije vas ostetila ( u smislu da ste uplatili a niste dobili naruceno).
2017 10 25
> lucille9: > Mislim da niste trebali ostaviti neg., i da- zena je uslijed pregovora o kupnji prodala drugom. Znam da pojedini prodavaci funkcioniraju 'ko prvi kupuje njegovo je', ali citajuci u 2navrata razgovor ja sam stvarno mislika da gospodja odmah zeli kupiti i ako ima krunu da je pridoda. U mefjuvremenu gospodja proda artikl al krunu ide potraziti i javi da je nema i da je artikl prodan- moze biti da je je stvarno krivo shvatila, ali ipak- ako s nekim dogovaras kupnju onda drugog kupca stavis na cekanje. Hvala,da i ja tako mislim
2017 10 25
Hvala Vam svima na misljenju,neg.recenziju sam obrisala,eto molila sam i admina da iznese svoje misljenje glede ove situacije i glede tipki.Ja jednostavno ne vidim smisla onda za dvije tipke,ocito imam stav da kad kliknem zelim to onda i kupim,mozda je jos nekolicina istomisljenika na MK🙂
2017 10 25
Pozdrav!!! Krunu nemam, ako se ipak odlučite za kupnju javite. Lp prije 1 dan, 12:16 kristin0 Moze samo posaljite podatke i iznos za uplatu da odmah to rijesimo🙂 prije 1 dan, 12:37 Ne kužim kako je dosta vas shvatilo da neće ako nema krune, pa zadnja poruka nakon toga sa krunom je Može i poslana je dvadeset mina nakon ove ako se odlučite za kupnju javite. Nije za negativnu u svakom slučaju. Dva su gumbića jer je jedan odmah na artiklu, a drugi je u dućanu npr ako ste frendice i ne želite ništa konkretno kupiti nego ostavljati klikove po stranici ;)
2017 10 25
Gospođa je prodala prvom tko je konretno bio za kupnju. Mislim da nije ništa pogriješila, i ja bih bila iznenađena vašim nastupom. Tipke "želim" se koriste za komunikaciju o artiklu po mom saznanju, a kontaktiraj za neobavezni razgovor- po mom iskustvu. Da ne govorim da brdo cura šalje želim to bzvz jer nisu upućene ili su slučajno klikle. Vaša negativna nije opravdana, čak niti neutralna ne bi bila. To je moje mišljenje Uostalom mislim da gospođa nevezano uz išta ima pravo prodati kome želi i kako želi.
2017 10 25
Usred dogovora koji je tekao jako brzo, kupac zeli to nesto pa ako ima i kruna super, trebaju joj podaci i ova javlja prodano, kao ko te j... zakasnila si 15 min. Uzasan prodavac eto..ja neznam sta je vama svima tako se ponasati sa kupcima i da je to vama ok..niđe veze I ja bi puknula negativnu zbog takvog ponasanja..bezveze
2017 10 26
Joj dajte cure vise i kruna i sve. Meni ne ide u glavu kako se neke ful uzive u sve to. Pa koliko vas je dobilo hrpetinu pitanja da bi na kraju potencijalni kupac iz vedra neba odustao od kupnje. Jednostavno je uplatila nekome tko je odmah trazio podatke i to je sve. A ovo za negativnu nikako, neke bi dijelile negativne sakom i kapom zbog svakakvih gluposti. Pa i u trgovini rezerviras nesto pa opet nisi siguran da se nece prodat. Ono kad isfrustrirane zenske koje moraju dobit sve sto si zacrtaju idu kupovat -.- najjace
2017 10 26
Hvala Vam svima,mislim da je svatko od nas drugaciji i drugacije postupa.Ja sam imala situaciju nedavno da me gosp.molila da joj sacuvam zibalicu i to bez kapare,bez rezervacije i jos k tome nije bas bila sigurna hoce li ju uzeti.U meduvremenu su se javile tri gosp.za tu zibalicu i htjele je odmah kupiti no ja sam im objasnila situaciju i rekla da ne mogu dok se prva gosp.ne javi.Na kraju se stvarno ta prva gosp.javila i kupila,dakle rijec je o tome tko je kakav prodavac isto kao i kupac.Gosp.mamma 2x je po meni trebala ostaviti br.moba pa da joj poruke dodu u nano sekundi tako da joj ne uleti neki dr.kupac.To je moje misljenje🙂
2017 10 26
> glitterica: > Joj dajte cure vise i kruna i sve. Meni ne ide u glavu kako se neke ful uzive u sve to. Pa koliko vas je dobilo hrpetinu pitanja da bi na kraju potencijalni kupac iz vedra neba odustao od kupnje. Jednostavno je uplatila nekome tko je odmah trazio podatke i to je sve. A ovo za negativnu nikako, neke bi dijelile negativne sakom i kapom zbog svakakvih gluposti. Pa i u trgovini rezerviras nesto pa opet nisi siguran da se nece prodat. Ono kad isfrustrirane zenske koje moraju dobit sve sto si zacrtaju idu kupovat -.- najjace U prvom javljanju zena trazi odmah podatke za uplatu, zeli kupiti, prodavac kaze javite ako cete uzeti, kupac potvrduje za pol sata da uzima, pa ko je tu sada kriv?? Nije ovo bio kupac koji zavlaci, nateze, ne javlja se dan, dva vec siguran kupac kojega prodavac otpili usred dogovora, nije u redu i gotovo.
2017 10 26
> kristina2512: > > glitterica: > > Joj dajte cure vise i kruna i sve. Meni ne ide u glavu kako se neke ful uzive u sve to. Pa koliko vas je dobilo hrpetinu pitanja da bi na kraju potencijalni kupac iz vedra neba odustao od kupnje. Jednostavno je uplatila nekome tko je odmah trazio podatke i to je sve. A ovo za negativnu nikako, neke bi dijelile negativne sakom i kapom zbog svakakvih gluposti. Pa i u trgovini rezerviras nesto pa opet nisi siguran da se nece prodat. Ono kad isfrustrirane zenske koje moraju dobit sve sto si zacrtaju idu kupovat -.- najjace > U prvom javljanju zena trazi odmah podatke za uplatu, zeli kupiti, prodavac kaze javite ako cete uzeti, kupac potvrduje za pol sata da uzima, pa ko je tu sada kriv?? Nije ovo bio kupac koji zavlaci, nateze, ne javlja se dan, dva vec siguran kupac kojega prodavac otpili usred dogovora, nije u redu i gotovo. Hvala tako i ja mislim
2017 10 26
Definitivno nije za negativnu, ali nije lijepo od gospođe da nije razgovor dovršila do kraja sa osobom sa kojom je započela. Razumijem stav: tko prvi njegovo, ali to ne znači da je to i ispravno u ovom slučaju. Mogla je malo sačekati da vidi šta si ti odlučila. Koliko sam shvatila komunikacija nije trajala satima ili danima, već se odvijala jako brzo. A za tipke, ja sada uvijek kliknem na želim to kada šaljem upite, tako su mi objasnile cure koje imaju brdo artiksla, jer tako znaju na šta se točno odnosi. Neke npr.imaju 5 crnih haljina.
2017 10 26
> glitterica: > Joj dajte cure vise i kruna i sve. Meni ne ide u glavu kako se neke ful uzive u sve to. Pa koliko vas je dobilo hrpetinu pitanja da bi na kraju potencijalni kupac iz vedra neba odustao od kupnje. Jednostavno je uplatila nekome tko je odmah trazio podatke i to je sve. A ovo za negativnu nikako, neke bi dijelile negativne sakom i kapom zbog svakakvih gluposti. Pa i u trgovini rezerviras nesto pa opet nisi siguran da se nece prodat. Ono kad isfrustrirane zenske koje moraju dobit sve sto si zacrtaju idu kupovat -.- najjace Bas. Pa popizdim na ovakve gluposti. Kaj samo ja imam pametnijeg posla od natezanja na krpicama? Ostavila ili ne ostavila negativnu... tragedija
2017 10 26