Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ponavljanje gradiva sto se tice tipki Zelim to i Kontaktiraj me

Mislim da je ovo od prodavacice bilo jako neprofesionalno. Kupilica je jako brzo odgovorila da kupuje taj artikal, interesantno da ga je bas prodala u tih niti sat vrimena. A znala je da je u pregovorima s drugom osobom. Meni se isto javi vise cura, al uvik naglasim da imam vec zainteresiranu osobu i tu istu osobu pitam jel uzima ili ne. To se odnosi na ozbiljnije upite, ne one tipa sta posalju upit pa nakon toga opet razvlace danima. U svakom slucaju,ovo nije bilo lipo od prodavacice.
2017 10 27
> TinTina987: > > glitterica: > > Joj dajte cure vise i kruna i sve. Meni ne ide u glavu kako se neke ful uzive u sve to. Pa koliko vas je dobilo hrpetinu pitanja da bi na kraju potencijalni kupac iz vedra neba odustao od kupnje. Jednostavno je uplatila nekome tko je odmah trazio podatke i to je sve. A ovo za negativnu nikako, neke bi dijelile negativne sakom i kapom zbog svakakvih gluposti. Pa i u trgovini rezerviras nesto pa opet nisi siguran da se nece prodat. Ono kad isfrustrirane zenske koje moraju dobit sve sto si zacrtaju idu kupovat -.- najjace > Bas. Pa popizdim na ovakve gluposti. Kaj samo ja imam pametnijeg posla od natezanja na krpicama? > Ostavila ili ne ostavila negativnu... tragedija Hvala na misljenju,gosp.je trazila brisanje negativne recenzije pa sam ja htjela cuti misljenje Vas korisnica.Negativna je ocito bila tragedija za nju
2017 10 27
> nefertiti111: > Mislim da je ovo od prodavacice bilo jako neprofesionalno. Kupilica je jako brzo odgovorila da kupuje taj artikal, interesantno da ga je bas prodala u tih niti sat vrimena. A znala je da je u pregovorima s drugom osobom. Meni se isto javi vise cura, al uvik naglasim da imam vec zainteresiranu osobu i tu istu osobu pitam jel uzima ili ne. To se odnosi na ozbiljnije upite, ne one tipa sta posalju upit pa nakon toga opet razvlace danima. > U svakom slucaju,ovo nije bilo lipo od prodavacice. Potpisujem! ;)
2017 10 27
> nefertiti111: > Mislim da je ovo od prodavacice bilo jako neprofesionalno. Kupilica je jako brzo odgovorila da kupuje taj artikal, interesantno da ga je bas prodala u tih niti sat vrimena. A znala je da je u pregovorima s drugom osobom. Meni se isto javi vise cura, al uvik naglasim da imam vec zainteresiranu osobu i tu istu osobu pitam jel uzima ili ne. To se odnosi na ozbiljnije upite, ne one tipa sta posalju upit pa nakon toga opet razvlace danima. > U svakom slucaju,ovo nije bilo lipo od prodavacice. Potpisujem takodjer
2017 10 27
1 2 3