Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Klik na negativne ocjene

> Admin2nd: > to je tako namjerno jer vlasnici žele poticati pozitivne suradnje i ne isticati negativne , pitala sam odavno > mi moramo shvatiti da oni ne žive u istom svijetu i da se kod njih ljudi ovakvim stvarima bave iz gušta, a ne zato da preveslaju što više ljudi > jednostavno, razlika je u mentalitetu Da, eto kod njih med i mlijeko tece. Sigurno niti jedne jedine prevare kod njih nema. Mos' mislit :s Ne znam sta se prave blesavi, cim je lova u pitanju, bilo iz hobija ili bilo cega drugoga, potencijalni kupci imaju pravo znati s kakvim osobama imaju posla. I te informacije bi im tribale bit lako dostupne, a ne da se mora kopat i istrazivat za doc do njih. Sramota, kao i ovi botovi sta su vam se raskotili a nitko nista ne poduzima. Njihov mentalitet nas ne zanima, neka se prilagode tamo gdje su dosli, tj. otvorili stranicu.
2017 11 05
Ok sve u redu. Zbog cega ste joj skinuli dvije negativne. Samo jedna je bila od mene. Nadalje nevidim problem u tome sto sam ponudila nekom artikl za nizu cijenu. Gospoda je dobila negativnu nakon sto sam joj dala svoje podatke i njenog laganja da uplata treba leci svaki tren a u biti nije ni izvrsila uplatu nakon 4 dana odugovlacenja. Mozda vi ne ohrabrujete moje postupke ali zasigurno ohrabrujete nju i njoj slicne. Lp
2017 11 07
Druga negativna je isto bila bez suradnje, negativna je za nakon suradnje.
2017 11 07
1 2