Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dogovor oko cijene-Postoji li?

Ne znam dali ste već pisali, ali ja sam se milijun puta već ovdje susretala da mi cure neće jednostavno napraviti neki popust i vrlo teško za više stvari snize robicu, eventualno uključena poštarina. Ja sam uvijek za dogovor, jedino ako sada neke cure mi ne pretjeraju, ali već ako se želimo riješiti svoje robice koja nam stoji u ormaru zašto cure ne žele izaći u susret? Jednom kada mi je jedna cura napisala ja je pitala jel može 100 kn s uključenom poštarinom, radilo se o 3 kn, a ona će meni joj 3 kune uvijek tako opraštam i zaista se to nakupi.. Ok nakupi se, ali pa nisu mojekrpice trgovina... Tj. krpice jesu trgovina ali sa nošenom i nenošenom robicom i tu smo da stvaramo dogovore i da svi budemo uzajamno zadovoljni. Krivo mi je što je teško dogovore postići ili sam ja baš naletila na takve prodavače? [:tuzan] Nekoliko prodavača mi je tu bilo super, i naravno moje pozitivne su dobili, ali mislim da neke cure previše cijene svoje, a tuđe za bagatele! Iako ja vjerujem da ima prodavačica ovdje koje su spremne na sve dogovore, ali ne znam, ja se možda i ne znam dobro cjenkati jer mi uvijek neugodno pitati, a kada sam pitala nisu cure baš bile voljne spustiti ili cijenu ili barem uključiti poštarinu! [:zaljubljen]
2013 04 26
Ima svakako cura koje su za dogovor i sama sam takva,ali kao što kažeš,nažalost neke previše cijene svoje,a tuđe bi za badave [:vrti]
2013 04 26
do sada sa svim cvurama s kojim sam surađivala sam se pristojno dogovorila za cijenu, i svoje artikle uvjek spustim,il besplatna poštarina:))
2013 04 26
Evo ja sam raspoložena za popuste [:zaljubljen]
2013 04 26
mislim da si na krivu naletila, da meni neka tako kaže za 3 kn odmah bi odustala jer je to već bezobrazno! osobno, nikad ne žicam za cijenu ni poštarinu, ali mislim da bi se trebalo izaći u susret pogotovo za skuplje artikle i za više stvari odjednom!!!
2013 04 26
Kod nje sam uzela više stvari, dobro bile su jeftinije, ali zamolila sam barem popust ništa od toga. Evo meni se danas tj. noćas javilo par cura i pitaju uključene poštarine jel može? Ma naravno da može, samo da se ja riješim tih stvari zašto ne... A kada su mi neke skuplje stvari uvijek snizim, ako nije moja stvar opet pitam sestru, šogoricu kojima znam isto staviti neke stvarčice i one isto budu spremne za dogovore... [:kesi]
2013 04 26
ja sam uvijek za dogovore oko svoje robe...ali razumne,znači ako sam ja haljinu imala jednu večer na sebi i platila je 700kn,ne mogu je dati po 100kn ...ja neznam gdje neki ljudi kupuju,jel to samo ja bacam novce šakom i kapom u buticima?!
2013 04 26
Ja uvijek dam popust, jer je meni i mala zarada dobra zarada pošto sam studentica. Samo se treba lijepo pitati i to je to. Najviše me živciraju cure koje stave nenormalnu cijenu na svoj artikl i onda ne daju popust. Kao da će uopće ikada prodati to nešto po toj cijeni. Općenito mi nema smisla stavljati ovdje nešto iznad 100kn jer je ovo second hand shop. Oke, nove stvari koje su skupo plaćene, ali mislim na ove nošene.
2013 04 26
malinicaa ako si ju toliko platila i jednom obukla i haljina je u dobrom stanju razumijem da je nećeš dati za 100 kn, ali isto tako mi žene se i povežemo s nekim stvarima i teške smo za odvojiti se, ovdje dosta cura stave ako je nešto od ZARE 300 kn... Mislim jel sam samo ja to skužila da je ovdje na krpicama ZARA svetinja? [:sramezljiv] [:smije]
2013 04 26
Jaa sam uvijek za dogovor pa javite se
2013 04 26
Zato sam ja odmah u sve cijene uključila postarinu [:smijesi] a sve je opet ispod 100 kn (tu i tamo nesto vise od 100kn, ali opet u granicama normalne) [:kesi] O Boze moj, pa naravno da popusti postoje, halloooo pa ljudi smo! To sam i napisala na svom profilu - slobodno pitajte za dodatni popust. Ja za vise kupljenih stvari dajem popust i po 20ak kn (i vise, ako je malo veca cifra) [:kesi] Cilj je riješiti se stvari..
2013 04 26
da,cilj je riješiti se stvari i nekoga usrećiti jer je kupio nešto što mu se sviđa po povoljnoj cijeni....jer moda se brzo mijenja,a još brže ženski ukusi i raspoloženja... [:hihot]
2013 04 26
Naletila si, ali primjetila sam da se nekako često u zadnje vrijeme može naletiti na takve... Iskreno ni meni nije jasno zašto im je to toliko teško, primjetila sam i kod prodaje da mi dođu kupci koji mi također u kunu gledaju s poštarinom, pa pobogu ako je nešto 98kn zašto ne može biti 100 nego baš mora 98?? Da se razumijemo nije me briga za te dvije kune, ali osobno uplatim curama 100kn na račun i mirna Bosna, a ne se hebati za lipe... [:znoji] Dolazile su mi cure koje su mi sa 60kn bez poštarine spustile na 50 s poštarinom i u redu, meni dobro, jer mi robica stoji i ne nosim ju, njoj dobro jer je dobila povoljno i svi sretni... Dođite sve kod mene [:smije] [:smije]
2013 04 26
Pa da upravo to lollip jer jednostavno ni meni nije jasno radi 2-3 ili 5 kn se tu natezati ma i radi 10, ako meni to više ne treba, samo nosi iz mog ormara... [:kesi]
2013 04 26
mene osobno odbijaju osobe koje neće spustiti cijenu,mislim 10 kuna ne znači puno ni meni ni njoj,ali nekako pridonosi boljem osjećaju i odnosima kod kupnje ili prodaje....
2013 04 26
1 2 3