Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dogovor oko cijene-Postoji li?

ja sam isto uvijek za popuste [:smijesi] evo curi koja je kupila dosta artikla za 350kn, ja sam joj sve to dala za 250+ poslala joj poklon [:smijesi] ne sad da ću snižavat stvari od 20kn, ali uvijek neki popust se može dogovorit, pogotovo za više stvari [:smijesi]
2013 04 26
Draga Tanjazggrf, baš sam ti bacila oko na profil, super su ti stvari, a cijene pristojne - već vidim da ćemo poslovati čim kapnu neki novčići [:kesi] . Isti slučaj i sa Studenticom2910 - samo što mi je sve tvoje mrvu premaleno [:place] .evo, ja bih iskoristila ovu priliku da izreklamiram još neke naše drage, ljubazne i vrlo povoljne prodavateljice, koje imaju dobru (i markiranu robu, kome je bitno) a ne traže krv i zlato za nju - npr. Traktortom - kupih od nje traperice 'Diesel' za male pare, a na veliko zadovoljstvo, obostrano [:zaljubljen] , zatim katerina - mislim da još ima one Miss Sixty trapke za stotinjak kuna, tanjanjanja povoljna skroz.....i sve su za dogovor i pregovor, a cijene su im već u startu ugodne!
2013 04 26
hvala ti :) imam ja toga još, samo treba poslikat i stavit..a to mi je muka jer mi laptop neće očitavat mob :( pa si moram slat mejl..pa to traje..a i hrpa toga mi je u Splitu kod mojih.. i hvala na preporuci, baš ću bacit oko [:kesi]
2013 04 26
Naravno da treba dati popust kada se pita za njega, polazim od sebe i znam odustati kada vidim da je prodavač nefleksibilan oko toga.
2013 04 26
ja cu uvijek spustit cijenu, cak i ako me se ne trazi :) samo da je to u granicama normale, npr. za majicu od 15 kuna ne mogu dat popust zato sto onda ne zaradim nista... pise mi da postarina nije ukljucena u cijenu, al kad god je neki skuplji artikl u pitanju, kazem da je. ionako nisam tu dosla zaradit neke velike novce nego se rijesiti odjece koja mi je mala ili jednostavno nikad nije dosla na red i usput zaradit za kavu :D
2013 04 26
Evo da i ja nešto kažem na ovu temu;) Dosta sam dugo na krpicama, nisam primjetila da su cure susretljive što se tiče spuštanja cijena, nažalost, evo baš nedavno si je sister tražila štikle za svadbu neku, i nađemo neke divne 90kn, i pitam curu jeli bi moglo 90 sa poštarinom i da pošalje tiskom (za 10kn!!) Na to sam dobila bahat negativan odgovor, a riječ je bila o 10kuna!!! Naravno da smo odustale od šopinga kod nje ne zbog 10kuna nego zbog te bahatosti baš ne bih ništa kupila kod takvih.
2013 04 26
ja osobno sam imala dobrih iskustava s kupnjom, kad bi pitala, sve cure su mi vecinom ukljucile postarinu, a i ko mene pita, isto ukljucim, 10 kn gori doli, a samo smeta u ormaru :)
2013 04 26
meni je normalno da cure pitaju popust, pa nismo usle u pravi ducan pa da se ne moze pitat popust ili gratis postarina valjda smo sve tu da za male pare obnovimo garderobu, na obostrano zadovoljstvo [:zaljubljen] ne razumim zene koje su tu dosle zaradit, a koliko sam vidila, ima nazalost mnogo takvih
2013 04 26
to san skuzila da dosta njih jos i nabije cijenu,jedna prodaje guess stikle za 600kn,kao iz amerike,a u humanica je normalna cijena 600kn. previse su neke bezobrazne, mislin da dogovor mora postojati ili naci zlatnu sredinu [:smijesi]
2013 04 26
Ja sam uvijek za dogovor oko cijene i popuste. S obzirom da sam i sama u teškoj situaciji novčanoj, znam kako je kad nemaš doslovno za kavu. Cijene sam spustila maksimalno i po dogovoru još ih spuštam.
2013 04 27
Ja ne znam jel samo ja uvijek naletim ili šta, ali evo i danas nije mi jedna cura htjela u cijenu uključiti poštarinu, a cifra je isto bila veća... [:hihot]
2013 04 29
I naravno nisam htjela kupiti, iz principa iako mi se stvar sviđa 120 kn je, i 10 kn mi nije mogla uključiti poštarinu...
2013 04 29
1 2 3