Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

artikli nisu kaou u opisu!

jel vam se desilo da kad vam dodje stvar doma da se totalno razočarate?? nisam nikad imala neugodna iskustva i sve cure su bile i više nego poštene, no evo već zadnja dva puta nisam nikako zadovoljna... Mjenjala sam torbu s jednom curom, kad je torba došla, koma, nova je , vidi se, no meni je torba do poda!!! doslovno, znači cura mi nije napomenula da je to za VISOKE cure, niti da ima oooogroman remen, i sama po sebi je torba toliko velika da ja stanem u nju [:hihot] [:hihot] torbu nemogu nositi naravno, nego moram još novaca dati da mi ju skrati ili svoj trud uložiti da to napravim! a na moje pritužbe dotična je rekla da je ona jako sitna i da nije mjerilo kakva je torba. Upišem ja nju u facebook i cura je jaaako visoka..znači nije uopče sitna tako da mi je lagala i dala krivu info! Druga stvar, danas mi je došao sportski topić za vježbanje, koji na sebi ima crvene i bijele mrlje ,,od kemijske olovke ili nešto slično. Kad sam rekla prodavačici da to nije u redu ona je rekla da nezna o čem pričam i da nema fleka nikakvih...i ispričala se.. obje prodavačice su bile kulturne i ispričale se pa nisam ostavljala negativne, ali da ću išta više kupovati od njih ili opčenito od nekog ovdje, čisto sumnjam... Kako netko može prodavati nešto samo da tek toliko proda?? zar nije u interesu da svi budemo zadovoljni!??? [:poljubac]
2013 04 29
Netrebaš tako gledati na sve..neki se stvarno trudimo da nam kupac bude u potpunosti zadovoljan..radije vratim novac mada se trudim da do toga ne dođe...jer odmah se stavim u poziciju kako bih se ja osječala [:smijesi]
2013 04 29
Ah,gledaj..ja ću nešto reći,npr.u svoju obranu..poslala sam curi,koju neću imenovati.. haljinu..pitala me za veličinu,ja sam M/L,,tako sam i njoj rekla,i predpostavljala je da će joj biti dobra..išla sam u susret maksimalo,i dala joj poklon nauišnice...da bi došla sutradan poruka,nakon što je paket stigao da haljina ima fleku i da sma lagala za veličinu...iskreno,ja sam ostala paf!! Ne znam za nikakvu fleku,a niti da će joj biti mala..i na kraju sam dobila negativnu u roku od poa sata,a nisam ni stigla odg. n aporuku..ni kriva,ni dužna...ja sma mali milijun stvari ovdje kupila,i za to velike novce,koje su male ili mi ne stoje,i šutila sam,i ostavila poz.komentar..jer gledajte cure..odmah morate računati na rizik dok kupujete netom...
2013 04 29
Neki su ovdje samo u korist sebe, ne drugoga [:tuzan]
2013 04 29
Ikoliko puta kupimo u dućanu,pa na zadnje prodajemo na krpicama,jer smo shvatili da nam ne odgovara...mada,naravno ne opravdavam dok se ne navede oštećenje na odjeći..to mi je jedino bezobrazno...
2013 04 29
I ja sam imala slične situacije da krpice nisu bile kao opisane, bilo da se radilo o stanju ili veličini...Uglavnom me sram prigovoriti prodavačici jer ipak to je korišteno, ali opet mislim da se neke stvari trebaju naglasiti pa makar imala i najmanju rupicu. Sve u svemu, ipak je većina cura/žena s kojima sam surađivala bila fer pa je sve dobro prošlo [:hihot]
2013 04 29
joj kaže novo,pa nošeno,kaže nosivo a možda nekoć bilo,a najbolje mi je bilo kad mi je jedna vrlo ljubazna dama rekla da nije vidjela rupu od pola metra [:hihot] [:hihot],nikad nikom nisam ostavila negativnu jer eto ne mogu se spuštat na neke razine i nemam se vremena sa nikim navlačit,ali sve se to vrati njima kad tad,dodju im ove sto varaju u butik i naprave im dar mar pa plaču i kukaju tu po forumu [:jezik]
2013 04 29
Ja odmah pitam mjere! A kad netko od mene kupuje robu - pitam curu koliko je visoka/teška pa da ocjenim po sebi dali će joj biti malo ili veliko mozda! ...puno sam zbog tog kupnji izgubila - ali kada ja NEMAM SRCA nekom lagati ako znam da će joj biti malo/veliko....
2013 04 29
ja danas tila kupit duksu i na moje pitanje da mi izmjeri ona se odmah izivcirala da sta se duksa ima mjerit kad lipo pise velicina S/M?! ja ostala sokirana da je to problem [:sokiran] poslje je pitala da mi slika etikete da se uvjerim da je original i na to me ispalila da sam komplicirana i da puno trazim, da odem u ducan i kupujem?! [:sokiran] ja se na kraju lipo zahvalila na svemu i rekla da ne zelim vise od nje kupit tu duksu sta najgore ima jedna jedina slika na profilu i opis original, velicina S/M i na osnovu toga ja moram poletit uplatit! kad se sjetim koliko ja mjera dam i slika poslikam, dodje mi zlo na ovakvu prodavacicu [:ljut]
2013 04 29
ja sam mislila da nam je valjda svima vazno da kupac bude zadovoljan! ocito sam u zabludi [:boji]
2013 04 29
pa nisu uvijek S/M isti , zavisi od modela [:smije]
2013 04 29
Pa ovo za torbu si mogla pitat mjere, koja je duzina i to sve. Zato ja uvijek pitam mjere za sve. A ovo za fleke, to bas i nije u redu, kad kupac ne napomene da je nesto osteceno ili zaprljano, i nije u redu to prodavat. I da, velicine nisu uvijek iste, ja bas imam neke komade odjece, pise neka velicina al to uopce nije ta velicina, tako da sve zavisi, i zato je u redu pitat za mjere, a ako je nekome tesko to izmjerit i odgovorit, onda njihov problem i nece uspjet bas prodat. [:kesi]
2013 04 30
prodavac ne napomene' ( krivo sam napisala) [:hihot]
2013 04 30
I meni se nedavno to desilo, na slici suknjica izgleda manje i kao univerzalne velicine, došlo mi je nešto ogromno što uopće ne lici na artikl sa slike, al eto nisam se htjela žaliti jer nisam nešto puno ni ispitivala :/
2013 04 30
viktorija91...pa nema veze.....dužnost kupca je da mi kaže kakv je artikl! a ne da proda tek toliko samo da proda,,, ako piše na artiklu veličina S a to je zapravo M ili L, onda je dužan spomenuti da veličina nije onakva kakva piše, odkud bi to mogo netko znati ako mu se ne kaže? prije dva dana mi je došla trenirka koju sam platila 80 kuna, da bi ju prošetala do dučana i skužila da na guzici ima rupicu od 3 centimetra, sad kako dokazati da mi je poslala potrganu trenirku?? nikako!!! a sigurna sam da ju nisam mogla u 5 minta strgati jer mi trenirka nije mala niti tijesna [:place]
2013 04 30
1 2