Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kako ide prodaja?

Kupujem i prodajem, mada moram priznati da sam zadnjih mjesec dana puno vise prodala nego kupila!
2017 12 02
ja imam dosta zamjena a ja nekako puno kupujem ,:) :') :D
2017 12 03
Fantasticno!
2017 12 03
Ovdje slabasno😳 na njuskalu nesto bolje u zadnje vrijeme
2017 12 03
2-3 prodaje tjedno,zadovoljna sam..Kad dodam nove oglase tad najvise prodam,rijetko mi prodje tjedan bez ijedne prodaje,kad stane prodaja onda ja kupujem.. :)
2017 12 03
Tesko u zadnje vrijeme da ista mogu prodati. Cijene su snizene ali uzalud cini mi se. Prodajem robicu za bebe. Ostalo je jos jako malo robice i htjela bih se rjesiti toga ali nitko se vise ne javlja a stvarno je robica u super stanju i po povoljnim cijenama. Mozda i ovi nadolazeci blagdani pridonose gubitku kupaca na krpicama jer svi hoce novo i vecinom sad trose na poklone a ne na rabljenu odjecu. Cekat cemo bolja vremena, sta nam drugo preostaje :") Sretno svima s prodajom/kupnjom/zamjenom!
2017 12 03
Moje prirodne kreme mi još nisu krenule s prodajom ovdje, a kupujem povremeno, uvijek se nešto nađe :)
2017 12 03
Ide, ide :)
2017 12 03
> kanirpe: > Ide dobro na Njuškalu (s više povjerenja), a ovdje mic po mic - pomaloooo > ;) Vidiš,baš zanimljivo,ja s Njuškalom baš imam negativna iskustva i ovdje više volim trgovati.
2017 12 03
> maris88: > Oprostite na upadu, nova sam, tocnije clan 2 dana i prodala sam 4 stvari zasada. :) Ugodno sam iznenadena iako znam da to nece biti tako uvijek. Htjela sam pitati je li obicaj ako netko od korisnika stavi moj proizvod u omiljene da se ja javim toj osobi? Ili je to samo kao neko lajkanje? Ne javljas se toj osobi, ona ce tebi ukoliko se odluci ☺
2017 12 04
> MiniMini: > Kod mene obicno kad dodam nove stvari taj tjedan bude dosta prodaje, a kasnije pomalo (kasnije ja kupujem, hehe). Prodam ovdje i na Njuskalu dosta, ali Letgo nikako ne ide, nisam niti jedan upit tamo dobila. Ista stvar i kod mene, sam kaj ja prodajem na fejsu i puno je bolje nego na krpicama :)
2017 12 04
Isto kako MiniMini kaze, kad dodas nesto novo prodas i nesto otprije, ide bolje nego preko ljeta ali onda i bolje potrosim 😂 ocito treba opet nekih akcija popusta i sl 😎
2017 12 04
Meni bas ne ide, bas lose.. Prije mjesec i pol dana sam nesto prodala i od tad mir. Bas sam razocarana, prije je to bilo puuuuno puno bolje. A valjda i od toliko tih prevaranata svi se boje, ustrucavaju, tko zna. Za svaku pohvalu onome tko proda tjedno dvije i vise stvari. Da prodam jednu tjedno bila bi sretna :) ali, dobro.. Kako kazu nakon kise, dolazi sunce. Pa budemo vidjeli ;)
2017 12 04
Prodaja ide okej isto kao i kupovina!😀💃
2017 12 04
Ma meni se neda ni fotkati bas u zadnje vrijeme. Bilo bi dobro da krpice imaju aplikaciju pa bi predaja bila laksa. Ovako i dalje imam hrpu stvari koje necu nositi, a odgadam ih postaviti. 😂😂
2017 12 04