Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jel vam se ikad dogodilo...?

... da vas nazove poremećena muška osoba i kaže "Zovem u vezi oglasa, imaš savršeno tijelo" ili vam pošalje poruku "Vidio sam oglas...." i slično... Meni se već nekoliko puta dogodilo i ne znam dal da se smijem ili placem
2013 04 30
smij se! [:smije] [:smije]
2013 04 30
mozda je netko stavio tvoj broj u oglas za trazenje partnera??
2013 04 30
nasmij se i izignoriraj [:hihot]
2013 04 30
jel ti prikazan broj??
2013 04 30
hahahahha ne mogu virovati da postoji neko toliko poremećen da gleda ženske oglase robe i zivka okolo po Hrvatskoj!
2013 04 30
zeka2007 ma ne vjerujem, nego imam oglase na Njuškalu i tamo sam stavila svoj broj
2013 04 30
a tooo,isuse bože, poremečeno,svakakvih ljudi ima, fuj, ja zato ne stavljam br moba nego link od fejs profila, pa neka se tamo javljaju
2013 04 30
Itekako ima poremećenih, itekako... [:vrti]
2013 04 30
Promjeni si ime, nick...vjerojatno imas ili svoje ime ili neki zenski naziv...neznam hocu li ti pomoci ali probaj staviti prezime , i pisi uvijek u mnozini...prodajemo, ili prodajem da bas ne istices u zenskom rodu mislim zalosno ali da izbjegnes takve debile
2013 04 30
Ma sad sam maknula broj mobitela, kad sam stavljala oglase nije mi bilo ni kraju pameti da će do ovoga doći haha
2013 04 30
Kako tebi odg ali ja, ako nema br moba trazim dalje tako da....mislim da ti to nije rjesenje ako zelis nesto prodati na njuskalu...ali velim, kako je tebi lakse tako ti napravi
2013 04 30
Haha i meni se to nedavno dogodilo: 'baš gledam tvoju sliku, imaš super tijelo i obavljam onu khm radnju'... Malo sam bila u šoku, sad mi je smiješno..
2013 04 30
Pa zasto ne kupite karticu,broj koji ce vam bit samo za te oglase da znate zasto vas zovu i ako bude previse ludjaka da nije bed ugasit ga.u svakom slucaju bolje nego davat privatni broj pa minjat i obavjestavat sve ljude da ste prominili. A nekad mozda necete ni moc ako ste ugovorom vezani i slicno. Na netu ima previse ljudjaka i ne tribate se cudit takvim stvarima.
2013 04 30
oh oh, bio je jedan nadobudan interesent na njuskalu pred nesto vremena, imao je potrebu pohvaliti stopalce u cipelici, ali trazio zapravo komad namjestaja koji sam oglasavala. sto reci, kad nije reagirao normalno na profi, hladnu razmjenu informacija bez ikakvog komentiranja njegovih uleta (u stilu spretne muhe netom pred udarac o sofersajbu), dogovorila sam vrijeme i mjesto primopredaje trazenog predmeta. naravno da je vrapcic dosao skockan u frisko kupljenoj, opeglanoj kosuljici, s frisko osisane preostale tri dlacice na glavici i mirisan ko ruza, visok nejakih 165 tezak 60kg s cipelama i svom robicom na sebi, u novom auticu poprilicne vrijednosti njezne pastelne boje. nije ocekivao da ce ga cekati krsan momcic od 2metra i 140kg. vrlo njeznim glasicem uz nesto krace rukovanje od uobicajenoga, transakcija je prosla vrlo brzo i uspjesno. ta veza je pukla, nazalost, prije nego je pocela. nisam nikakav matchmaker.
2013 04 30
1 2