Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Razočarana

Moram podijeliti da mi je početni entuzijazam skroz splasnuo, 2 cure su me prevarile s prodajom parfema,a nov sam kupac. Trazila sam od admina pomoć i nisam ju dobila,u pitanju je veći novac. + Cure prodaju second shop stvari po nevjerojatno velikim cijenama. Ovo nema nigdje na svijetu. Ne mogu shvatiti kako je moguće da ste zadovoljni s kupnjom nosene robe koja se prodaje po 100+kn. Malo sam u soku.
2017 12 10
Treba biti oprezan ako se kupuju parfemi, kupiti od cura koje imaju velik broj povratnih informacija, traziti neki dokaz originalnosti i sl... A rabljene stvari po vecoj cijeni se kupuju jer je isplativije ako u ducanu kosta trostruko vise 😊
2017 12 10
A di su vam negativne tim profilima sta su vas navodno prevarili?
2017 12 10
Zasto niste otvorili temu prije da vas je netko prevario j napisali o kome se radi i ostalo?
2017 12 10
Bas mi je zao da ti se to dogodilo.... Ima li nade za povrat? Moras biti oprezna! Trazit dodatne slike, cod za provjeru, mozda racun....
2017 12 10
> nefertiti111: > A di su vam negativne tim profilima sta su vas navodno prevarili? Sto vam znaci to navodno?!
2017 12 10
Prevara se može desiti svakome. Kod parfema dobro je potražiti pomoć upravo ovdje, ima vrsnih poznavatelja. A kako da mi vjerujemo o prevari kad nisi navela niti o kojem se profilima radi niti si ostavila povratnu, dokazi, slike, razgovori...
2017 12 10
Sad otvaram temu,to mi se upravo dogodilo. Jedna cura mi je prodala "original" parfeme za 500 kn a uzasne su kopije,slala sam joj potuke, jednostavno ignorira i nr odgovara. Druga cura mi je navodno poslala paket tiskom i jos me izvrijedala da su svi zadovoljni osim mene,a nista mi nije doslo. Nece da mi pošalje kod za pracenje i vise se ne javlja... Izgubila sam 800 kn i sto me brige za negativnu ocjenu kad mi to nece vratiti novac niti ce one biti izbacene s krpica.
2017 12 10
Kad kreneš s argumentiranim izlaganjem s konkretnim dokazima možda se nešto i pokrene.
2017 12 10
"Izgubila sam 800 kn i sto me brige za negativnu ocjenu kad mi to nece vratiti novac niti ce one biti izbacene s krpica." - možda bi spasila još nekoga tko je mislio suradnju s tim profilima.
2017 12 10
Hahahhaha a sto bi dobila s time da lazem da sam prevarena?! Profili su samolana123456 i lana0888
2017 12 10
> marijajoop: > Sad otvaram temu,to mi se upravo dogodilo. Jedna cura mi je prodala "original" parfeme za 500 kn a uzasne su kopije,slala sam joj potuke, jednostavno ignorira i nr odgovara. Druga cura mi je navodno poslala paket tiskom i jos me izvrijedala da su svi zadovoljni osim mene,a nista mi nije doslo. Nece da mi pošalje kod za pracenje i vise se ne javlja... Izgubila sam 800 kn i sto me brige za negativnu ocjenu kad mi to nece vratiti novac niti ce one biti izbacene s krpica. 500 il 800?
2017 12 10
Ostavi povratnu pa će ti odgovorit, naravno sa slikama.
2017 12 10
Sto je vama???? Zasto svi sumnjaju da lazem. Ne razumijem sto mislite da cu dobiti odstetu od drzave ako mi vi povjerujete. Otvorila sam temu da dobijem savjet sto se sve moze uraditi. Da kao sto sam napisala DVIJE cure su me prevarile, jedna za 500 druga za 300 tocnije 270 sto je 770 a ja sam zaokruzila na 800, nisam mislila da moram paziti na svaku sitnicu jer ste toliko nepovjerljive. Ne trazim od vas da idete s bakljama na te dvije cure pa da vas moram uvjeravati da sam prevarena. Ako je negativna ocjena max koji mogu uraditi a one i dalje prodaju to je strasno...ima dosta profila koji imaju pozitivne i negativne i dalje prodaju. Nikom nista
2017 12 10
Gledajte, nitko ne kaze da lazete, ali tribate priloziti dokaze. Screenshot inboxa sa tim dvjema korisnicama i link na njihove profile, di ste, naravno, ostavili negativne. Ovako moze svako svakoga optuziti bez dokaza. Nadam se da vam je sad jasnije.
2017 12 10
1 2