Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Razočarana

Posto ste novi ovdje mozda ne znate no pogledajte neke stare teme (ima ih unutar 2-3 strane nedavnih tema) sto su otvorile korisnice ove stranice i kako su argumentirale prevaru,stavljale fotografije sto su dobile, screenshotove razgovora, podatke profila i podatke korisnika. Kada sve to objavite onda Vam druge korisnice mogu pomoci savjetom ili kako da postupite dalje ukoliko sami ne znate. U dosta situacija su cure dobile povrat i druge korisnice su im pomogle sa savjetima a i sami pritisak na prevaranticu ponekad bude feedback. Nemojte shvatiti ovo kao napad na Vas i Vasu osobnost i kako ce te se vi ppstaviti u ovoj situaciji, no svi mi na ovoj temi Vama zelimo pomoci ali su nam podatci i ostali dokazi bitni kako bi mogli reagirati. Hvala!!!
2017 12 10
Evo ja kažem da laže. Samo tako toliko para pustit ..ocito ima viška pa je nije briga . Hvala Bogu,dabogda imala još više i ne kupovala rabljenu robu nikad u životu. Pih.
2017 12 10
> IvanaHercegovac: > Evo ja kažem da laže. Samo tako toliko para pustit ..ocito ima viška pa je nije briga . Hvala Bogu,dabogda imala još više i ne kupovala rabljenu robu nikad u životu. Pih. Jos.od novih, jedna ima 4 poz.a druga 0povratnih i nekoliko testera od 33ml :D mada nije ni napisala da je original..i cijene su oko 120kn.
2017 12 10
Sad čekamo da nešto osvane na crnoj listi
2017 12 10
Pustite curu na miru,zasto bi lagala? Ukoliko su vas prevarili stavite im negativnu povratnu. Isto tako ako imate njihovo ime i prezime na paketu kojeg ste dobili,napisite na crnoj listi da znaju ostale cure u slučaju da pokusaju opet nekog prevariti.
2017 12 10
Kad vec zelis pomoci i imas razumijevanja za cula rekla kazala onda savjetuj kako treba.. dakle prvo trazite povrat novca! Ako ne pristaju zaprijetite Crnom listom, tesko ce nakon nje nesto prodati..ostavite negativnu i u istoj slike razgovora te link na ovu temu! Ako ne vrate novac onda i idu na CL. Nema smisla nekog stavljat na cl i blokirat pa trazit povrat..prvo se proba postici razuman dogovor. Negativna je upozorenje drugima a cl ide na kraju ako ne vrati novac. Cini mi se da nije ni pitala! Takodjer stave se slike razgovora, oglasa i parfema.. Ako nisu garantirale da je original niste ni prevareni. Dakle pitajte za povrat pod 1. Negativna, crna lista ako se nista ne pokrene!
2017 12 10
Aha, ignoriraju, sad vidim upis.. ok, onda negativna sa slikama dobivenog i linkom na temu. Oglase cemo naci mi, kako se tocno zovu oglasi, vidite u inboxu na pocetku kad ste napisali "zelim to" kako je glasio naziv oglasa kod svake..ja nesto ne nalazim ovako..
2017 12 10
Kako to da niti jedna od te dvije djevojke nema parfem uopće na profilu, ili u drugom slučaju ima samo parfeme od 120 kn? Dajte linkajte oglase
2017 12 10
Prevari te profil samolana123456 pa po sljedeci parfem odes kod lana0888. Nedo bog da se pojavi jos koja lana s parfemima
2017 12 10
Crnalana?
2017 12 10
I otvaracica teme nestane bez traga....
2017 12 11
> marijajoop: > Sad otvaram temu,to mi se upravo dogodilo. Jedna cura mi je prodala "original" parfeme za 500 kn a uzasne su kopije,slala sam joj potuke, jednostavno ignorira i nr odgovara. Druga cura mi je navodno poslala paket tiskom i jos me izvrijedala da su svi zadovoljni osim mene,a nista mi nije doslo. Nece da mi pošalje kod za pracenje i vise se ne javlja... Izgubila sam 800 kn i sto me brige za negativnu ocjenu kad mi to nece vratiti novac niti ce one biti izbacene s krpica. Pa za 500 kn mozete kupiti najmanje 2 odlicna parfema u DM, Mulleru, Bipi, etc, a kamoli za 800!
2017 12 12
i veli lana "Molim bez glupih pitanja." sto znaci nemojte ju nista pitati, mozete joj reci samo da kupujete i nista vise ,:)
2017 12 12
Lana nezna da nema glupih pitanja, nego samo glupih odgovora!!!
2017 12 13
1 2