Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Ricinusovo ulje

Evo da se pohvalim nakon koristenja ricinusovog ulja nekih mj. dana trepavice su mi duuuugeee... ulje sam kupila u ljekarni za neke sitne novceke, nanosila pomocu cetkice od stare maskare i nevjerojatno je kako djeluje na područje gdje treba biti malo vise dlakav😄 . Inace kazu da je odlicno i za oporavak kose i noktiju pa ako vam se da probajte 😊
2017 12 15
Blago Vama! Ja sam ga godinu dana stavljala 2x dnevno na trepavice, no nikakvih pomaka nije bilo.😐
2017 12 15
Ni ja bas ne primjecujem razliku u trepavicama/obrvama a kupam se u njemu doslovno 😄
2017 12 16
pomaze li i za celave glave? :)
2017 12 16
> tratinchica123: > pomaze li i za celave glave? :) Pomaze svugdje gdje ima 'zivih korijena' dlaka, moj muz isto maze, ali nije celav vec je primjetio da mu se kosa prorijedila i raste nova na tim mjestima..meni se jedna obrva oporavlja, dok druga nesto manje :D :D
2017 12 16
Ni moje trepavice nisu pokazale nikakvu razliku pa sam odustala😳
2017 12 16
> nadadamic10: > Ni moje trepavice nisu pokazale nikakvu razliku pa sam odustala😳 Pa meni se nakon negdje tri mjeseca pocela vidjeti razlika, na trepavicama jako, ali ja ne stavljam cetkicom nego umasiram prstima u korijen samo. Ricinusovo se bolje apsorbira pod utjecajem topline. Nisu mi bas drasticno narasle, ali su deblje i cvrsce, ne treba mi maskara :)
2017 12 16
ja sam ga koristila kao masku za kosu,u kombinaciji sa kokosovim i maslinovim uljem..prije pranja kose kad znam da necu nigdje cijeli dan stavila bi i drzala sto duze..i mogu rec nakon 2-3mj sam primjetila toliko mlade kose da je to nemoguce,nisam mogla vjerovat..takodjer sam ih stavljala i na trepke i mislim da su mi malo gusce nego sto su bile...a tu masku za kosu bi mozda jednom tjednom stavljala..malo duze treba dok se ispere al stvarno mi je kosa bolja..a uz to koristim sampon Subrina Recept za obnavljanje kose 😍😍😊😊
2017 12 16
A ne znam, mozda je stvar u kvaliteti? mislim mijesaju sve sa obicnim uljima pa mozda i ricinusovo da bude jeftinije...🤔pa zato ne djeluje... ja sam se stvarno iznenadila duzinom trepavica i to za nevjerojatno tako kratko vrijeme. Na noktima nisam primjetila razliku, trebali bi kao rasti brze i biti kvalitetniji a i dalje mi se listaju
2017 12 16
Keming ricinusovo je ludilo, nanosila sam ga nakon kućne terapije čupanja obrva, koja nije prošla baš najbolje :) Obrve su mi kao Mesićeve sada! 8-)
2017 12 20