Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

dobar piling za cijelo tijelo ?

hvala curke <3
2017 12 20
Za lice je suoer kukuruzna krupica i bjelanjak
2017 12 21
Evo da se ja ubacim sa pitanjem. 😊 Kako tocno koristite taj piling? Od recimo soli i maslinovog ulja? Koliki je omjer cega i kad to stavljam? Za vrijeme tusiranja pa isperem? Koliko dugo drzim to na kozi? 😊 Nisam nikad to radila, pa neznam. Koza mi je normalna i mazem se svaki dan kremom, ali ovo mi se bas cini zanimljivo, pa bi probala. :")
2017 12 21
> cvjetic18: > Evo da se ja ubacim sa pitanjem. 😊 Kako tocno koristite taj piling? Od recimo soli i maslinovog ulja? Koliki je omjer cega i kad to stavljam? Za vrijeme tusiranja pa isperem? Koliko dugo drzim to na kozi? 😊 Ja nisam sa soli radila, nego sa kuk. Krupicom; stavi se jako malo jer je gruba i pomjesa zlicicom - kolicinu si sami odredite. Ja se namocim i onda trljam i trljam, dio po dio tijela. Nakon toga se normalno otusiram sa sredstvom koje tada koristim. Koza vam bude zbilja mekana i nahranjena nevjerojatno;)
2017 12 21
Tijelo- Afrodita šećerni piling za tijelo (prekrasan miris a tijelo glatko jer ima dosta ulja)- osobno ni jedan mi domaći piling nema takav divan slatkasti miris Lice- pomiješam griz i med (griz mi se pokazao bolji od krupice/palente jer su zrna sitnija i zaobljenija)
2017 12 21
Najbolji ti je homemade, sol i maslinovo ulje. Količinu soli stavljaš kako tebi odgovara :)
2017 12 26
1 2