Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne odgovaranje na upite???

Koliko čitam u zadnje vrijeme mnoge cure se žale na manjak prodaje, pa mi stvarno nije jasno zašto neke ne odgovaraju na upite za prodaju [:sokiran] ? Čekam odgovor već 10tak dana, prijavljena je,ali ništa? Jelse to i vama dešava? [:tuzan]
2013 05 01
daa.ono fkt samzainteresirana za neku kupnju i onda ne odgovori, a vidim da je prijavljena... eh ..sta onda uopce stavi na prodaju [:tuzan]
2013 05 01
da, meni se događa. i to baš za cipelice koje bašbaš želim :/
2013 05 01
Čemu prodaja onda? Mislim i ja imam posao, dijete, kuću,muža, mamu, svekrvu pa odgovaram što brže mogu....
2013 05 01
ja cu vam svima odgovoriti [:smije] [:smije]
2013 05 01
Misterij [:sramezljiv]
2013 05 01
A meni se posebno gadi kad pitan za zamjenu pa uopce ne odgovore. Naravno da bi ukoliko ne moze zamjena kupila. Ovako ne bi da ih iman spasit!!! E pa ko je na gubitku zna se!!! [:vrti] [:ljut] [:pospan]
2013 05 01
...pa ponovite upit jos jednom!! Mozda korisnica dobiva puno upita dnevno, pa joj pobjegne koji, da ne vidi! Ako i nakon 2.upita se ne javi - odite dalje; ima cura koje cekaju svoje kupce!
2013 05 01
...puno pomaže napisati "ako ne moze zamjena, kupila bih", jer ako se samo pita za zamjenu, a cure ne odgovaraju na takve upite, onda nece ni odgovoriti, a ovako mozda i bi odgovorile!
2013 05 01
cure drage, slobodno se meni javite, ja svima odgovaram [:kesi] [:kesi]
2013 05 01
Ja sam poslala upit prije mjesec dana i večeras dobila odgovor. [:hihot]
2013 05 01
Cure, pošaljite poruku i ja ću Vam odgovoriti hehehe [:smije] [:smije]
2013 05 01
prije kojih par tjedana nakon što sam jednoj curi poslala upit za haljinu,nije danima uopće odgovarala,i vidim poslije slucajno,vec i zaboravila na nju,prodana.. i sad vidim,opet stavila istu haljinu u prodaju i niš mi nije jasno [:sokiran]
2013 05 01
Ok, meni je sumnjivo kad mi netko odgovori nakon tjedan dana tek, ali nakon mjesec dana??? I zaboravih da sam poslala upit. Neozbiljan prodavač, s takvima ne želim imati posla, makar prodavao stvar iz mojih snova.
2013 05 01
evo, i meni se to prvi put dogadja, ono..nikako da se dogovorimo, jer ne odg opcenito brzo, a kad odg ne odg na pitanje [:place]
2013 05 01
1 2 3