Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne odgovaranje na upite???

Nemis- pa točno to.. [:zaljubljen]
2013 05 01
Ma ja to "piši kući - propalo" [:smije] Ako nema odgovora kroz koji dan, kroz par dana, ćiao idemo dalje [:smije]
2013 05 01
Meni je čudno kada mi ne odgovore članice koje pitam za zamjenu, pa makar da napišu da ne žele (to mi je jasno), a moje stvari su joj među omiljenima. Nije da se ljutim, ali mi je čudno. Čak ni ne pitam u principu za zamjene, nego baš ciljano samo one članice za koje vidim da im se sviđaju moje stvari, al odgovora nema [:vrti]
2013 05 02
strašno mi je ovdje vidjeti kako cure bahato nastupaju prema zamjeni.Meni je sve ovo igra i puno puta pristanem na zamjenu samo iz fore.Daj ljudi pa nije ovo svrha zarade,nađite si stvaran posao...a ovo treba shvatit ne tako ozbiljno..Ja odgovaram na sve,puno puta pošaljem potpuno novu i skupu odjeću a dobijem"štrace"ali tko me na to tjera?Bitan je fer play i zabava ,a curke koje su nabrijane na prodaju popustite malo..svi smo u škripcu i nemamo love..inaće bi bile u pravim shoping-zima a ne na krpicama...ali nemojte se tako ufuravati da će te se obogatiti ovdje..ponekada se posramim kada pitam za zamjenu,a meni je zamjena draža od prodaje...ima u zamjeni nekih čari...
2013 05 02
pitajte mene ja svima odgovaram [:smije] [:smije] [:smije]
2013 05 02
samo me nemojte previse maltretirati [:smije] [:smije] [:smije]
2013 05 02
80% onog što baš želim kupiti - ista situacija. Ili odgovaraju svako desetak dana, ili mi prodaju ''ispred nosa''. i evo baš sada opet imam istu takvu situaciju želim mami kupiti kupaći, ali 3 puta sam je upitala više stvarno neću -.-
2013 05 02
@Mimoza,odlično rečeno [:zaljubljen]
2013 05 02
...ljubaznost i kultura na nivou...odgovaram svima koliko god vas ima [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:poljubac]
2013 05 02
I da, dobila sam NEG komentar jer znaci gospodičnoj nisam neznam što uplatila novce za nesto (stvarno se ne sjećam sto) Niti me pitala, u inbox ponovo, gdje sam ? što je ovo ono..nego je znači lupila - To znaci nije nikakav nacin, ok, nije uredu ni od mene... ali ona je pretjerala [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 05 02
Dogadja mi se stalno i ne znam sta je tim korisnicima
2013 05 02
a mozda ima cura kojima ne trebaju novci nego stave stvari tek toliko da ih ne bace ako im ne trebaju vise, i ne posjecuju cesto takve stranice pa zato sporo odgovaraju :)
2013 05 02
iskreno,meni je glupo zaminiti neku stvar,i da tu zaminjenu stvar opet ne koristin nego skuplja prasinu,onda nisan nista dobila, nisan za zamjene trenutno,ali uvik pogledan, i lipo odgovorin u toku dana, al ono,ako vidite kod nekog da nije za zamjene,i to onim velikim slovima,pa stoput isto napisano,ili da ne odg na takva pitanja, nemojte ni pitati [:kesi] i meni je takav nacin cak "brutalan"
2013 05 02
mene smeta nedostatak osnovne kulture [:ljut] odnosno cura pita za zamjenu, ja pogledam njen ormar i nemam se za šta mjenjati, jer ona nosi M, ja XL, ona ima nogu 40, ja 38, i šta sad ja da uzmem, nešto što apsolutno ne trebam da bi nekome tamo ispunila želju [:vrti] i lijepo kulturno odgovorim da nisam našla ništa što bi mi odgovaralo, na što nema ni HVALA ni MOLIM ni PIŠ' ME VRIT (što bi moja pokojna baka rekla) sa druge strane [:znoji] haloooooooooooo cureeeee, zar vas mama nije naučila da kažete "molim" kad netko kaže "hvala", da odzdravite kad vas netko pozdravi.... da se zahvalite na odgovoru kakav god on bio, haloooooooo [:ljut] kao što rekoh, nedostatak osnovne kulture, manjkav kućni odgoj, što drugo, i žalosno je koliko toga ima [:place] [:place] [:place]
2013 05 02
Chloe 18, i meni se to često na početku događalo, a onda sam u profil napisala da sa bahatim i nekulturnim te konfliktnim osobama ne surađujem pa se više ne javljaju. [:hihot] , ak uopće čita tko te profile, prije će bit da je to moć moje sugestije [:kesi]
2013 05 02