Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Instagram -

Drage krpičarke, Pišem ovu temu jer se ovdje osjećam kao dio jedne lijepe zajednice, koje sam član već dugo i znam da ćete pomoći uvijek di možete. Cijeli svoj život izrađujem nakit, te sam prije tjedan dana odlučila s prijateljicom otvoriti svoj mali obrt i ponuditi ih na tržište, i vidjeti reakcije :) Imam 23 godine, zivim u Zagrebu, ali sam inace iz Istre. Volim minimalizam i jednostavnost. Bloom kolekcija je naša prva kolekcija, no i nije jedino što imamo za ponuditi... Trenutno imamo i nove kolekcije na umu, ali ne želimo pretrpati tržište. Uglavnom, vaša pomoć treba nam na instagramu, ukoliko vam se sviđa naš nakit da kliknete 'prati' da ga što više cura/žena vidi, a i da vi vidite nove kolekcije koje ćemo izbaciti :) Imamo aktualan i giveaway, 4.fotka po redu, pa možete i zaigrati i možda osvojiti narukvicu. www.random.org će odlučiti u petak 12.01.'18. Oprostite na reklami i ugodnu noc vam zelim :")
2018 01 09
Od silnog uzbudenja zaboravih ime profila: sadiebracelets :)
2018 01 09
Lijepe! Puno uspjeha zelim!
2018 01 09
Najljepša vam hvala! ❤️
2018 01 09
Prelijepe su.. 😍♥️ Evo da vas podržim pratim vas, lajkam vas i sudjelujem u giveawayu.. 🤞Možda i osvojim.. 😊
2018 01 11
Lijepe suu :) sretno
2018 01 11