Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

hitna pomoć!!!

curke ima li koja pravnica? naime, ovako... imam neki dug u banci na kartici, i sad mi je dosla ovrha itd. zanima me dali pošto sam ja nezaposlena i nemam nikakva primanja niti imovinu ništa u braku sam, ali niti muž nema ništa na sebi, samo je sve na svekru, dali mogu sjest na svekrovu imovinu? napominjem da sam taj dug napravila još prije nego sam se udala, znaći prije braka? mislim da nemgu ništa nikome uzeti osim meni?
2013 05 03
Ako nemaš ništa na svome ili muzevom imenu nemaju na sta sjesti, Tj, ne mogu ti izvršiti ovrhu. Svaki novac koji ti se uplati na račun mogu ti uzeti osim ako imaš zaštitni. Sretno! [:poljubac] [:smijesi]
2013 05 03
nemam ništa-a svekru ne mogu? mislim da ni mužu ne mogu ako nisam taj dug u braku napravila??
2013 05 03
svekru sigurno ne mogu nista uzet, a mislim da ne mogu ni muzu zato sto to nije bracna stecevina :) a tebi ce uzimat sve sto ti sjedne na racun dok ne podmiris dug...
2013 05 03
a znam da :-) ma nije puno tak da ne brine :-)
2013 05 03
Mislim da ne mogu tako bar uzimati od bilo koga u tvome slučaju svekra- nije ti bio jamac da njemu uzmu. Odi u banku i dogovori se s njima da taj dug otplačuješ mjesečno. Daju banke sada i tako. Ali pazi da napraviš zastitni da ti ne uzmu dječji ili bilo što što primaš
2013 05 03
ok hvala :-)
2013 05 03
mmislim da bi trebali sjest samo na tvoju ili muževu imovinu...al pošto nemate ništa, ne mogu vam ništa uzet...
2013 05 03
daju banke, ali prije nego krene ovrha. kad krene ovrha tu su troskovi fine, za pocetak, kao provoditelja te ovrhe. zasticeni racun pomaze samo i iskljucivo u slucaju isplate place (i to dijela koji ti u rn izracunaju da mora ostati tebi, ovisno o opterecenjima tipa kredita etc) kao i dj.doplatka i alimentacije, ali mozra uplatitelj naznaciti svrhu uplate, a ne samo roknut pare na tekuci i to zasticeni. sve ostalo je papala maca. sve do stedne knjizice iz jugoslavije [:smije]
2013 05 03