Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kozne jakne Zagreb ili Split

Bok cure, zanima me gdje ima kupiti zenskih koznih jakni, naravno, prava koza, s krznom oko vrata. Krzno ne mora biti pravo, ali da lipo i bogato izgleda, ne onaj kao cuperak, ako znate na sta mislim :) Ne mislim na prodajne lance poput zare bershke, h&m i sl, jer oni to ne prodaju,nego ovako manje butike koji prodaju tu vrstu odjece. Butik Klaudia u Importaneu ne,jer sam bila i nemaju brojeva ni izbora bas. Ali nesto kao oni. Znaci Zagreb i Split, ako koja zna. Hvala
2018 01 14
Ima u rijeci ima jedan Thomas butik
2018 01 14
Ima u Ilici jedan dućan nasuprot Pivovare sa super izborom kožnih jakni i krzna. Ne znam kako se zove.
2018 01 14
Ja ti imam dvi kožne, al nažalost nemaju krzno-( O Ima na kantunu ispod semafora onaj neki butik, do njih je prije bila lara kožna trgovina, sad je zatvorena, ali ima u njih isto kožnih jskni, remenja i torbi, pogledaj si
2018 01 14
> nefertiti111: > Bok cure, zanima me gdje ima kupiti zenskih koznih jakni, naravno, prava koza, s krznom oko vrata. Krzno ne mora biti pravo, ali da lipo i bogato izgleda, ne onaj kao cuperak, ako znate na sta mislim :) > Ne mislim na prodajne lance poput zare bershke, h&m i sl, jer oni to ne prodaju,nego ovako manje butike koji prodaju tu vrstu odjece. Butik Klaudia u Importaneu ne,jer sam bila i nemaju brojeva ni izbora bas. Ali nesto kao oni. > Znaci Zagreb i Split, ako koja zna. > Hvala Fabijana butik na Frankopanskoj ima lijepih jakni i Gossip butik.Vecinom razni butici
2018 01 14
Cure hvala na info, zasad jos nisam.nasla sta trazim, ako koja zna za jos koje misto za pogledat, neka javi.
2018 01 14
Možeš isto tako kupiti kožnu jaknu koja ti se sviđa, i dodati krzno. Krzno imaš recimo na ebayu, od fejk do pravog, piše obično i širina da znaš što kupuješ. Ja naručila sad krzno jer nikako da nađem kaput točno kako mi se sviđa, pa ću si došiti krzno na kaput :D
2018 01 15