Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Keune šampon protiv zutila??

Dali netko ima iskustva sa tim šamponom.? Kako ga najbolje koristit? Neki svajeti.... Od kako sam se blahjala koristim stalno istu boju za kosu kada bih pocela koristit taj sampon dali i dalje mogu koristit istu boju ili moram promjenit?
2018 01 17
Meni nije pomogao...jedino što mi je pomoglo je onaj baby Blue sprej od palette live.. znači ubije onaj žuti ton i bude sivo 😊 a ne plavo kao što je na slici ...probajte u dm u je nekih 37kn
2018 01 17
Meni je najbolji, ali jako isušuje kosu.
2018 01 17
I meni je najbolji,istina da isusuje,ali blajhana kosa ionako treba intenzivniju njegu😕
2018 01 17
A kako ga koristite koliko puta operete s njime?
2018 01 17
> Andreja321: > A kako ga koristite koliko puta operete s njime? Perem kosu 3 puta tjedno,prvo sa običnim šamponom (kruti od tinkture, odličan jee), onda sa keune s tim da ga ostavim 5 minuta na glavi.Regenerator od Keune trenutno, jednom tjedno.
2018 01 17
> Blliss: > > Andreja321: > > A kako ga koristite koliko puta operete s njime? > Perem kosu 3 puta tjedno,prvo sa običnim šamponom (kruti od tinkture, odličan jee), onda sa keune s tim da ga ostavim 5 minuta na glavi.Regenerator od Keune trenutno, jednom tjedno. Ja koristim sayosa i šampon i regenerator i super su mi Samo eto danas sam se ofarbala i pojavilo mi se to zutilo i sad uopce neznam sta ži je najbolje za napraviti
2018 01 17
> Andreja321: > > Blliss: > > > Andreja321: > > > A kako ga koristite koliko puta operete s njime? > > Perem kosu 3 puta tjedno,prvo sa običnim šamponom (kruti od tinkture, odličan jee), onda sa keune s tim da ga ostavim 5 minuta na glavi.Regenerator od Keune trenutno, jednom tjedno. > Ja koristim sayosa i šampon i regenerator i super su mi > Samo eto danas sam se ofarbala i pojavilo mi se to zutilo i sad uopce neznam sta ži je najbolje za napraviti E ne znam, ja sr blajham svaka 3 mjeseca i onda stavljam preljev (kod frizerke) jednom mjesečno. Ovaj swiss mi nikako ne odgovara, prerijedak je i uopće mi ne "ubije" žutilo.
2018 01 17
> Blliss: > > Andreja321: > > A kako ga koristite koliko puta operete s njime? > Perem kosu 3 puta tjedno,prvo sa običnim šamponom (kruti od tinkture, odličan jee), onda sa keune s tim da ga ostavim 5 minuta na glavi.Regenerator od Keune trenutno, jednom tjedno. Ja mislim cu probati ili keune ili baby onaj pa cu vidjeti s necime uklonit moram
2018 01 17
Pozz.. Moja ga prijateljica koristi, kaze da je dobar ☺
2018 01 17
> Marija0000: > Pozz.. > Moja ga prijateljica koristi, kaze da je dobar ☺ Svi kazu da je skuplji taj keune? Dali znate koliko je u dm?
2018 01 17
> Andreja321: > > Marija0000: > > Pozz.. > > Moja ga prijateljica koristi, kaze da je dobar ☺ > Svi kazu da je skuplji taj keune? > Dali znate koliko je u dm? Oko 80 kn ali je gust.ovaj swiss je oko 25 ali rijedak.,naspram Keune
2018 01 17
Odličan je! Zadnji put mi je frizer totalno fulao boju (ili je moja kosa loše reagirala, ne znam) i bila sam žuta ko žumanjak, žutokljunac. Ovaj šampon mi je izvukao svo žutilo i sada imam neku lijepu hladnu boju meda. U početku sam ga koristila kod svakog pranja, a sada dva puta s običnim šamponom, jednom s ovim i super funkcionira. Držim ga 5 min, isprem i poslije stavim regenerator koji i inače koristim. Što se tiče isušivanja, nisam primijetila ništa drastično. Kosa mi je kao i inače.
2018 01 17
Ja ga koristim kao i Blliss-pri svakom pranju prvo samponiranje obicnim,a drugo Keune silver samponom(ostavim i duze od 5min.) pa nakon toga regenerator/maska koje inace koristim,a Swiss o par mi nema apsolutno nikakav ucinak
2018 01 17
Ja ga koristim jednom tjedno, obozavam ga i koristim godinama. Vec sam ovdje na forumu bila rekla da, iako isušuje, nije nista strasno jer postoje regeneratori, ulja, sprejevi itd. koji ce sve to popraviti 😊 ja ga ne držim previse jer mi kosa postane bas ljubičasta, dvije min maksimalno 😄
2018 01 18
1 2