Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

ne reagiranje prodavatelja

Pozdrav. Dogovorila sam kupnju sa curom kojoj je profil amuzzha, platila robu i tada prestaje njezino javljanje. ne odgovara mi dali je sve ok i totalno me ignorira. Ne mogu vjerovati. Poslala sam joj nekoliko poruka, međutim ni slava od nje. Uplatu sam izvršila 05.01.2018. Molim pomoć.
2018 01 18
jel ste puno platila ?
2018 01 18
kakve veze ima koliko je platila :o ?
2018 01 18
Draga MirjanaRojek, jeste li pogledali njene povratne informacije prije uplate?
2018 01 18
Platila sam 120 kn.
2018 01 18
Da, pogledala sam, uglavnom su je hvalili, samo je jedna rekla da je dugo čekala. Ne mogu zamisliti da se nekom da blamirati se za 120 kn.
2018 01 18
Tako da pripazite na tu ammuzhu, ne kupujte od nje.
2018 01 18
ona se ne prijavljuje uopće. Imaš njene podatke, pogledaj za broj mobitela ili kućnog telefona. I svakako je potražiti na fejsu. Moguće da se nešto dogodilo.
2018 01 18
Žene, molila bi malu pomoć. Pronađite njezin profil amuzzha, odaberite nešto kao da biste kupile da vidimo hoće li se javiti. :-)
2018 01 18
> SaraKedavra: > ona se ne prijavljuje uopće. Imaš njene podatke, pogledaj za broj mobitela ili kućnog telefona. I svakako je potražiti na fejsu. Moguće da se nešto dogodilo. amuzzha je, bila sam krivo napisala
2018 01 18
> MirjanaRojek: > > SaraKedavra: > > ona se ne prijavljuje uopće. Imaš njene podatke, pogledaj za broj mobitela ili kućnog telefona. I svakako je potražiti na fejsu. Moguće da se nešto dogodilo. > amuzzha je, bila sam krivo napisala nemam broj telefona, jedino broj računa i ime Ana Marija Muža
2018 01 18
> MirjanaRojek: > Žene, molila bi malu pomoć. Pronađite njezin profil amuzzha, odaberite nešto kao da biste kupile da vidimo hoće li se javiti. > :-) Evo, ja sam joj poslala upit za kupnju torbe.
2018 01 18
> MirjanaRojek: > amuzzha je, bila sam krivo napisala dobro je napisano, našla sam njen profil. Za taj profil i kažem da se već 9 dana nije ulogirala na krpice :/
2018 01 18
Možda je otputovala. nadam se da je živa i da će se javiti :-)
2018 01 18
> gitadevi: > > MirjanaRojek: > > Žene, molila bi malu pomoć. Pronađite njezin profil amuzzha, odaberite nešto kao da biste kupile da vidimo hoće li se javiti. > > :-) > Evo, ja sam joj poslala upit za kupnju torbe. Hvala.
2018 01 18
1 2