Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

ne reagiranje prodavatelja

> MirjanaRojek: > Možda je otputovala. nadam se da je živa i da će se javiti :-) ma ženskica vam je sigurno na skijanju.....
2018 01 18
Bogme nije! Odgovorila mi je na upit ;)
2018 01 18
znači otkrila se...... :P
2018 01 18
> gitadevi: > Bogme nije! > Odgovorila mi je na upit ;) I meni
2018 01 18
I sad Mirjani Rojek tvrdi da je imala smrtni slučaj u obitelji. Koji ju sprječavao da se javi osobi koja joj je uplatila pare, ali ne i onima za koje je mislila da to također žele učiniti. Modus operandi isti kao i u slučaju prve negativne. Ne želim griješiti dušu, ali, teško povjerujem u toliku smrtnost u obiteljima krpičarki.
2018 01 18
Sto je rekla? Hoce li napokon poslati? Ako prode sve kako treba i dobijete vas artikal, mislim da vi Mirjana u povratnoj trebate ostaviti upozorenje ostalim curama. Ovaj forum je zakon! Koliko love je spaseno, koliko lopova otkriveno! Da ga nemamo, pljacke na dnevnoj bazi bi bile prestrasne!
2018 01 19
Opet smrtni slucaj?
2018 01 19
Nije lako biti rod krpicarke. Automatski ti se crno pise
2018 01 20
Pozdrav ☺ Prva kupovina na Krpicama i tako da prodje..zao mi je..
2018 01 20
> aleksandra050: > Nije lako biti rod krpicarke. Automatski ti se crno pise Ahahaha, nije odmah - po 15 dana navise
2018 01 20
Jeli poslala ?
2018 01 20
Ja sam imala smrtni slučaj ali sam unatoč tomu sve krpičarske obaveze rješila i profil ugasila na neko vrijeme......hoću reći obaveza je obaveza......ne želim nikome ostati dužna.....mislim da se sve moramo voditi time.....
2018 01 20
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija