Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molim pomoć kod kontaktiranja prodavatelja!

Htjela bih kupiti pavlikove remenčiće od missmasha ali pise da se zadnji put ulogirala prije 13 dana... Jel ima igdje kakav kontakt osim ovih poruka (nova sam tu) Hitno mi je jer mi treba za curicu ovih dana pa da znam tražiti dalje Hvala
2018 01 20
Ako nema br.mob.na profilu...nista, nazalost..
2018 01 20
Curkee molim pomoc! Prije tjedan dana, odnosno prosli petak, sam poslala curi pod imenom KATTAA66 parfem pouzecem, sve troskove je ona trebala snositi. I sve super, u posti su mi rekli da ce stici u ponedjeljak do 20h. Ona mi se javila tek u utorak nakon sto sam ja poslala poruku jel primila paket da je u bolnici i da ne zna jel joj mama primila.. i sad mi ne odgovara.. a iz poste nisam dobila nikakvu obavijest da su mi vratili paket. Ima netko iskustva kako ide sa postom i vracanjem paketa? Troskove vracanja vrlo vjerojatno cu ja morati snositi, to znam:/ a i neodgovornost cure mi nije jasna, nije mogla ni poslati poruku da je u bolnici iznenadno ni nista... stvarno sam razocarana
2018 01 20
> YommammaY: > Htjela bih kupiti pavlikove remenčiće od missmasha ali pise da se zadnji put ulogirala prije 13 dana... > Jel ima igdje kakav kontakt osim ovih poruka (nova sam tu) > Hitno mi je jer mi treba za curicu ovih dana pa da znam tražiti dalje > Hvala Mozda vam se javi, curi koju sam ja kontaktirala takoder je stajalo da se zadnji put prije 15 dana prijavila a uredno je procitala moju poruku isti dan i odgovorila mi i obavile kupnju/prodaju a i dalje joj je stajalo da se ulogirala zadnji put prije 15 dana, tako da to cini mi se ne znaci nista...s druge strane ima cura koje su stalno ulogirane a ne javljaju se tj.ne odgovaraju na poruke
2018 01 20
> Danijela89: > Curkee molim pomoc! > Prije tjedan dana, odnosno prosli petak, sam poslala curi pod imenom KATTAA66 parfem pouzecem, sve troskove je ona trebala snositi. I sve super, u posti su mi rekli da ce stici u ponedjeljak do 20h. Ona mi se javila tek u utorak nakon sto sam ja poslala poruku jel primila paket da je u bolnici i da ne zna jel joj mama primila.. i sad mi ne odgovara.. a iz poste nisam dobila nikakvu obavijest da su mi vratili paket. Ima netko iskustva kako ide sa postom i vracanjem paketa? Troskove vracanja vrlo vjerojatno cu ja morati snositi, to znam:/ a i neodgovornost cure mi nije jasna, nije mogla ni poslati poruku da je u bolnici iznenadno ni nista... stvarno sam razocarana Traje to dok ti se vrati nazad paketic, ne brini-dobit ces ga, ali ne salji vise pouzecem, samo mozes biti u minusu ☺
2018 01 20
> Danijela89: > Curkee molim pomoc! > Prije tjedan dana, odnosno prosli petak, sam poslala curi pod imenom KATTAA66 parfem pouzecem, sve troskove je ona trebala snositi. I sve super, u posti su mi rekli da ce stici u ponedjeljak do 20h. Ona mi se javila tek u utorak nakon sto sam ja poslala poruku jel primila paket da je u bolnici i da ne zna jel joj mama primila.. i sad mi ne odgovara.. a iz poste nisam dobila nikakvu obavijest da su mi vratili paket. Ima netko iskustva kako ide sa postom i vracanjem paketa? Troskove vracanja vrlo vjerojatno cu ja morati snositi, to znam:/ a i neodgovornost cure mi nije jasna, nije mogla ni poslati poruku da je u bolnici iznenadno ni nista... stvarno sam razocarana Sa doticnom nikako ne bi preporucila suradnju. Mene je kontaktirala sigurno 3-4 puta (ni ne brojim vise :s ) za kupnju sta jakne, sta cizama. Pa onda kupuje oboje, al za 15 dana. Trazi podatke za uplatu. Pa se javlja nakon cca misec dana da bi samo cizme. Pa opet trazi podatke za uplatu, uplacuje do petka sigurno. Normalno, ni u petak nista. Pa se opet javlja nakon 2 tjedna da kako je bila bolesna pa nije uplatila, da ce ona uplatit. Normalno,opet nista. Ne znam jel zeni dosadno u zivotu ili sta, ni ne odgovaram uopce vise na njene poruke. Sama se javlja, ne znam ko je povlaci za jezik. Ziva katastrofa. A za to s pouzecem, ako vam se paket vrati zasluzuje negativnu. Jer ste vi u tom slucaju osteceni.
2018 01 20
Omg, ne mogu vjerovat Nakon ovog vise nikom ni ne vjerujem na krpicama Prvi put sam se razocarala nazalost bas mi je zao A da li ce se paket vratit u postu ili ce meni doci na adresu?? Ako znate :) hvala cure puno ste mi pomogle ali bas sam u soku, ne vjerujem kakvih ljudi ima... Strasno.. > nefertiti111: > > Danijela89: > > Curkee molim pomoc! > > Prije tjedan dana, odnosno prosli petak, sam poslala curi pod imenom KATTAA66 parfem pouzecem, sve troskove je ona trebala snositi. I sve super, u posti su mi rekli da ce stici u ponedjeljak do 20h. Ona mi se javila tek u utorak nakon sto sam ja poslala poruku jel primila paket da je u bolnici i da ne zna jel joj mama primila.. i sad mi ne odgovara.. a iz poste nisam dobila nikakvu obavijest da su mi vratili paket. Ima netko iskustva kako ide sa postom i vracanjem paketa? Troskove vracanja vrlo vjerojatno cu ja morati snositi, to znam:/ a i neodgovornost cure mi nije jasna, nije mogla ni poslati poruku da je u bolnici iznenadno ni nista... stvarno sam razocarana > Sa doticnom nikako ne bi preporucila suradnju. Mene je kontaktirala sigurno 3-4 puta (ni ne brojim vise :s ) za kupnju sta jakne, sta cizama. Pa onda kupuje oboje, al za 15 dana. Trazi podatke za uplatu. Pa se javlja nakon cca misec dana da bi samo cizme. Pa opet trazi podatke za uplatu, uplacuje do petka sigurno. Normalno, ni u petak nista. Pa se opet javlja nakon 2 tjedna da kako je bila bolesna pa nije uplatila, da ce ona uplatit. Normalno,opet nista. Ne znam jel zeni dosadno u zivotu ili sta, ni ne odgovaram uopce vise na njene poruke. Sama se javlja, ne znam ko je povlaci za jezik. Ziva katastrofa. > A za to s pouzecem, ako vam se paket vrati zasluzuje negativnu. Jer ste vi u tom slucaju osteceni.
2018 01 20
Ubuduće ne šalji više pouzećem, ja isto jednom tako slala, nakraju se vratilo i platila duplo... ne pada mi na pamet, ili uplata na račun ili primopredaja, trećeg nema.
2018 01 20
e sad sam se opekla i sad znam, a do tad nisam imala lose iskstvo s pouzecem, to je ocito tako uvijek dok se ne opeces ne skuzis. steta
2018 01 20
platit cu samo postarinu tamo i nazad, bez obzira na vrijednost robe? :O jel tako
2018 01 20
> Danijela89: > platit cu samo postarinu tamo i nazad, bez obzira na vrijednost robe? :O jel tako Trebao bi vam stići na kućnu adresu, plaćate "samo" poštarinu tamo i natrag. Šalju ga nazad nakon 5 radnih dana.
2018 01 21
Slazem se sa nefertiti.. cura se javi uzme podatke, pita jel moze jeftinije - moze, i nestane. Jako neodgovorna i pravi ljude budalama
2018 01 21
> goddessy: > Slazem se sa nefertiti.. cura se javi uzme podatke, pita jel moze jeftinije - moze, i nestane. Jako neodgovorna i pravi ljude budalama Ne moze dobit negativnu radi uzimanja podataka i pravljenja ljudi budalama (nazalost!) al ako se curi vrati paket ona placa duplu postarinu radi necijeg bezobrazluka i tu bi joj stavila negativnu pa nek se i dalje pravi blesava.
2018 01 21
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija