Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Poklon za VALENTINOVO

Bok svima.. Zeljela bih nesto pokloniti decku ali nesto sto ce imati cijeli zivot.. Da je lijepo i slatko nista preveliko niti preskupo.. Mozda i nesto sama da napravim samo ne znam sto.. Zanimaju me vasi prijedlozi i ideeje :)
2018 01 23
Ja sam dala u foto studiu napravit nasu sliku u onoj kugli sa sljokicama koju preokreces.Kao snjezna kugla.I nije preskupo,a jako je lijepo 😁
2018 01 23
Pogledaj na Poklonime, oni imaju orglinalne poklone i dostava je brza :))
2018 01 24
Imas na cewe stranici fotoknjigu za napravit ja sam jednom radila za poklon i bilo je pun pogodak a nije neka pretjerana cijena za tako org poklon jedino nezn hoce li ti stic do Valentinova meni je za par dana ali opet ovisi o njima
2018 02 06
Uvijek je dobra ideja neki parfemcic,ne preskup ili neka vecera da ju sama napravis. Vise cijenim takve stvari poput vecere nego neki pokloni. :)
2018 02 09
Kod parfemcica uvijek fulam pa sam od toga odustala,ali je zato vecera pun pogodak..Napravim nesto sto jako voli a nisam to duze vrijeme kuhala,tome se obraduje vise nego kad mu kupim nesto..😀
2018 02 09
Otidjite negdje zajedno? Neki izlet, krace putovanje, ne mora biti skupo niti na vise dana. Nakon puno godina veze, ne sjecam se skoro niti jednog poklona, ali se sjetim svih nasih izleta - od onih u okolna mjesta na kavu i kolac do visetjednih putovanja.
2018 02 09