Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dobro ocete li vise popravit upload novih artikala????

Jos od jucer steka, ne bi da popravljate nuklearni reaktor. A ovi botovi su vam na ponos vec odavno. Lipo oglas na mojposao.net pa mozda i nadete tehnicara sa boljim znanjem od izbornog predmeta informatike u skoli. Sramota.
2018 01 26
👍
2018 01 26
Slažem se, nije normalno čekati ovoliko. Sramota.. dobar kredibilitet ove stranice sigurno neće proći nenarušen.
2018 01 26
Da je to samo od jucer, meni traje tjedan dana to....😤😤
2018 01 26
Meni od prekjučer, al kontam da sad niš prek vikenda neće popravit! :'( :') :') Možda tam sredinom/krajem idućeg tjedna, AKO!
2018 01 26
I meni vec 4 dana šteka. ne vidim slike artikala , pogotovo novo objavljenih :/
2018 01 27
Kako su i stranica i njena vlasnica Ukrajinci, vjerujem da je i tehnička služba, pa mi se čini da ih se neće moći zamijeniti mladim snagama s mojposao.net ;) Ne se nervirati, svakih par mjeseci to se desi, korisnice se razgalame kroz par tema, a vlasnicima se živo fućka.
2018 01 27
Kada bi se možda redovito brisalo artikle i korisnike kojih nema po nekoliko mjeseci/godina vjerojatno bi bilo sve bilo ubrzanije...ovako se samo taloži i opterećuje stranicu...
2018 01 27
> AMALY31LEE: > Kada bi se možda redovito brisalo artikle i korisnike kojih nema po nekoliko mjeseci/godina vjerojatno bi bilo sve bilo ubrzanije...ovako se samo taloži i opterećuje stranicu... Slažem se, nema smisla ovo more korisnica koje su se zadnji puta logirale 2015.godine
2018 01 27
Ajme meni! A ja sam jučer cijeli dan pokušavala uploadati slike i mislila sam da sam luda! Koje olakšanje da znam da je problem kod njih x-)
2018 01 27
Stranica steka ima vec par dana,a ima i vise krivaca za to. Uglavnom treba samo malo volje i znanja da se to sredi,ali ocito nemar i nebriga cine svoje
2018 01 27
I tako , svaki put kad krene ta frka sa stranicom, krenu identični prijedlozi, ali IDENTIČNI, kako bi trebalo brisati neaktivne članice,pa bi stranica lakše šljakala , kad bi se redovito brisalo artikle - koje artikle? Prodane? Pogrešno oglašene? Lažno tagirane?..... Možda je netko neaktivan od 2015., a zatim odluči biti aktivan u veljači 2018. - prema kojem pravilu bi mu se trebalo obrisati profil? Kada pri registraciji potpisujemo da smo suglasni s pravilima o korištenju stranice nigdje ne potpisujemo i pristanak da nam se profil briše ako smo neaktivne pola godine, godinu, dvije.....
2018 01 27
ja nemogu danima postavit novi artikl,a i jedva se ulogiram :(
2018 01 27
Ocito da pomaka nema....nemogu se uploadati artikli a imam jos barem 100 artikla za objaviti! Grrr
2018 01 27
Danima šteka, prijavim se iz osamnaestog pokušaja, napišem odgovor na upit, hoću poslati i samo me izbaci...pojavi se teta kaj vješa veš a ja joj nabrajam sve po spisku...za ispizdit. O slikama da ne pričam...vrti ga vrti pa opet teta z vešom. Stranica je otišla vrit...užas 😬😬 Isprika na izražavanju al po pitanju krpica, već sam danima prosto proširena. Inače sam skroz fina ženska 😂😂
2018 01 27
1 2 3 4 5