Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dobro ocete li vise popravit upload novih artikala????

Evo napokon sam se ulogirala s laptopa jer s mobitela ne mogu ni mrtva. Vidim da cure i dalje stavljaju slike a ja ne mogu vidjeti nijednu,i tako danima. Ima li kraja više ovome pobogu dragi......
2018 01 29
Ja ne mogu stavit ni sa slikom ni bez nje oglasa
2018 01 29
Da koja korist od stavljanja novih stvari kad se ne mogu vidjeti :,'( ]:(
2018 01 29
> Sylvya: > Da koja korist od stavljanja novih stvari kad se ne mogu vidjeti :,'( ]:( Evo ja sam imala vremena za vikend pa sam pometala oglase pa makar i tako s praznim slikama a plan mi slike ubaciti cim proradi jer svi znamo koliko treba da stavis oglas pogotovo ako sve rubrike popunjavas, a dotad sam stavila oglase iste na njuskalu i na profil i pod oglase link na profil da se vide slike tamo :)
2018 01 29
Evo ja sam uspijela ucitati artikl sa slikom!! Probajte i vi!!! 😊
2018 01 29
Hvala MArijaVrcic što si javila :) I hvala adminki i tehničarima :)
2018 01 29
I meni prikazuje slike :)
2018 01 29
Mozda nisam u pravu, oglasi koji se vise ne vide su stariji od 2016 godine. Vidim da ima oglasa kod krpičarki iz 2012. :) To je 6 godina wow Znam da nije tema ali npr: neke cure drze visoke cijene za određene stvarcice i tako one po tri godine i više. Koliko bi ja samo više stvari ovdje kupovala samo da su cijene nekako niže, realnije. Ja kad stavim artikal i ne pita me nitko za njega odmah mislim, sta je, spustam cijenu itd. Naravno nešto i nije toliko atraktivno i prodavljivo a nešto je više.
2018 01 30
1 2 3 4 5