Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dobro ocete li vise popravit upload novih artikala????

Svako malo je ovako, ako poprave slijedeći tjedan biti će super
2018 01 28
Pokušala sam na pedeset načina uploadati slike novih artikala već par dana i ne da mi uopće sačuvati proizvod. Zaista iritantno. Trebali bi svi preći na Njuškalo a Krpe deaktivirati pa bi se možda ubrzali sa popravkom. Njuškalo je puno bolja stranica od ove a da ima dodatke poput: ocijeni korisnika i slično ne bi se ovdje niti vraćala. Kad vidim po treći dan tetu koja vješa veš i errore pri uploadu dođe mi da i ja i frendice obrišemo account. Mobilno korištenje aplikacije 'kada je sve u redu' da ne spominjem. Valjda im je informatičar otišao na GO ili ga nisu platili.
2018 01 28
> Ayunka: > Pokušala sam na pedeset načina uploadati slike novih artikala već par dana i ne da mi uopće sačuvati proizvod. Zaista iritantno. > Trebali bi svi preći na Njuškalo a Krpe deaktivirati pa bi se možda ubrzali sa popravkom. > Njuškalo je puno bolja stranica od ove a da ima dodatke poput: ocijeni korisnika i slično ne bi se ovdje niti vraćala. > Kad vidim po treći dan tetu koja vješa veš i errore pri uploadu dođe mi da i ja i frendice obrišemo account. Mobilno korištenje aplikacije 'kada je sve u redu' da ne spominjem. Valjda im je informatičar otišao na GO ili ga nisu platili. Slažem se, ovo je stvarno totalna nebriga o korisnicima. I da baš svi maknemo račune i odemo, bar na 1 dan, možda bi malo ozbiljnije shvatili situaciju.
2018 01 28
Ja ne pamtim kad sam zadnji put vidjela slike novih artikala :') Bilo bi dobro da svi prestanu s uploadanjem jer je ovako prilično frustrirajuće kad ne mogu vidjeti što se prodaje ,:)
2018 01 28
Zapoludit je vise 😥
2018 01 28
meni je ovo nesvjestica,ovoliko šizit zato što stranica šteka! do sad su me beskrajno živcirale one koje su nekima kvocale kako nemaju života van krpica ali sad skoro da mislim kako su u vezi s pojedinima bile u pravu. Pa je l vam to jedina zanimacija? je l vam život o tome ovisi?
2018 01 28
Još i ovo , ajde da plaćate neku članarinu, da stranica nije besplatna, ali ja ovdje čitam o prijetnjama i planovima da se bojkotira stranica i da se prebjegne na neke druge, ono, drama, horor, glavna vijest na svim informativnim emisijama, a šta , besplatna second hand stranica :') :') :')
2018 01 28
Dali neko ima nekih naznaka kada bi se stranica mogla popraviti
2018 01 28
Uskoro ce se popravit,triba im malo duže 😊
2018 01 28
Pao je sistem jer je admin otisao na godišnji odmor od 22.1.2018.-4.2.2057.
2018 01 29
Čoviće past ce promet Tisku i Pošti, najbolje je da se njima obratimo pa će oni urgirat da se popravi stranica....u ovoj državi uvik tribaš razmišljat u tom smijeru, nađi vezu pa ćeš riješit
2018 01 29
Ja vec danima ne mogu postaviti ni jednu sliku.Zasto?
2018 01 29
Nitko ne moze
2018 01 29
Definitivno se ovdje trebaju neke stvari pocistiti nebitno jel to zbog toga sto sve steka i ne ide ili radi ciste preglednosti.. I ja imam neki stari profil kojem sam zaboravila lozinku i morala sam novi napraviti i ima masu takvih profila, ako vec ne treba profile brisati onda sve artike na tim istim profilima jer netko tko se zadnji put logirao 2015 godine 99% nema te artikle ili nisu u stanju u kakvom su tada bili..
2018 01 29
Ma bit ce sve ok,rade tehnicari.. Evo ja sam jutros uspjela uci u razgovore,nakon cetiri dana..To je dobar znak..😊
2018 01 29