Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dobro ocete li vise popravit upload novih artikala????

Je, ali neke neaktivne članice imaju krcat 'ormar' artikala i neki su - vjerovali ili ne -još uvijek u ponudi,( ja sam pred tjedan dva kupila par krpica od cure koja se nije prijavljivala od 10.mj.2015 :D)pa bi onda to trebalo sve ispočetka fotkati i oglašavati. Ps Pitala sam tu curu zašto se nije tako dugo ulogiravala, kaže da od tada nije imala upita za prodaju, a ne kupuje na ovaj način......
2018 01 28
O cemu vi? Kakve veze ima broj artikala i korisnika stranice s brzinom iste ili kvarovima? :D Eventualno broj log inova može utjecat ako je baš abnormalno visok. Inače, PageSpeed score je E (ilitiga 2/5) i to ne samo ovih dana nego i inače što je isto odvratno pogotovo kad se uzme u obzir da bi to riješile sitne preinake na serveru i u kodu. :/ a ovo što se ne mogu uploadat slike sam 99 posto sigurna da se riješi u 3 minute. Baš kaos od stranice. Plus krpice nemaju mobilnu aplikaciju. Imaju sreće što su letgo i facebook marketplace takoder katastrofa.
2018 01 28
Probala sada opet i nista. Sve isto, ne ide i ne ide. 😈
2018 01 28
A mogao bi im argument biti pa stranica je besplatna, znate ono kolko para tolko muzike 😂
2018 01 28
Bas uzas evo 7 dana pokusavam i nista ,ocito ne rade svoj posao ili ih briga...imam dosta artikala kojr moram uploadat kako bi zaradila koju kunu kao i svi vi ovdje ali ovo je preslo sve mjere,malo malo pa steka nesto!!
2018 01 28
potpisujem gitadevi; ja pratim jednu gospođu s kojom sa imala odličnu suradnju, nije bila ulogirana preko godinu dana, i evo, sad se opet uredno prijavljuje..... svi smo u pripremi kad stranica proradi, juhuhuhu- bit će novih stvarčica!!! :') gledajmo to sa vedrije strane ,:) :')
2018 01 28
Kad krene ucitavanje ponuda ce biti zasigurno veeeelikaaa😂😂
2018 01 28
Već 4 dana , ovo je sramota. A baš sam pravila reda u ormaru i krenula u akciju. Da li tamo netko uopće nešto poduzima?!!!!
2018 01 28
> LaylaM: > A mogao bi im argument biti pa stranica je besplatna, znate ono kolko para tolko muzike 😂 To sigurno igra ulogu :D
2018 01 28
pridružujem se gore navedenom... ima li nade za upload? hvala
2018 01 28
Nemojte trositi vrijeme i truditi se danas. Nedjelja je pa ce sutra vjerojatno popravit :")
2018 01 28
> AMALY31LEE: > Kada bi se možda redovito brisalo artikle i korisnike kojih nema po nekoliko mjeseci/godina vjerojatno bi bilo sve bilo ubrzanije...ovako se samo taloži i opterećuje stranicu... To je istina,takodjer nervira kod pregleda :(
2018 01 28
sramota :@
2018 01 28
Odgovorili su da bi trebalo biti riješeno sljedeći tjedan...
2018 01 28
Isti problemi već danima. KATASTROFA!!!! :@
2018 01 28