Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bili ste kupili od ovakvog prodavaca ?

> Marija0000: > Meni osobno je odbojno. > Alii, ima i "gorih" ..bas sam sinoc naisla na jedan profil i prvo sto mi je upalo u oci, bilo je velikim slovima 'SA MNOM NEME ZA*EBAVANJA" i jos kojesta, ali to mi je bilo ono previse, iskreno nisam ni gledala vise taj profil. Zamisli kakva bi suradnja bila s tom prodavacicom ... :) Izgleda da cu morati poceti citati "o meni" ;)
2018 02 06
> mara0304: > Naravno da znam da svatko na svom profilu može pisati što želi. > Ali mene zanima da li bi ste vi kupili od prodavaca koji napiše nešto ovako: > U CIJENE NISU UKLJUČENE POŠTARINE! (i ne neću vam uključiti) > SVE SU CIJENE FIKSNE (pitate li me za manju cijenu NE odgovaram)! > Mene bi osobno to odmah odbilo od kupnje bez obzira i da se radi o artiklu kojeg silno želim. > Zanima me vaše mišljenje ? Obično one s takvim opisima pokušaju se uđiberiti u tuđim inboxima za besplatne poštarine artikala od 15kn. Takva su moja iskustva.
2018 02 06
Daaa, potpis na Cipelitzu i Supergirl..baš tako.
2018 02 06
vidim da ta machka trazi cizme. to za tu selidbu zbog koje ima eksn po ducanskim cijenama za novo s racunom ili? :')
2018 02 06
Ružno...odmah bi preskočila... Meni osobno ne smeta što god me netko pita..i više puta..uvijek odgovorim..to je jednostavno kultura dijaloga, ako nemate strpljenja za to..nemojte onda biti ovdje..i stvar riješena... <3 :P
2018 02 06
Uvijek čitam te opise jer me zanima tko je prodavač. Nedavno mi se svidjelo nesto kod jedne korisnice ali kad sam procitala opis,odustala sam. "ALERGIČNA sam na pitanje:Da li si poslala? Kad posaljem,javit cu."
2018 02 06
> Marija0000: > Meni osobno je odbojno. > Alii, ima i "gorih" ..bas sam sinoc naisla na jedan profil i prvo sto mi je upalo u oci, bilo je velikim slovima 'SA MNOM NEME ZA*EBAVANJA" i jos kojesta, ali to mi je bilo ono previse, iskreno nisam ni gledala vise taj profil. Haha baš sam nešto od dotične htjela kupiti kad sam ugledala opis a htjela sam dodatno nešto upitati i odmah odustanem
2018 02 06
> mara0304: > > Marija0000: > > Meni osobno je odbojno. > > Alii, ima i "gorih" ..bas sam sinoc naisla na jedan profil i prvo sto mi je upalo u oci, bilo je velikim slovima 'SA MNOM NEME ZA*EBAVANJA" i jos kojesta, ali to mi je bilo ono previse, iskreno nisam ni gledala vise taj profil. > Zamisli kakva bi suradnja bila s tom prodavacicom ... :) Izgleda da cu morati poceti citati "o meni" ;) Hahaha 😂😂 Ma necu ni da zamisljam 🤣 Kad je nesto napisano tako velikim slovima, ne mozes, a da ne vidis 🙈
2018 02 06
> fadila1966: > Iskreno,mene bi ovo odbilo i da ima nesto sto jako zelim..Obavezno procitam opis "o meni" zatim povratne i njihov sadrzaj,nakon toga odlucim dali cu poslati upit ili ne.. Isto
2018 02 06
> gitadevi: > Antipaticno mi je. > Vrlo mi je vazan taj 'O meni' - kad procitam njega i prelistam ocjene odlucim hocu li s takvom osobom suradjivati ili ne,bez obzira koliko privlacne artile i povoljne cijene imala. > Ovdje sam jer mi se hoce,ne jer moram i stalo mi je da suradnja bude ugodna,pristojna i obostrano uvazavajuca. Slažem se :) Ja uvijek prvo čitam što ta osoba kaže o sebi, onda čitam što drugi kažu o njoj. Kad vidim da pišu stvari koje ste vi već spomenule (NISAM ZA ZAMJENU I NA TAKVE UPITE NEĆU ODGOVARATI) ili ovo s uvodnog posta, odma se maknem s tog profila čak i ako sam htjela kupiti.
2018 02 06
> Vesna077: > > Marija0000: > > Meni osobno je odbojno. > > Alii, ima i "gorih" ..bas sam sinoc naisla na jedan profil i prvo sto mi je upalo u oci, bilo je velikim slovima 'SA MNOM NEME ZA*EBAVANJA" i jos kojesta, ali to mi je bilo ono previse, iskreno nisam ni gledala vise taj profil. > Haha baš sam nešto od dotične htjela kupiti kad sam ugledala opis a htjela sam dodatno nešto upitati i odmah odustanem Hahhaha 🤣 Trta, a?! 🤣🤣Salim se 😊 Fino pise 'nema za*ebavanja, a mi se evo za*ebavamo 🤔😓😲
2018 02 06
> to je jednostavno kultura dijaloga, ako nemate strpljenja za to..nemojte onda biti ovdje..i stvar riješena... <3 :P Amen! 😊
2018 02 06
I ja obavezno pročitam opis profila. Jednom sam tražila baš određeni artikl, bila su takva 3 na krpicama, javila se svim 3 djevojkama s upitom je li artikl još slobodan (bile su starije objave), sve su odgovorile da je a jedna mi je odgovorila s ovim slatkim smajlićem :") Pogodite od koje sam kupila? 😊😁
2018 02 06
> jelena991: > I ja obavezno pročitam opis profila. > Jednom sam tražila baš određeni artikl, bila su takva 3 na krpicama, javila se svim 3 djevojkama s upitom je li artikl još slobodan (bile su starije objave), sve su odgovorile da je a jedna mi je odgovorila s ovim slatkim smajlićem :") > Pogodite od koje sam kupila? 😊😁 A jesi ostalima odgovorila da odustaješ?
2018 02 06
Naravno! :) Napisala sam ja da se dvoumim između par artikala pa provjeravam što je slobodno, no sikiriki ;)
2018 02 06