Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bili ste kupili od ovakvog prodavaca ?

Al nije to pametno, padat na smajliće..nije sve u smajlićima, gramatici i ljubaznosti..bar kad govorimo o stranicama za prodaju polovne robe. Koliko puta su prevarantice bile iznimno ljubazne, ..a kad kažeš smajlić prva asocijacija mi je Kanada -humor, zafrkancija, da ne kažem silovanje šale..i upalilo je što je najbolje, upalilo! Kod mnogih..skoro mi sumnjičave i skeptične završismo na crnoj listi :') ..a ona ženska već tamo ili bar treba bit (ostade enigma) (p.s.nikad se nisam kao tad iznenadila)
2018 02 06
A znam ima svega :/ Doduše nije bilo samo u smajliću već i u odgovoru, nekak pristupačno je odgovorila i još s tim smajlićem dok su ove kratko i jasno, tipa "slobodno je". Sve su imale podjednako pozitivnih povratnih pa sam se brzo za nju odlučila ;) Uglavnom hoću reći da su i opis i a i način komunikacije prodavača s kupcima odlučujući u kupnji, barem ako se mene pita :)
2018 02 06
Ne mora nista znaciti,ali cu se uvijek prije odluciti za nekoga s tim slatkim smajlicem,nego za nakoga sa'samnom nema zajebavanja'. I za nekoga pismenog,nego za nekog tko misli da je izraz 'materinji' jezik prostakluk. Ako me i prevesla netko takav manje cu zaliti nego da me prevesla zemljacina i grubijan. Uostalom,prema mom iskustvu , muljatorice uglavnom ne koriste taj slatki smajlic,nego puno pusa,srceka i 'draga', 'mila' i sl.
2018 02 06
Huh .. jesmo mi na istom forumu?! :D Salim se..to sve stoji ali i smajlic uzimam sa rezervom. Kao sto sam rekla nije sve u smajlicima..nesto plus ima ali nije sve ;)
2018 02 06
Sve u svemu,iskrice, odlucila bij kao i ti 😉
2018 02 06
Meni je totalni turn off over trying uporaba "čistog" hrvatskog, npr. zamjeranje nekome tko napiše "da li", npr. "bili ste" i sl... I tak...
2018 02 06
Zamjeram nekome i nepotrebno engleziranje,ako cemo pravo. No, nepismenost je ovdje napredovala od 'prićekati' i 'moliču ljepo', preko ''nemogu zato jel su mi ćesto odustavali', do 'masovne ogrlice ćetvrtastih kamenčiča, totalitarno nove' - iz osobne zbirke,'skinuto' s Krpica.
2018 02 06
Eto, lijepo, saznasmo jos ponesto o Vama, tj. Barem o tome sto zamjerate;) Ja ne zamjeram svoje navedeno, nego sto sam napisala. Potrebno - nepotrebno; diskutabilna i relativna kategorija. Nekad (pocesto) treba sagledati i kontekst; mozda npr. Namjerno upotrijebljeno kako bi se pojacao dojam necega...mozda se zeli npr. Dovesti i do apsurda, mozda npr. Bolja rijec, tj. Izraz nego u hrv.j....mozda npr. Netko zivio vani...i tak;)) Ma nikog ja ne ispravljam jer bi to cinila iskljucivo kad bi sama apsolutno ispravno pisala, a to zasigurno nije tako.. Ali ovo bas bode...cak me nasmijalo, pogotovo jer se u prvom upisu ne koristi taj cudnovati jezicni konstrukt. Primjeri koje ste Vi naveli govore sami o sebi, pa ih nemam potrebe komentirati.
2018 02 06
Marija0000 nestao je Vas upis; ne znam je li do Krpica pa javljam...
2018 02 06
Mene smeta kada napisu: "za zamjene cijena veca" i naravno odbija me bahatost :)
2018 02 06
> gitadevi: > Zamjeram nekome i nepotrebno engleziranje,ako cemo pravo. > No, nepismenost je ovdje napredovala od 'prićekati' i 'moliču ljepo', preko ''nemogu zato jel su mi ćesto odustavali', do 'masovne ogrlice ćetvrtastih kamenčiča, totalitarno nove' - iz osobne zbirke,'skinuto' s Krpica. Mene uopće ne smeta, jer ne mogu biti svi jezikoslovci. Iako i hrvatski jezikoslovci nisu ništa poduzeli da bi se greška, ups grješka, na hrvatskim novčanicama ispravila.
2018 02 06
Poznavati materinji jezik ne znaci biti jezikoslovac.
2018 02 06
> iraira: > Eto, lijepo, saznasmo jos ponesto o Vama, tj. Barem o tome sto zamjerate;) > Ja ne zamjeram svoje navedeno, nego sto sam napisala. > Potrebno - nepotrebno; diskutabilna i relativna kategorija. Nekad (pocesto) treba sagledati i kontekst; mozda npr. Namjerno upotrijebljeno kako bi se pojacao dojam necega...mozda se zeli npr. Dovesti i do apsurda, mozda npr. Bolja rijec, tj. Izraz nego u hrv.j....mozda npr. Netko zivio vani...i tak;)) > Ma nikog ja ne ispravljam jer bi to cinila iskljucivo kad bi sama apsolutno ispravno pisala, a to zasigurno nije tako.. > Ali ovo bas bode...cak me nasmijalo, pogotovo jer se u prvom upisu ne koristi taj cudnovati jezicni konstrukt. > Primjeri koje ste Vi naveli govore sami o sebi, pa ih nemam potrebe komentirati. Saznali smo jos ponesto o meni, jos ponesto o vama...tako to ide 🙂
2018 02 06
> gitadevi: > Poznavati materinji jezik ne znaci biti jezikoslovac. Ok, ali to mi u suradnji na krpicama uopće nije bitno. Ne znamo mi koji je kome materinji jezik pa se ne treba opterećivati. Svatko ima pravo odbiti suradnju iz nekih razloga pa čak i gramatičkih. Na to sEm mislila. Dvije stotine, dvjesto ili dvjesta, što je od navedenog točno.?
2018 02 06
> gitadevi: > Poznavati materinji jezik ne znaci biti jezikoslovac. And the plot, like my gravy, thickens. :')
2018 02 06