Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bili ste kupili od ovakvog prodavaca ?

> iraira: > Meni je totalni turn off over trying uporaba "čistog" hrvatskog, npr. zamjeranje nekome tko napiše "da li", npr. "bili ste" i sl... > I tak... Ps Napisala sam NEPOTREBNO engleziranje 😉
2018 02 06
I sve sam cekala da mi se objasni da se ne treba optetecivati. Ne opterecujem se - ne suradjujem. Evo na drugoj temi jedne od sto milijuna pozitivnih povratnih,koja je prodala cipele br 36 oglasivsi ih kao br 37 i ne zeli izvrsiti povrat jer joj na profilu pise da ga ne vrsi. E,to me optetecuje.
2018 02 06
nema boga, a ni tog artikla koji bih kupila od korisnice sa "bahatim opisom". Okej, još pregrmim "na upite o zamjeni ne odgovaram" iako su mi i oni granični- paz' ti kraljice koja ima miljun upita svaki dan pa nema vremena napisat "hvala na ponudi, no nisam za zamjene". Ali ovako ko iz uvodnog posta...ne-ma šan-seeee! isto ko i ona "za mjere me ne pitajte jer pišu veličine". Ok. :s
2018 02 06
Da,to zna biti malo nezgodno. Desilo mi jednom,Zara sandale koje sam tako željela..također krpičarka napisala nešto tipa ...ako odugovlačite pitanjima i nakraju ništa dajem neutralnu hihihi.Tako da sam brzo dogovorila i ODMAH uplatila preko neta,da bi na kraju suradnje me cura u povratnima toliko iznenadila s toliko lijepih riječi.
2018 02 06
I što se tiče zamijena ponekad je super kad dobijes poruku za zamijenu,pa gledaš po "tuđem ormaru" šta da uzmeš😉...jer mislim da ovdje prodajemo ono šta više ne nosimo ili smo kupili kad smo imali loš dan tek tolko da kupimo a sutradan se više ne vidimo u tome a ne da zarađujemo.Izuzetak ako baš nešto prodajemo (kao ja trenutno tene i cvike)da kupim nove pa mi treba novčiće.
2018 02 06
Ma golema je razlika izmedju lezerne, vedre komunikacije i kreveljenja. Kao sto su i mnogi "o meni" reakcije na nemila iskustva sa specijalkama, i opet, jako se razlikuju od pokusaja despotovanja onih koje su same sebi teske.
2018 02 06
> gitadevi: > I sve sam cekala da mi se objasni da se ne treba optetecivati. Ne opterecujem se - ne suradjujem. > Evo na drugoj temi jedne od sto milijuna pozitivnih povratnih,koja je prodala cipele br 36 oglasivsi ih kao br 37 i ne zeli izvrsiti povrat jer joj na profilu pise da ga ne vrsi. E,to me optetecuje. Nisam vam rekla da se opterećujete, a niti ne, već da se s pravopisom i gramatičkim greškama ne treba opterećivati, općenito. A biserke koje ne vraćaju lovu za krivi opis i mene opterećuju. Savjeti tipa, prodajte nekom drugom ako vam ne odgovara, to je nekorektno. Dogodi se greška u opisu, svima nama se barem jednom dogodila, ok, ali se u takvim slučajevima dvije strane moraju dogovoriti što će i kako dalje, a ne da odluku donosi samo prodavatelj.
2018 02 06
> Vikili: > Ružno...odmah bi preskočila... > Meni osobno ne smeta što god me netko pita..i više puta..uvijek odgovorim..to je jednostavno kultura dijaloga, ako nemate strpljenja za to..nemojte onda biti ovdje..i stvar riješena... <3 :P Da bitno je odgovorit nije odgovor nikog ubio..al kad ima pise ne mjenjam se ..a stavi jaknu i pota za zamje u drugi broj..e pa ne bi joj da je od zlata ..lipo prodas svoju jakni veci broj uzmes novce i kupis br manje... Meni se od toga povraca ne bi se one mje jale dok njima nesto ne treba Zato triba bit otvoren za sve opcije jer nikad ne znas kad ces bez nivaca ostat a bas bi to zeljela Pametnom dosta
2018 02 07
Bahato,arogantno,umišljeno,agresivno...to će me uvijek odbiti.Svi bi trebali biti ovdje ljubazni,kulturni i susretljivi,čista kultura ponašanja koja se tako olako izgubi zbog mogućnosti anonimnog izražavanja.Često si neke likove odavde,po izražavanju na temama,lošim iskustvima pojedinih žena s takvima, zamišljam u stvarnom životu,tu ,svugdje oko nas,a da ni ne znamo.I ježim se.Površnih,primitivnih ,nekulturnih,zločestih ljudi je sve više.
2018 02 07
Ja iskreno okrenem očima na pravopisne pogreške. Ne mislim toliko na velika i mala slova, budući da većina ne pazi na to, ali neke osnove bismo svi trebali znati - ipak je to materinji jezik, sve što si ikad učio, učio si na hrvatskome jeziku, bila to kemija, biologija, povijest ili etika. Svakodnevno te okružuje, govoriš ga, vijesti gledaš i slušaš koje su na hrvatskome, moralo bi barem nešto osnova ostati u glavi svakome. A onda dođemo do "nepotrebnog engleziranja", odnosno engleskih fraza koje su u slovo točno napisane, a dalje hrvatskome dijelu teksta stoji nekoliko pogrešaka. Pismenost dosta govori o osobi, ne nužno je li ljubazna ili nije, ali eto, utječe na opći dojam. I jest da su ovo krpice, ali time se vježba, ljudi stvaraju sliku o vama na temelju e-pošte, SMS-a, svega, jer takva je komunikacija postala učestalija od razgovora. I čovjek bi pomislio da sada kada svi stalno pišu nekome nešto da će biti pismeniji, ali ne :D
2018 02 07
1 2 3 4