Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak pismo

Drage cure, zanima me mogu li se putem tisak pisma slati i stvari koje nisu dokumenti/knjige, npr. nakit, neka manja odjeća? Naišla sam već na ovu temu ovdje, ali je stara više godina pa zato ponavljam. Hvala na pomoći!
2018 02 10
Može ako ih dobro zapakiraš / zamaskiraš. Knjige ipak ne, ali nakit, badić- metneš između 2 kartona i zalijepiš okolo, tak da izgleda kao dokument ;) A ovisi i o teti na kiosku, of kors
2018 02 10
ja sam nekoliko puta pokušala i odbili su me - davno prije su znali primiti ali sad više ne primaju. -bar ovi kod mene na tisku. tako da više ni ne pokušavam jer ne želim stvarati neugodnosti i moguće probleme ljudima koji ionako rade za minimalac :/
2018 02 10
Kod mene "tisak tete" hoce... Pitala sam da li je to problem, one su rekle da nije. Ako stane i nije za razbiti, da mogu slati u koverti. One mi jos malo oblijepe s selotejpom kao za svaki slucaj. Bas su super te "moje tisak tete"... :)
2018 02 10
Znači drugačije je od Tiska do Tiska. Zna li netko Tisak u Osijeku gdje dopuštaju? PetiElement, hvala na savjetu :D
2018 02 10
Samo mudro zapakiraj. Ja uzmem stari casopis,otvorim ga na sredinu,stavim sto mislim slati,zaklopim i selotejpom zalijepim sa svake strane. Talo sam i slala i dobijala ogrlice,make up,majice,kosulje.... Knjige primaju bez frke,cini se da ih racunaju u dokumente. Ako ipak prave frku,stavis knjigu u veliku kovertu,zalijepis i kazes da je dokument 😉
2018 02 10
> avi666: > Kod mene "tisak tete" hoce... Pitala sam da li je to problem, one su rekle da nije. Ako stane i nije za razbiti, da mogu slati u koverti. One mi jos malo oblijepe s selotejpom kao za svaki slucaj. > Bas su super te "moje tisak tete"... > :) Ja nisam pitala nego mi je jedna sama rekla da stavim u kovertu jer je artikl bio mali,pitala sam jel se smije tako rekla je da smije..A prije je bilo zabranjeno.. I moje tete su super..😊
2018 02 10
Meni su rekli da uzimaju samo dokumente u kovertu, ali ja imam također dobru tetu na kiosku pa se dogovorimo sve bez problema 😉
2018 02 10
Ja sam uvijek slala nakit i sitne stvari u koverti :)
2018 02 10
Sve ovisi od tete na kiosku..,ja od njih nekoliko na kojima šaljem,samo na jednom može sve bez problema
2018 02 10
moje tete same od sebe stavljaju u kovertu sve što u kovertu stane. ja uvijek tražim S kutiju, a one kažu da nema smisla plaćati skuplju opciju ako to što šaljem stane u kovertu! divne su te moje dvije tete, međutim, na drugim tiskovima to baš i ne prolazi uvijek. sve u svemu, sve ovisi o tetama na kiosku, isključivo o njima i njihovoj dobroj volji! dok neke tvrdte da nipošto ne smiju kršiti propise i tvrdte da zbog toga mogu dobiti otkaz, druge svojevoljno stavljaju u kovertu sve što u nju stane. :*
2018 02 10
> gitadevi: > Samo mudro zapakiraj. Ja uzmem stari casopis,otvorim ga na sredinu,stavim sto mislim slati,zaklopim i selotejpom zalijepim sa svake strane. Talo sam i slala i dobijala ogrlice,make up,majice,kosulje.... > Knjige primaju bez frke,cini se da ih racunaju u dokumente. Ako ipak prave frku,stavis knjigu u veliku kovertu,zalijepis i kazes da je dokument 😉 Stavis li onda taj casopis u jos nesto ili pred njima saljes tako? Ja sam jednom pokusala tako pa su me pitale sta je unutra kad sam sve polijepila (nije proslo), drugi puta dosla sa kovertom na mjehurice, kaze ona ovo je unutra nesto mekano i opet nije proslo. Moje su gore od policije.
2018 02 10
> kristina2512: > > gitadevi: > > Samo mudro zapakiraj. Ja uzmem stari casopis,otvorim ga na sredinu,stavim sto mislim slati,zaklopim i selotejpom zalijepim sa svake strane. Talo sam i slala i dobijala ogrlice,make up,majice,kosulje.... > > Knjige primaju bez frke,cini se da ih racunaju u dokumente. Ako ipak prave frku,stavis knjigu u veliku kovertu,zalijepis i kazes da je dokument 😉 > Stavis li onda taj casopis u jos nesto ili pred njima saljes tako? Ja sam jednom pokusala tako pa su me pitale sta je unutra kad sam sve polijepila (nije proslo), drugi puta dosla sa kovertom na mjehurice, kaze ona ovo je unutra nesto mekano i opet nije proslo. Moje su gore od policije. A kod takvih nema šanse, vjerojatno ni dokumente ne bi poslale u kuverti , ne kužim kaj im znači to odbijanje, pa njima ni iz džepa ni u džep ,:(
2018 02 10
Kod mene se moze, bas sam jucer nesto slala ii sama teta me pitala hocu li u kuvertu..
2018 02 10
> PetiElement: > Može ako ih dobro zapakiraš / zamaskiraš. Knjige ipak ne, ali nakit, badić- metneš između 2 kartona i zalijepiš okolo, tak da izgleda kao dokument ;) A ovisi i o teti na kiosku, of kors Evo ja upravo prije pola sata poslala knjigu, rekla teta naravno da može. Također na drugom tisku prije 2 tjedna isto bez problema poslala 2 knjige. I jednom sam primila tajice u omotnici.
2018 02 10
1 2