Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak pismo

> kristina2512: > > gitadevi: > > Samo mudro zapakiraj. Ja uzmem stari casopis,otvorim ga na sredinu,stavim sto mislim slati,zaklopim i selotejpom zalijepim sa svake strane. Talo sam i slala i dobijala ogrlice,make up,majice,kosulje.... > > Knjige primaju bez frke,cini se da ih racunaju u dokumente. Ako ipak prave frku,stavis knjigu u veliku kovertu,zalijepis i kazes da je dokument 😉 > Stavis li onda taj casopis u jos nesto ili pred njima saljes tako? Ja sam jednom pokusala tako pa su me pitale sta je unutra kad sam sve polijepila (nije proslo), drugi puta dosla sa kovertom na mjehurice, kaze ona ovo je unutra nesto mekano i opet nije proslo. Moje su gore od policije. Stavim samo tako. I saljem sa nekoliko razlicitih kioska. Stvarno su opasne te tvoje babe 😯
2018 02 10
> PetiElement: > > kristina2512: > > > gitadevi: > > > Samo mudro zapakiraj. Ja uzmem stari casopis,otvorim ga na sredinu,stavim sto mislim slati,zaklopim i selotejpom zalijepim sa svake strane. Talo sam i slala i dobijala ogrlice,make up,majice,kosulje.... > > > Knjige primaju bez frke,cini se da ih racunaju u dokumente. Ako ipak prave frku,stavis knjigu u veliku kovertu,zalijepis i kazes da je dokument 😉 > > Stavis li onda taj casopis u jos nesto ili pred njima saljes tako? Ja sam jednom pokusala tako pa su me pitale sta je unutra kad sam sve polijepila (nije proslo), drugi puta dosla sa kovertom na mjehurice, kaze ona ovo je unutra nesto mekano i opet nije proslo. Moje su gore od policije. > A kod takvih nema šanse, vjerojatno ni dokumente ne bi poslale u kuverti , ne kužim kaj im znači to odbijanje, pa njima ni iz džepa ni u džep ,:( Bas tako,takve bi vjerovatno i dolent odbile 😂
2018 02 10
Ja u koverti šaljem apsolutno sve što može stati. Prošli tjedan sam poslala traperice, nikakav problem. Ali to je do tete na kiosku. Dok sam živjela u Zg i slala s kioska u Ivanićgradskoj, jedva jedvice sam i u S kutiji poslala hlače. Dakle, sve ovisi o teti i njezinoj dobroti :D
2018 02 10
avi666 slažem se s tobom! Nije dovoljno što joj je već profil blokiran, nego još ide s reklamama upadati u razgovore...
2018 02 11
> iva988: > ja sam nekoliko puta pokušala i odbili su me - davno prije su znali primiti ali sad više ne primaju. -bar ovi kod mene na tisku. > tako da više ni ne pokušavam jer ne želim stvarati neugodnosti i moguće probleme ljudima koji ionako rade za minimalac :/ Identična situacija i kod mene...
2018 02 11
> Tamara5485: > Ja u koverti šaljem apsolutno sve što može stati. Prošli tjedan sam poslala traperice, nikakav problem. Ali to je do tete na kiosku. Dok sam živjela u Zg i slala s kioska u Ivanićgradskoj, jedva jedvice sam i u S kutiji poslala hlače. Dakle, sve ovisi o teti i njezinoj dobroti :D Kiosk u Ivanićgradskoj- sad mi fali onaj rigajući smajlić...
2018 02 11
> Lori22: > Znači drugačije je od Tiska do Tiska. Zna li netko Tisak u Osijeku gdje dopuštaju? PetiElement, hvala na savjetu :D Pokušaj u Županijskoj, ispred Transcoma.. Tamo sam radila 4 godina, mene su znale napamet kad sam im svaki drugi dan dolazila sa šminkom..nisam kamuflirala ni u što osim u nailon s mjehurićima..nikad nije bilo problema 😊
2018 02 14
Na mom Tisku bez problema stave u kuvertu sve sta u kuvertu stane,ali nije na svakom kiosku tako😕
2018 02 16
> PetiElement: > > Tamara5485: > > Ja u koverti šaljem apsolutno sve što može stati. Prošli tjedan sam poslala traperice, nikakav problem. Ali to je do tete na kiosku. Dok sam živjela u Zg i slala s kioska u Ivanićgradskoj, jedva jedvice sam i u S kutiji poslala hlače. Dakle, sve ovisi o teti i njezinoj dobroti :D > Kiosk u Ivanićgradskoj- sad mi fali onaj rigajući smajlić... Haha, mislila sam da sam jedina s takvim iskustvom 😂 A bila sam svakih par dana nešto slala ili primala. Čovjek bi pomislio da će pogledati kroz prste makar zato što sam stalna mušterija 😂
2018 02 16
Meni jedna “tisak teta” dopusta,ali samo na tom tisku i samo jedna odredjena prodavacica,pa kad naidjem na nju onda posaljem u kuverti. To vam je onaj tisak kod zeljeznickog kolodvora, odnosno kod Mupa u ulici Stjepana Radica. > Lori22: > Znači drugačije je od Tiska do Tiska. Zna li netko Tisak u Osijeku gdje dopuštaju? PetiElement, hvala na savjetu :D
2018 02 16
jelena991 i JovanaJovanovic puno hvala na info! :D
2018 02 19
Također ista situacija jedna teta je dopuštala sve čak je sama predlagala kovertu da bude jeftinije nazalost prebačena je u drugi grad ove što su sad došle za hlače se natežemo oko S kutije , a nedaj bože da pitam za kovertu samo odbruse dokumenti idu u kovere. I onda kad na istom tom kiosku preuzmem paket u koverti hlače tajice dode mi da joj nabijem u nos. Svakako ima dobrih teta , ima onih koje rade svoj posao ali također ima i onih bezobraznih koja ti neće ni pomoc i rec koju veličinu kutije da uzmeš neg bi ona i čačkalicu u L kutiju nabila.... Sorkać curke na izljevu bijesa al i danas me jedna teta raspizdila 😂😂
2018 02 22
u mom gradu su te "tisak tete" grozne. znaci sto god idem poslati moraju znati sto je,za koga je,gdje ide bla bla bla... a sto se tice kuverti mislim da je sasvim okej staviti neku tanku majicu u kuvertu,nedavno sam isla poslati remen i rekla je da ne moze u kuvertu,mislim meni ne igra ulogu 5 kuna gore dolje,al nekako mi je jednostavnije,a i manje je kuna za kupca..sve ovisi kakve je volje teta. nekad ce mi sve napraviti a nekad mi kaze da uopce nema paketa. tako da..ako imam 3-4 pošiljke,idem na 3-4 tiska pa gdje upali. nedavno mi je i hlace poslala s kuvertom... :D
2018 02 22
Na Viškovu kod autobusne stanice teta u jednoj smjeni dopušta da se šalju manji predmeti (ogrlice, narukvice, makeup, majica tanka, i sl), a druga teta neda ništa osim tankih dokumenata. Pa ti sad znaj koju ćeš pogoditi :')
2018 05 12
1 2