Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Stvarno neugodna situacija...

meni jako mučna. Voljela bih da pročitate temu koju ću opisati iskreno, temeljito, napišete svoje mišljenje i pokušate riješiti misterij. Prije dvije sam godine, pa možda čak dvije i pol, kupila na krpicama Gas jaknu od korisnice sa kojom sam često surađivala, sve suradnje obavljene primopredajom i brbljanjem uz kavicu. Jakna je odlična, kvalitetna, nošena kroz dvije zime s moje strane tek nekoliko puta, al bila mi je tijesna u prsima i nisam ju baš mogla pošteno zakopčati, ustvari jesam al tad sam zgledala kak tempirana bomba :') :') imala sam osjećaj da bum svaki trenutak eksplodirala i valjda sam mislila da bu se kojim slučajem smanjil moj prsni koš... No, od toga ništ i odlučila sam ju prodati. Kemijski ju očistila, poslikala, stavila oglas i pospremila. Jaknu sam vadila kad sam curki odgovarala na upit o mjerama, drugoj dodatne slike i to je to. I prije dva dana, javi se cura na krpicama za jaknu, dogovorimo se za jučer primopredaju, nađemo, sjednemo uz kavicu. I na kraju, dođe i jakna na red, ona ju isproba, jakna joj paše mrak i na kraju pitanje: kakav je to miris, imam osjećaj malo po vlazi? Pomirišim i ja jaknu...stvarno, je nekakav miris, nije da padneš u nesvijest al se ipak osjeti. Ostala sam skroz zbunjena, stvarno nisam znala kaj bi rekla i najrađe bih propala u zemlju. I sama nisam znala o čem je riječ, spustim cijenu sa 160 kuna na 100 kuna, dogovorimo se da će ju odnijeti na kemijsko i za razliku u cijeni platiti čišćenje, greška je moja i ak ne izađe taj miris, vraćam novčeke.
2018 03 07
Dođem doma, drito na krpice i dočekaju me njene dvije poruke u roku od sat vremena. Prva: nosila je jaknu na kemijsko, nisu joj htjeli jaknu čistiti zbog dekleracije gdje je naznačeno da se jakna ne čisti kemijsko. Druga: jaknu je oprala po naputku cure iz kemijske čistione na laganoj temperaturi u veš mašini i sa tekućim deterđentom, da se jakna suši ali da se i dalje osjeti taj miris...no manje i da bi jaknu ipak vratila. U trenu sam ju nazvala, sve smo dogovorile, nit mi je bila namjera nekog prevariti, ne bih nit nosila jaknu i došla na primopredaju da sam bilo kaj primjetila...ma ne bih ju nikom niti poslala u paketu a da znam o čem je riječ. Ne ljuti se ona na mene, sve razumije, čak me i ženskica tješila. I kaže mi da je na etiketi našla zaklamanu ceduljicu s mojim prezimenom (iz kemijske) koju ja stvarno nisam primjetila.
2018 03 07
I sad mene zanima: - jesam li pogriješila kaj sam ju dala na kemijsko? - da li je pogriješila ženica u kemijskoj čistionici (inače, susjeda mi je al ima svoju čistionicu u Zagrebu) kad mi je ipak očistila jaknu? - jesam li kriva ja kaj jaknu nisam izvadila iz onog najlona u koji stave odjeću nakon čišćenja? - da li je moguće da je perje unutra ostalo vlažno i povuklo taj miris? Napominjem, živim u kući, kuća je s fasadom, imam centralno grijanje, provjetravam prostorije, vlage nemam. Jučer kad sam došla doma s posla, prvo kaj sam napravila drito u ormar gdje mi stoje stvari na vješalicama a tu je stajala i jakna, sve sam šnjofala kak manijak...kapute, jakne, sakoe...ma sve....i ništ nema nikakav miris. I jedino kaj bi si najrađe dala pljusku onak poštensku, kak nisam i sama osjetila taj miris kad sam ju pakirala....jednostavno nisam. Izvukla jaknu, skinula najlon, lijepo složila, stavila u vrećicu, sva sretna došla na primopredaju a otišla doma kak pokisla kokoš. Eto cure moje, najiskrenije sam napisala svoje iskustvo, nisam nit u najluđim snovima mislila da bi mi se to desilo, uvijek sve pošteno velim, u oglas naznačim ako postoji kakav detalj il sitno oštećenje al eto....snašlo me i nije mi drago. Sva sreća da je ženskica toliko fer i shvatila je da sam došla s poštenim namjerama i mogla je po meni pročitati osjećaje, jer ja glumiti ne znam i niš ne mogu sakriti. Sve vas pozdravljam, budite dobre i pažljive i baš si mislim kak vas dugo nisam bombardirala sa svojim temama kak sam to često prije znala, a sad u dva dana, dvije komplikacije. :s :")
2018 03 07
Pa winks draga, ništa strašno, ni jedna ni druga situacija, tvoje greške nigdje nema. Ako je itko pogriješio to je teta iz čistione, a ako se prozrači adekvatno možda miris nestane. No sikiriki :*
2018 03 07
možda je stvarno miris od vlažnog perja iznutra.....
2018 03 07
Sestro slatka, vec te vidim kao autoricu knjige Muke po Krpicama. Prvo ono jucer, pa sad ovo.
2018 03 07
> daisy12345: > Sestro slatka, vec te vidim kao autoricu knjige Muke po Krpicama. > Prvo ono jucer, pa sad ovo. :') :') :') :') Jel ti to vidiš ovčice moja? Krenulo me opasno. <3
2018 03 07
Cure drage, baš sam sretna :) :) Jučer se javila ženica, neće vraćati jaknu...lijepo je jaknu izračila, proluftala, miris je nestao i bude ju zadržala. Ufff, nakon ovog grdog osjećaja, ipak olakšanje. Žao mi je kaj je do tog i došlo, kaj nisam sama primjetila i dovela nju i sebe u takvu situaciju. Fala ženskici od srca kaj je bila draga i puna razumijevanja. <3
2018 03 09
Eto super na kraju sve završilo! Ženskica je i bila fer jer si se i ti pokazala skroz fer 😊
2018 03 13
> Lina33: > Eto super na kraju sve završilo! Ženskica je i bila fer jer si se i ti pokazala skroz fer 😊 Da, baš mi je drago da je na kraju sve ispalo ok. Treba uvijek biti pošten, fer, korektan, iskren bez obzira o čem se radilo. I stvarno mi nikad nije teško priznati grešku (a dešavaju se), ispričati se, i nikad, ma ama baš nikad nisam imala loše namjere. Ne pada mi na pamet sramotiti se zbog bilo kakvih novaca jer vrijednije od svega je poštovanje čovjeka. Nažalost, puno cura na ovim krpicama gledaju samo sebe i svoju korist...a to je baš tužno. Lp. <3
2018 03 14
Baš je lijepo pročitati da se i neke potencijalno neugodne situacije mogu mirno, pristojno i dobronamjerno riješiti :-) Winxica, totalno razumijem muku i jad, jer i sama bih se tako osjećala, ali drago mi je da priča ima dobar kraj :") Kad se u odnose i komunikaciju ulazi otvorena srca i poštenih namjera, onda to donese i dobre rezultate <3
2018 03 16
> NadaMihaljevic: > Baš je lijepo pročitati da se i neke potencijalno neugodne situacije mogu mirno, pristojno i dobronamjerno riješiti :-) > Winxica, totalno razumijem muku i jad, jer i sama bih se tako osjećala, ali drago mi je da priča ima dobar kraj :") > Kad se u odnose i komunikaciju ulazi otvorena srca i poštenih namjera, onda to donese i dobre rezultate > <3 Tak je Nado moja! Treba biti prije svega čovjek i ne gubiti ljudske vrijednosti...sve ostalo je lako. <3
2018 03 16