Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Brisanje negativnih povratnih

Draga gospodjo smirite zivce pa prilozite slike razgovora kako bi se mogao donjet zakljucak.
2018 03 22
ako je kupac uplatio novce onda treba dobit pozitivnu ocjenu jer je svoj zadatak uredno i na vrijeme izvrsio, a ne negativnu ko da je kupac lagao da je uplatio pa pokusao prevariti prodavaca kako uopce mozes dat negativnu nekom ko ti uplati novce na racun? u kojem se to svemiru dijele negativne sto ti netko uplati novce?
2018 03 22
da, Trantinchica dobro kaze. ostavili ste zeni osvetnicku povratnu!!!! ona ima pravo bit nezadovoljna kupljenim.
2018 03 22
> tratinchica123: > ako je kupac uplatio novce onda treba dobit pozitivnu ocjenu jer je svoj zadatak uredno i na vrijeme izvrsio, a ne negativnu ko da je kupac lagao da je uplatio pa pokusao prevariti prodavaca > kako uopce mozes dat negativnu nekom ko ti uplati novce na racun? > u kojem se to svemiru dijele negativne sto ti netko uplati novce? To mi je baš zanimljivo. Situacija - prodavač pokušao prevariti kupca, a na kraju je ipak napravljen povrat. Zar nebi u tom slučaju bilo fer da prodavač ostavi kupcu pozitivnu ocjenu (jer kupac je obavio sve kako treba), a prodavač dobije negativnu (jer nije sve obavio kako treba)?
2018 03 22
> hulalula: > > tratinchica123: > > ako je kupac uplatio novce onda treba dobit pozitivnu ocjenu jer je svoj zadatak uredno i na vrijeme izvrsio, a ne negativnu ko da je kupac lagao da je uplatio pa pokusao prevariti prodavaca > > kako uopce mozes dat negativnu nekom ko ti uplati novce na racun? > > u kojem se to svemiru dijele negativne sto ti netko uplati novce? > To mi je baš zanimljivo. Situacija - prodavač pokušao prevariti kupca, a na kraju je ipak napravljen povrat. Zar nebi u tom slučaju bilo fer da prodavač ostavi kupcu pozitivnu ocjenu (jer kupac je obavio sve kako treba), a prodavač dobije negativnu (jer nije sve obavio kako treba)? uopce ne kuzim kaj si napisala tu... jednom je jedna cura na nekoj temi bila dobro napisala da bi prodavac kupcu odmah nakon sto sjedne uplata trebao napisat pozitivnu ocjenu jer je kupac izvrsio svoj dio dogovora i to je to ne mozes kupcu dat negativnu ocjenu jer on nije zadovoljan kupljenim
2018 04 03
Pa da tratinchica upravo sam to i ja rekla ;) Baš točno to sam napisala, ne znam kako ste nešto drugo protumačili iz mog upisa? Kupac ne može dobiti negativnu ocjenu ako svoj dio suradnje obavi kako treba - uplati novce po dogovoru i pristojan je u komunikaciji.
2018 04 03
Na koji mail ili profil se piše zahtjev za brisanjem negativne? Unaprijed hvala na odgovoru.
2021 09 20
> gitadevi: > Postoje samo dva načina da negativna bude izbrisana: da ju izbriše onaj tko ju je dao ili adminka, kad se to od nje traži i za to joj se daju dobri razlozi. > Mislim da je to odgovor na vaše pitanje. > Svatko može izbrisati povratnu - negativnu ili pozitivnu, svejedno - koju je nekome dao, kad god želi i iz bilo kojeg razloga . Konačno konkretan odgovor na postavljeno pitanje! 👏😊
2021 09 28
1 2