Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dali vam se ikad dogodilo?

pozdrav drage moje krpicarke... Evo ovako.....Samo da prvo napomenem da necu nikog imenovati jer zaista nema smisla.... Zanima me dali vam se ikad dogodilo da nadete neki artikal koji vam se BAS BAS svida i javite se krpicarki da bi ga kupili a ona odjednom digne cijenu za 10 ili 20 kn? a prehodno dok ne upitate podatke za uplatu kaze da je sve maksimalno snizeno jer se zeli riijesiti viska!!! E sad meni nije jasno ako sam se ja javila za jedan artikal koji npr kosta 20 kn,ona odmah brze bolje ide mijenjati taj artikal i stavi ga za 10 kn vise. zasto to rade? Mislim da to nije ljudski. Nije mi jasno ako se zelis rijesiti stvari i ako to jos naglasis,zasto onda odjednom dignu cijenu kad im se javi kupilica? meni se to vec dogodilo tri puta i iz principa koliko god mi se svidao artikal necu ga kupiti pa makar morala poslje plakati za njim. Mislim da je to stvarno bezobrazno od pojedinih korisnica.
2018 03 23
Bezveze, glupo ponasanje. Ako je cijena ta i ta moze samo ic dole a ne gore. Ok.poštarina utječe na cijenu i jedino za tak iznos moż gore ic cijena. A ovako je bezobrazno i ja da sam na vašem mjestu nebi iz principa uzela.
2018 03 23
> DramaQueen19: > Bezveze, glupo ponasanje. Ako je cijena ta i ta moze samo ic dole a ne gore. > Ok.poštarina utječe na cijenu i jedino za tak iznos moż gore ic cijena. A ovako je bezobrazno i ja da sam na vašem mjestu nebi iz principa uzela. Pa da bas iz principa. I ja smatram da cijena moze ici samo dole a ne penjat se. I nemoguce je da nizu cijenu stavis greskom. Nemoguce. A vecinom su to opravdanja.
2018 03 23
Meni se dogodilo- baš to- javila sam se za haljinu koja je koštala 40 kn i nakon mog upita vidim da je stavila cijenu 50 kn...ja sam joj rekla da mi se haljina sviđa ali da vidim da je cijenu korigirala od zadnjeg razgovora te da ću kupiti ukoliko je 40 kn koliko je bila kad sam joj se javila...rekla je da može i dogovorile smo se i na kraju je sve super prošlo
2018 03 23
Meni se par puta desilo da neku stvar stavim u omiljene,i kad kasnije idem pogledati..,opa,cijena dignuta.Automatski sam maknula iz omiljenih i nema šanse da bih kupila :|
2018 03 23
Vjerovatno misle da niste zapamtile cijenu :') pa hajde kao nece nista skuziti da dignem 10 kn, jer kao misle 20 mi je malo, a 30 mi vise pase. Tko zna :') Ali ako sam vec stavila tako nisku cijenu, i znam da ce je netko vidjeti i kad mi se javi, da ja sad idem podignuti 5-10 kn? Neznam, ne hvala..
2018 03 23
Meni se jednom dogodilo i naravno da nisam kupila ,:) Nego, meni krpičarke od kojih želim kupiti nešto uopće ne odgovaraju :') Poslala sam 4 upita za kupnju u zadnja 2 tjedna (znam što želim i odma tražim podatke za uplatu) i samo mi je jedna osoba odgovorila i od nje sam kupila. 3 osobe ni mu ni bu unatoč prijavljivanju. Zašto? ,:)
2018 03 23
> iskrica0: > Meni se jednom dogodilo i naravno da nisam kupila ,:) > Nego, meni krpičarke od kojih želim kupiti nešto uopće ne odgovaraju :') > Poslala sam 4 upita za kupnju u zadnja 2 tjedna (znam što želim i odma tražim podatke za uplatu) i samo mi je jedna osoba odgovorila i od nje sam kupila. 3 osobe ni mu ni bu unatoč prijavljivanju. Zašto? ,:) Vjerovatno im je žao prodati, naletila sam i ja na takvih par slucajeva.. I onda poslije vidim da je podigla cijenu. Ili im je zao prodati, ili misle da prodavaju za malo kn, ili samo da bude popularniji profil. Tko ce znati :/
2018 03 23
meni se jednom dogodila,pa je upitam: "zašto je nakon upita cjena išla gore?", kaže ona, došlo je do promjene.... :")
2018 03 23
Pa nemam pojma stvarno, radilo se o velikim ciframa i stvarima koje im dugo stoje na profilu. Baš me to neugodno iznenadi, ali šta ću im ja ,:) Ali ovo dizanje cijena je vrhunac stvarno
2018 03 23
> SonjaSpoljaric: > meni se jednom dogodila,pa je upitam: "zašto je nakon upita cjena išla gore?", kaže ona, > došlo je do promjene.... :") :') :') :') :')
2018 03 23
> iskrica0: > Nego, meni krpičarke od kojih želim kupiti nešto uopće ne odgovaraju :') > Poslala sam 4 upita za kupnju u zadnja 2 tjedna (znam što želim i odma tražim podatke za uplatu) i samo mi je jedna osoba odgovorila i od nje sam kupila. 3 osobe ni mu ni bu unatoč prijavljivanju. Zašto? ,:) Također, odgovara sve do dijela kupila bih,poslije se uredno prijavljuje, stavlja ponovno taj isti artikl samo ovaj put u lot-u, ali za prodaju ocito nije, mozda je taj prozvod mamac, ima skoro 20 like-ova, ne vjerujem da ne bi prodala do sada, kako joj se da gubit vrijeme u prazno :s
2018 03 23
da to ne razumijem, cizmice su bile 200,00 kad ono 220,00 pitam a zbog cega visa cijena kaze zbog postarine :/
2018 03 23
> leptiricaMo: > Meni se par puta desilo da neku stvar stavim u omiljene,i kad kasnije idem pogledati..,opa,cijena dignuta.Automatski sam maknula iz omiljenih i nema šanse da bih kupila :| Bas tako! A stavljam u omiljene bas sto mi se svida i sto bih kupila, a ako vidim da se cijena povisila, odmah maknem iz omiljenih :/
2018 03 23
> lelap12: > da to ne razumijem, cizmice su bile 200,00 kad ono 220,00 pitam a zbog cega visa cijena kaze zbog postarine :/ Zbog postarine? Onda je uracunala postarinu ili treba nadodati jos 20 kn za postarinu? Jer ako treba nadodati postarinu na 220 kn onda joj taj odgovor nema smisla
2018 03 23
1 2 3