Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

Garavuša slažem se u vezi toga, vidim da se nonstop uključuju nove cure koje to ispočetka prepričavaju...evo post prije jmene isto to...
2012 11 12
Evo sam da prijavim..Od doticne Dore Matkovic sam konacno dobila sav povrat novca.I to uz moje silne prijetnje,jer drugacije se s njom nije moglo!
2012 11 12
svaka čast [:smijesi] ovo je postalo stvarno grozno na šta su neke osobe spale, ne znam samo kako im se da spuštati na tu razinu radi par stotina kuna...
2012 11 12
mmm123 šta post iznad tebe govori? znaš ti čitati? jesam ja koga spomenula? nisu samo prevarantice bolesne očito ;)
2012 11 12
ja nazalost ne mogu skinuti popis prevarantica :/
2012 11 12
hej..moze li se staviti neka druga stranica za otvaranje popisa jer nas velika vecina ne moze otvoriti [:tuzan]
2012 11 12
Koje ne mogu otvorit, neka se meni jave pa ću im ga na mail poslat. Mislin da je vrlo jednostavno skiniti ga. Ide se na stranicu, link koji je dan i klikne se na DOWNLOAD FROM SENDSPACE, dokument se automatski skida i to je cila logika.
2012 11 12
mislim da je ova nova nana01... ona lucija51 ili kako već, ima istu sliku, ista torba, koju je i ona imala,
2012 11 12
btw jel imao tko veze sa sladja669? nema sliku niti povratne, htjela je kupiti od mene nešto, i inzistirala je na pouzeću iako sam ja rekla da će je izaći duplo skuplja poštarina. Dala mi je podatke za slanje kad ono danas idem pogledati adresu a njenog profila više nema? [:pospan]
2012 11 12
neko je na str. prije ili dvije spominjo neku Sladju pa procitaj zadnje 2-3 stranice
2012 11 12
zanimljiv popis jos sam ja dobro prosla jer su na tom popisu i dvije cure od kojih sam kupila komadic odjece dobro sam prosla [:boji]
2012 11 13
jel mi može netko dati link za taj popis da sad ne pretražujem 50 stranica ove teme? hvala [:smijesi] što se tiče sunshineee, ja sam joj isto poslala poruku prije mjesec dana, htjela sam kupiti traperice i dala sam joj ponudu, nije mi se uopće udostojila odgovoriti. i znate što mi smeta? evo već ne znam koji put da su mi obrisali oglas jer mi je početna fotka bila s neta, iako mi je oglas bio za artikal kojeg TRAŽIM, a neki profili tih prevarantica su puni tih oglasa s fotkama s neta i nikom ništa, oglasi stoje i dalje. Sad sam na kraju rukom na papir napisala da tražim wedgesice i to pofotkala i stavila kao početnu fotku [:jezik]
2012 11 13
hvala [:smijesi]
2012 11 13
Nema na čemu :)
2012 11 13
vidim na popisu mirjanu markan, ja već par godina prodajem i kupujem na forumu, i tamo je odavno poznata, kao i na chic boutique-u na fashion.hr stranici. ime koje se povezuje s njom je i Ana Kaić, objavljeno je na forumu, e sad ne znam da li je to njen pseudonim ili rade skupa u kompi
2012 11 13
1 2 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 37