Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

A baš, cure stvarno ste ono .. Pa momak voli tangice, šta je tu čudno, volin ih i ja [:jezik] [:smije]
2012 11 11
pa da, da u 21. stoljecu osudjujete decka sto nosi zenske tange, pa vidite da mu je neugodno kupiti u ducanu pa mu je ovo jedini nacin da ih se dokopa bez ruznih pogleda ili lazi prodavacici da mu je to za curu [:hihot] [:smije]
2012 11 11
Jelena 13 baš sam ja htjela staviti taj profil.... za krepati od smijeha, svaka fotografija drugačije kvalitete i sve se može zamijeniti daj molim te... [:hihot] [:hihot]
2012 11 11
ma haos... ne da je sumnjivo, već je 100% laznjak [:smije]
2012 11 11
i ja sam joj sad 2 poruke poslala reko piše da mijenja,i ne odgovara mi haha
2012 11 11
ti " moje krpice 123456" profili ima na bacanje :) sve lažni i svi loši lažni. Ta curka koja ih radi nije baš najbistrija,jel [:hihot]
2012 11 11
omg..haos... trebamo ju prijaviti... poštene cure ispaštaju zbog ovakvih kradljivica i prevarantica... sve ih je više na krpicama ili je to ta jedna sa vise profila xD
2012 11 11
A kakav je ovo jezik, ljudi moji? Sta rade ovi administratori, ove psovke se trebaju brisati.. A i ovi oglasi pojedini.. Ja s pepsii nisam poslovala niti imala negativna iskustva, ali ne mogu da ne primjetim rijec "misla" (kao mislila) u jednom postu, a u sljedecem kritike na racun tudje nepismenosti. Sve mi ovo polako gubi smisao, tj. pomalo mi se smucilo sto se ova stranica pretvara u nesto skroz drugo od prvobitne namjene.. [:znoji] [:sokiran]
2012 11 11
Administratori su napravili ovu stranicu za našu dobrobit, da pokušamo prodati viškove, kupimo povoljnije, a pretvorilo se u kašu. Naravno da ne mogu 24 sata dežurati i kontrolirati sve freakove koji se prijave i postavljaju lažne profile i slike. Nažalost previše je sve uzelo maha i iz super ideje ljudi imaju frustracije i razmišljanja da li će zamjena ili prodaja proći OK, kako kupci, tako i prodavači. I sama sam susrela par prevarantica, koje su tu već navedene, Markanica ide toliko daleko da prepravlja , kopira, naravno u lošoj rezoluciji, pa ako i same ne znate dokučiti teško ćete uočiti njenu varku , a odnosi se na slaganje uplatnica sa kopiranim tobož pečatom da je uplata izvršena i sa kopiranim poštanskim papirima o slanju, obratite uvijek pozornost na takve stvari i NE ŠALJITE dok ne vidite novce na svom računu. Također vidim da se Pepsii spominje, nisam imala s njom ništa iako mi se javila za zamjenu, ali nešto tu nije kako treba, ako ima 19 godina onda je mlada mama ili je to još jedna od blesavih laži za sućut s moje strane? Ne znam, niti ne želim suditi. IrenaMax nikada nije poslala dogovorene stvari. O ljudima koji su uzeli podatke i nikada nisu uplatili mogla bi napraviti spisak, nisam im pisala negativnu ocjenu, ali smatram to nekulturnim, bahatim ponašanjem. Ne jedem ljude i ako je nešto iskrslo bilo bi korektno isto i napisati, a ne zavlačiti i odbijati potencijalne kupce.
2012 11 11
da,vidi se da ima jadnih ljudi koji se sprdaju s tudim stvarima...mene ne spominjite vise jel vec po stoti put nemam veze s vama prevarantima :)
2012 11 11
a svako ce pisat kako želi....(misla)
2012 11 11
IRENAMAX mi je trebala poslati 2 haljine al od toga nista jel njen paket nije stigao :(
2012 11 11
Curke...ne mogu otvoriti nikako na kompu...moze mi mozda netko poslati na mail te kravice prevarantice? [email protected] Hvalaaa :**
2012 11 12
Pozdrav..moze jedno pitanje? Nova sam ovdje..jucer sam otvorila profil.. Javljaju mi se cure sa pitanjem jel moze zamjena A na njihovo profilu nema niti jedne jedine slike? Ili neke koje se samo jave i kazu broj rAcuna i podatke za uplatu bez da ista dodatno za odjecu Pitaju? Ima netko takvo iskustvo? Hvala unaprijed.. [:kesi]
2012 11 12
cure jel se može kako doći do izbrisanih poruka? ne jelda? :P jaoo, jel nekome poznat nick sladjaxxx ( idu neki brojevi umjesto x-eva?
2012 11 12
1 2 ... 28 29 30 31 32 33 34 ... 37