Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

Mene je također vikend spasio od IvaneL00... Uspjela sam stornirat račun!!! Tenisice su u pitanju.
2012 11 11
ahaa nisam citala sve prijasnje postove posto ih ima previse ali sad vidim da je i mene pokusala prevariti ta Ornela ili ti ga Sanja Červar. Isto kao i Zadarmamicu prisilila me na kupnju jer sam bila odustala od iste nakon sto me ubila porukama. Na to me ona ubijedila da je robu vec poslala sto je bilo cudno ali hajde to mi je bilo prvo iskustvo na krpicama i nisam se jos snalazila. Uplatila sam joj 60kn za hlacice +18kn pt . Nakon 4 dana kad roba nije dosla pitam je sta je s posiljkom, kaze da ipak nije poslala, vadila se na frendicu i bla bla da ne duzim tek kad se admin. umijesala i zaprijetila joj izbacivanjem sa sajta me opet kontaktirala pa me jos neko vrijeme zavlacila. Cak je i rekla da joj je djed umro pa da nije imala snage poslati ma straaasno koje gnjusne laži...na kraju sam dobila hlacice vel . Xs, a prodala mi ih je pod M, da ne govorim da je u međuvremenu ljeto prošlo, a i poštarinu je platila 6kn, a ne 18 [:frustriran] Oprostite na predugackom postu ali mogo je biti jos 3x duzi da idem sve prepricavati [:znoji]
2012 11 11
Javila mi se administratorica.Obrisala je moj artikal sa profila mojekrpice123.Još je ostala tigrasta haljina.Cure pripazite jer ni ta haljina sigurno nije njena.
2012 11 11
O sorry haljina leopard uzorka. [:hihot]
2012 11 11
nives14 pa ti si blokirana?
2012 11 11
Nije mi jasna jedna stvar, pa ako bi netko bio toliko ljubazan objasniti/ukazati mi nekim dobrim razlogom da sam u krivu [:smije] ... Kada idete prodavati nešto, zašto u oglas stavljate sliku s net-a i onda u opisu ispod napišete "ISTE takve SAMO druga boja, SAMO imaju ovo iza drugačije, SAMO crta nije ovakva nego obrnuta, itd." i ono najvažnije "Nošene su, ali očuvane.", pa pobogu, što mislite da nitko neće pitati sliku da vidi što kupuje i u kakvom je stanju?? Zar nije lakše odmah slikati i staviti svoju sliku umjesto te s net-a, pa da skratite muku i kupcu i sebi samima zbog onih "dosadnih" 1000 pitanja na koje se kasnije ljutite, jer vam se kaže "Neću ipak uzeti."?? [:vrti]
2012 11 11
Nives 14 blokirana a može komentirat. Zanimljivo.
2012 11 11
Ja ne vjerujem,ali neka.moja prodaja i dalje ide uspješno unatoč vama ljubomornim dusicama. Ja nemam nijednu negativnu inf,jer nikad nikog nisam uskratila ni išta slično,no necu se ja vama opravdavati Sve slike koje imam su slikane u mojoj sobi ,znaci nista nije skinuto,na sve upite odgovaram maksimalno brzo,saljem po upitu i milijon slikica i sta reci nego da uspješno poslujem :) Prvo sve provjerite o osobi a onda serite tek.Prejadno kakvih sve osoba tu ima,sprdaju se s tuđim nesrecama,dabogda se vama to vratilo trostruko. Neka,sve ce doci na svoje....Di bi došla kad bi se zamarala sta se tu piše,sta pišu očajni i niskointelektualni ljudi <3 [:poljubac]
2012 11 11
Par se djevojčica sjetilo napraviti stranicu za sprdnju a ne za ozbiljne stvari [:hihot]
2012 11 11
pepsi sta bi ti znacilo ovo zadnje? pocinjes i meni lagano dizati tlak. vidi se da si balavica po nacinu pisanja. nemoj se tu svadjati sa osobama koje ti mame mogu bit. di ti je kultura i odgoj??
2012 11 11
Imam 19 i pol godina,a ovo sta sam tu procitala za mene,očito pišu balavice...nisam misla na tebe.
2012 11 11
Ovo sta se tu piše nije normalno..em nepismeno em neogojeno i nekulturno. Premašilo je svaku mjeru. Opet ponavljam neka, ne dira to nikoga ovdje ,ponajmanje mene. I dalje je odlično [:zaljubljen] [:poljubac]
2012 11 11
To su, ako se ne varam, poruke koje si ti napisala, pa se broje [:smije]
2012 11 11
Ove dvije koje si sada tu komentirala, to su te
2012 11 11
oooooo jebo vam pas mater mene ce te tuzakati okolo...Sto ako volim tangice,svako ima svoj ukus !
2012 11 11
1 2 ... 27 28 29 30 31 32 33 ... 37